جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ - 22 Jun 2018
 
۳
۱
حرکت خارج از وظیفه یک عضو شورای شهر؛

چند می‌گیری برای مریم میرزاخانی گریه کنی؟

دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱
تحرکات اصلاح‌طلبان در موج سواری از درگذشت نخبه ریاضی ایرانی آنقدر زیاد و نچسب بوده که باعث گلایه برخی از عناصری این جریان شده است.
چند می‌گیری برای مریم میرزاخانی گریه کنی؟
به گزارش جهان نيوز به نقل از مشرق، درگذشت مریم میرزاخانی، ریاضی‌دان ایرانی مقیم آمریکا افکارعمومی را جریحه‌دار کرد اما همین موضوع سبب مسابقه مجازی اصلاح‌طلبان برای پیشی‌گرفتن از هم برای ابراز تاسف و شریک دانستن خود در این غم عمومی شد.

موج‌سواری اصلاح‌طلبان از این حادثه تراژیک و بهره‌برداری از نیروی غمبار جامعه که به مراتب در برخی ازموارد نیرومندتر از موارد دیگر است، آنقدر در این جریان تابلو‌دار و نچسب است که برخی از اصلاح‌طلبان نسبت به بهره‌برداری از این موضوع ابراز گلایه کرده‌اند.

از طومارنویسی ۶۰ نماینده مجلس برای تابعیت فرزند مرحوم میرزاخانی که بگذریم اظهار نظر عضو جدیدالورود شورای شهر تهران در این حیطه قابل تامل است.

زهرا نژادبهرام عضو اصلاح‌طلب شورای شهر پنجم با اشاره به علت درگذشت میرم میرزاخانی در صفحه توئیتر خود نوشت:‌«پیشنهاد ما تلاش برای غربالگری سرطان_سینه برای زنان شهر تهران در درمانگاه‌های شهرداری است. #مریم_میرزاخانی، #سلامت زنان، #فراکسیون_زنان_شورا.»

این اظهارنظر عضو جدید شورای شهر تهران سبب واکنش منفی عبدالله رمضان‌زاده، ‌فعال اصلاح‌طلب شده است. سخنگوی دولت اصلاحات خطاب به نژاد بهرام بیان کرده که « این امر از وظایف شورا نیست، ‌لطفا به وظایف خود بپردازید.»

دو نکته جالب توجه در پاسخ رمضان‌زاده به این عضو جدید شورای شهر تهران مشهود است که اولا با شناخت وظایف خود به امور مربوط به شورای شهر تهران بپردازد و به جای حرکت‌های نمایشی که تاکتیک نخ نماشده اصلاح‌طلبان برای نشان دادن خود است به موارد و وظایف واقعی خود بپردازد. ثانیا آنقدر آش این ورودهای پوپولیستی به ماجرای درگذشت یک خانم نخبه شور شده که داد اصلاح‌طلبان از این ماجرا بلند شده است.
 
کد مطلب: 533848
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
فکر کنم با اعلام مسلمان شدن همسر میرزاخانی مدتی پشی از ازدواج با او، شوک عمیقی به اصلاح طلبان وارد شده باشد!