جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - 20 Apr 2018
 
۰
کی‌روش:

پس از ماجرای برانکو، کسی از من حمایت نکرد

اگر مربیان همکاری نکنند طبق تعطیلات فیفا پیش می رویم
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۵
سرمربی تیم ملی می گوید در صورتی که مردم ایران می خواهند راهی مرحله دوم جام جهانی شویم باید به برنامه هایی که ریخته ایم عمل شود در غیر اینصورت مجبورم با تعطیلات فیفا پیش برویم و در آن صورت نمی توان صعود از گروه خود در جام جهانی را داشت.
پس از ماجرای برانکو، کسی از من حمایت نکرد

به گزارش جهان نيوز، کارلوس کی روش در رابطه با برنامه های خود برای حضور موفق در جام جهانی گفت: در سال اولی که به ایران آمدم هم با سازمان لیگ هم با تمام مربیان لیگ برتری به صحبت پرداختم و از برنامه های خود برای رسیدن به جام جهانی گفتم، آنها را در جریان تمامی برنامه ها قرار دادم اما اتفاقی که پیش از جام جهانی افتاد این بود که سازمان لیگ و مربیان به آن برنامه احترام نگذاشتند. تاکنون این مطلب را نگفتم اما مطلب بسیار تاثیرگذاری است و باید گفته شود، تعدادی از بازیکنان تاثیرگذار جام جهانی را به دلیل مصدومیت از دست دادند. آنها به دلیل برنامه های آماده سازی که پیاده نشد جام جهانی را از دست دادند. بهرحال من درسم را به خوبی یاد گرفته ام.
 
او ادامه داد: اکنون نگرش متفاوتی داریم، من چندین جلسه با مسئولان فدراسیون فوتبال گذاشته ام، خود را تطبیق دادیم و تغییراتی به وجود آوردیم و پس از ان به این نتیجه رسیدیم که من این برنامه را تقدیم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ کنم. 
 
سرمربی تیم ملی در رابطه با حواشی به وجود آمده در دی ماه سال گذشته گفت: بعد از اتفاقاتی که در دی ماه گذشته با سرمربی پرسپولیس افتاد من یک درس دیگر گرفتم، در راه دفاع از برنامه های تیم ملی من کاملا تنها بودم، نه رسانه ها و نه هیچ کسی از من دفاع نکرد تا تنها شوم و باید بگویم از آن روزها نیز درس گرفتم. اکنون من برنامه را تقدیم فدراسیون و سازمان لیگ کردم اگر آنها از این برنامه دفاع نکنند ما طبق تاریخ های فیفا کارمان را جلو می بریم. 
 
کی روش در پایان گفت: اگر شما می خواهید ما تیم را به دوره دوم جام جهانی ببریم باید متفاوت عمل کنیم، اگر می خواهیم در آخر متفاوت باشیم باید از اکنون متفاوت باشیم.

منبع:ورزش3
کد مطلب: 527960
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *