جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - 14 Aug 2020
 
۰

جریمه هرسال تأخیر تمدید گواهینامه چقدر است؟

سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳
کد مطلب: 524744
رئیس مرکز صدور گواهینامه راهور ناجا گفت: کسانی که اعتبار گواهینامه رانندگی آنها به پایان رسیده و از مدت اعتبار آن گذشته باشد به ازای هر یک سال، 50 هزار ریال جریمه می‌شوند.
جریمه هرسال تأخیر تمدید گواهینامه چقدر است؟
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، سرهنگ تزار رئیس مرکز صدور گواهینامه راهور ناجا اظهار داشت:کسانی که اعتبار گواهینامه رانندگی آن‌ها به پایان رسیده و از مدت اعتبار آن گذشته باشد به ازای هر یک سال، 50 هزار ریال جریمه می شوند؛ ضمن اینکه نیازی به گذراندن کلاس های آموزشی دوباره نیست.

 رئیس مرکز صدور گواهینامه راهور ناجا گفت: برای تمدید گواهینامه رانندگی آن دسته از کسانی که گواهینامه خود را گم کرده‌اند برای گرفتن المثنی باید کپی شناسنامه، کارت ملی و اصل مدرک را به همراه داشته باشند و به پلیس 10+ مراجعه کنند که به همین منظور یک تعهد از متقاضی گرفته می شود.

سردار تزار خاطرنشان کرد: برای صدور مجدد گواهینامه مبلغ 200 هزار ریال اخذ و 10 هزار ریال هم بابت تمبر از متقاضی دریافت می شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *