پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - 19 Apr 2018
 
۰
رئیس سازمان بازرسی کل کشور:

فقط با کد ملى هم مى توان رأى داد

جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: الان اعلام کردند که فقط با کد ملى هم مى توان رأى داد، با این کار امور اخذ رأى تسریع مى شود، بعید مى دانم کسى از متقاضیان براى مشارکت در انتخابات بدون انداختن رأى به صندوق باقى بماند.
فقط با کد ملى هم مى توان رأى داد
به گزارش جهان نيوز به نقل از میزان؛ ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور پس از بازدید از ستاد انتخابات وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: زمان انتخابات طبق قانون یک روز است و اگر یک دقیقه از ٢٤ بگذرد روز بعد محسوب می‌شود.
 
وی در پاسخ به سوالى پیرامون گزارشاتى مبتنى بر تخلفات انتخاباتی گفت: تاکنون گزارشى به ما ارایه نشده و اگر گزارشى ارایه شود مطمانا مراجع مربوط رسیدگى مى کنند.
 
سراج همچنین با بیان اینکه زمان اخذ رأى تا ساعت ٢٤ تمدید شده است، گفت: الان اعلام کردند که فقط با کد ملى هم مى توان رأى داد، با این کار امور اخذ رأى تسریع مى شود، بعید مى دانم کسى از متقاضیان براى مشارکت در انتخابات بدون انداختن رأى به صندوق باقى بماند.
 
وی افزود: زمانيكه فرآيند رأى گيرى به إتمام مى رسد قاعدتا طبق قانون زمانيكه مراجعه كننده وجود ندارد درها بايد بسته شود و روند شمارش آرا آغاز شود.
کد مطلب: 520037
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *