پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - 19 Apr 2018
 
۱۱
۱۰

آقای روحانی! دروغ‌ها را تمام کنید

جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱
معاون منابع انسانی دولت دهم نوشت: ما را متهم کردند ۴۰۰ هزار نفر استخدام کردید، بماند که این دروغ بزرگ بود، ما افراد موجود را تبدیل وضعیت کردیم، اما اگر واقعا ۴۰۰ هزار نفر را استخدام کردیم، پس فقط در این حوزه ۴۰۰هزار نفر اشتغال دائم ایجاد شده است.
آقای روحانی! دروغ‌ها را تمام کنید
به گزارش جهان نيوز، لطف الله فروزنده معاون منابع انسانی دولت دهم با انتشار یادداشتی با عنوان «آقای روحانی! انتخابات پایان یافت؛دروغ ها را تمام کنید» نوشته است:

جناب آقای روحانی در دیدار کارگزاران با رهبر معظم انقلاب اسلامی آمار و ارقامی مانند رشد اقتصادی 8 درصد، ایجاد یک میلیون و هفتصد هزار شغل رونق تولید و حمایت از صنایع کوچک، افزایش صادرات غیرنفتی و کاهش واردات را دادند که صرفا خودشان و تیم‌شان آن را باور و قبول دارد، هیچکدام از این آمار در زندگی و کسب و کار مردم ملموس نبوده واثری نداشته است. مردم همچنان از بیکاری، تورم، رکود فساد اداری، کم‌کاری مدیران رنج می‌برند و در زندگی روزمره با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

اما نکته جالب اینکه آقای روحانی ادعا کرد در دولت نهم و دهم اشتغال صفر بوده است؟! کدام انسان منصف این ادعا را می‌پذیرد؟ خدمات و فعالیت‌های عمرانی و آبادانی در دولت نهم و دهم همچنان در ذهن و خاطره مردم هست. قبول ندارید به میان مردم در اقصی نقاط کشور بروید و هم ببینید و هم از مردم بشنوید.

چگونه 1.200 میلیون مسکن مهر اشتغال نداشته است؟ 
چگونه هزاران طرح عمرانی اشتغال نداشته است؟
چگونه رشد تولیدات کشاورزی و صنایع که در اوج رونق بودند، اشتغال نداشته است؟
چگونه صادرات کالا به کشورهای همسایه اشتغال نداشته است؟

حال که فضای انتخابات تمام شده، از صداوسیما انتظار می‌رود زمینه و بستری را فراهم کنند تا دولتمردان، دولت نهم و دهم بویژه وزرا بتوانند از عملکرد خود دفاع کنند. بنده و دوستان آماده هستیم در حوزه تخصصی خودمان از عملکردمان دفاع کرده از همین جا و آقایان دولت یازدهم را به مناظره دعوت می‌کنیم.

در حوزه منابع انسانی ما را متهم کردند 400 هزار نفر استخدام کردید، بماند که این دروغ بزرگ بود، ما افراد موجود را تبدیل وضعیت کردیم، اما اگر واقعا 400 هزار نفر را استخدام کردیم، پس فقط در این حوزه 400 هزار نفر اشتغال دائم ایجاد شده است؟!

دولت یازدهم به جای پاسخگویی، 4 سال فرصت سوزی و اعتماد به دشمن کرد، مجددا راهبرد تخریب و اتهام به دولت نهم و دهم که به فصل الهی اکثریت مدیران آن انقلابی و متدین بودند را هدف‌گذاری کرده است. از صداوسیما و همه رسانه‌های متعهد و منصف انتظار داریم بستری فراهم کنند تا به این راهبرد فرافکنی آقای روحانی پایان داده شود و معلوم نشود کدام دولت ناکارآمد است؟
کد مطلب: 527167
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


شا غلام
Iran, Islamic Republic of
.... را تماشا کنید رئیس جمهور درمحضر رهبری عنوان می کند رشد 8 درصدی اقتصاد ؟؟؟؟؟؟ بعد آمار بانک مرکزی میگوید رشد منفی اقتصاد !!!!!! راستی در این مملکت چه خبر است ؟؟؟؟؟ هرکس که می داند به ما هم بگوید بدانیم و لطفا راهنمایی بفرماید .
Iran, Islamic Republic of
بخدا قسم یک منفی هم زیاده. یعنی اینقدر رکود و تورم برای برخی مخفی است؟
Iran, Islamic Republic of
تمام این حرفها و طرحهایی که گفتید اتلاف هزینه بود. مسکن مهر بلائی به سر اقتصاد ایران آورد که تا سالیان سال باید تاوانش را داد. ۸۰۰ میلیارد دلار درامد کشور کجا رفت که نتوانست مشکل اشتغال را حل کند
عرفان
Iran, Islamic Republic of
بالا برید پایین بیاید مسکن مهر کسایی که به خواب هم نمیدیدن خونه دار شند رو خونه دار کرد
در ..... بعضیا همین بس که آخوندی روز رای اعتماد گرفتن گفت مسکن مهر خیلی هم خوبه و ادامش میدم و بعد اینکه خرش از پل گذشت گفت مزخرفه!

4 سال گذشت 1 متر هم از اون مسکن اجتماعی که آخوندی گفت نساختند
خیلی سیاسی دفاع کردی.
Iran, Islamic Republic of
چه درخواستی...!!!
از رسانه ی میلی بنفش می خواهند روشنگری کند
صدا سیما تاریک گری نکند روشنگری پیش کش
هیچ دورانی رسانه ملی اینقدر دولتی نبوده است
کل صدا سیماا بنفش شده
Iran, Islamic Republic of
مناظره بهترین راهکار روشنگری است اگر همه کمک کنند تا محقق شود
Iran, Islamic Republic of
تیم دولت از مناظره یک آدم معمولی نه شخصیت سیاسی با خودشان واهمه دارند. اگر ندارند بسم الله
حزب الله
Iran, Islamic Republic of
به نام خداوند متعال ...همه وزرا باید عوض شوند تا نیروهای انقلابی جوان پر تحرک وخداترس جایگزین شود...اختلاس گران محاکمه واعدام شو.ند...نجومی بگیران اعدام شوند تا جوانان راحت ازداوج کنند ومشکلات کم شود..فساد مملکت را گرفته تا کی تحمل کنیم نباید تن به ذلت داد...
Germany
روحانی : دولت ماقبل دولتقبل مشکلات را درست کرد دولت دهسال اینده خواهد گفت دولت ماقبل قبل دولت ماقبل مقصرند ،