جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ - 22 Jun 2018
 
۴
۶

طوفانی که سپاه به پا کرد/ دو هدف مهم حمله موشکی

دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۴
اکنون دست های بلند نیروی هوافضا به یاری نیروی قدس آمده و راهبرد موشکی و منطقه ای ایران تلفیق شده است.
طوفانی که سپاه به پا کرد/ دو هدف مهم حمله موشکی
به گزارش جهان نيوز؛ مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود (عقل سرخ) نوشت:
 
پاسخ موشکی سپاه به اقدام تروریستی اخیر، اقدامی چند وجهی و استراتژیک است. سپاه به یک اقدام تروریستی پاسخی موشکی آن هم در خانه تروریست ها داده. این پاسخی مشخصا غیرمنتظره و حاوی پیام هایی عمیق برای حامیان تروریست هاست.

یگان موشکی سپاه، قوی ترین نیروی موشکی در خاورمیانه است.

اکنون دست های بلند نیروی هوافضا به یاری نیروی قدس آمده و راهبرد موشکی و منطقه ای ایران تلفیق شده است. برای کسانی که تروریست به تهران فرستادند، اینکه فرمانده تروریست ها در منطقه آلوده فلان کشور منطقه یک شب پس از حادثه به جهنم فرستاده شود و موشک های ایران، از کرمانشاه، خانه تروریست ها در دیرالزور را هدف بگیرند، و همزمان با اینها، راه ارتباط زمینی تروریست ها در مرز سوریه و عراق مسدود شود، بسیار بیشتر یک پاسخ است. این یک "طوفان" است که فکرش را هم نمی کردند. فکر بقیه اش را هم نمی توانند بکنند.

انتقام موشکی از تروریست ها بسیار به موقع گرفته شد یعنی درست در زمانی  که امریکا می خواهد همان کاری را با برنامه موشکی ایران بکند که با برنامه هسته ای کرد، یعنی ایجاد شکاف و تفرقه در افکار عمومی داخلی درباره مطلوبیت این برنامه، سپس فشار از بیرون و کمک به برخی جریان های سیاسی در ایران برای راه انداختن مطالبه یک برجام موشکی. مقدمه واجب در اینجا این است که مردم در داخل کشور درباره برنامه موشکی دچار "تردید" شوند.

مهم ترین هدف قانون جدید سنا هم بلندتر کردن صدای کسانی در داخل است که می خواهند بگویند "بلندپروازی موشکی و منطقه ای" دارد کار دست ملت می دهد. استفاده هوشمندانه –و شاید باید گفت شگفت- سپاه از برنامه موشکی، برای انتقام از تروریست های داعش، کل این صحنه آرایی را به هم می ریزد.

اکنون –در کنار خیلی چیزهای دیگر- مردم ایران چیزی دارند که می توانند به آن تکیه و افتخار کنند. برنامه موشکی نه یک بار اضافی بر دوش کشور و نه یک بلندپروازی تبلیغاتی، بلکه ابزاری واقعی برای دفاع از شرف ملتی اصیل و پرغرور است که در طول تاریخ در مقابل هیچ دشمنی سرخم نکرده است. سپاه امشب دو جا را هدف گرفت: اول تجمع فرماندهان داعش در دیرالزور و دوم، قلب پروژه برجامیزه کردن برنامه موشکی و منطقه ای ایران.
کد مطلب: 527831
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


مادر شهید کربلای 4
Iran, Islamic Republic of
به شما افسران جنگ نرم شجاعانه افتخار می کنم واز فقدان نوجوان بسیجی شهیدم غمگین نخواهم بود زیرا جوانمردانی شجاع که قلمتان سلاحتان است پر کرده اید وچه انها که مستقیم با خونخواران بین المللی داعشیان ودست پروردگان جنایتکار انها استکبار جهانی وسهیو نیست می جنگند
ذبیحی
Iran, Islamic Republic of
جانم به فدای چنین مادران شهید پرور و شجاع این مرزوبوم
Iran, Islamic Republic of
خدا رهبرمان را و بازوهای توانمندش سپاه و ارتش را حفظ کند سربلندمان کردند.
جواد
Iran, Islamic Republic of
درود بر فرزندان خمینی کبیر و خامنه ای دلیر
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی
داداش داری اشتباه می زنی
اینجوری جلوی جنگ رو باید گرفت
Germany
جانم فداي سپاه قهرمان