يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - 18 Aug 2019
 
۰

وستهام 0 – 4 لیورپول

يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۰
کد مطلب: 518480
لیورپول موفق شد با 4 گل وستهام را مغلوب کرده و دوباره به رتبه سوم صعود کند.
وستهام 0 – 4 لیورپول

به گزارش جهان نيوز، لیورپول برای حفظ امیدهای کسب سهمیه خود باید چکش ها را شکست می داد.
بازی با برتری وستهام آغاز شد و آنها می توانستند در دقیقه 7 به گل برسند اما ضربه بیرام روی ضدحمله سریع این تیم راهی به دروازه نیافت. لحظاتی بعد و با ارسال کوتینیو، ماتیپ با ضربه سر دروازه وستهام را تهدید کرد که این موقعیت نیز بی ثمر ماند.
اما در ادامه فشار حملات لیورپول ادامه یافت و این تیم بالاخره در دقیقه 35 موفق شد دروازه وستهام را باز کند.  روی پاس فوق العاده کوتینیو از میانه میدان و در حالیکه مدافعان وستهام به گمان آفساید ایستاده بودند، استوریچ با دروازه وستهام تک به تک شد و موفق شد بعد از دریبل کردن سنگربان حریف، دروازه را باز کرده و تیمش را با یک گل پیش اندازد.
در دقیقه 44، آندره آیو از فاصله یک قدمی دروازه بهترین موقعیت را برای زدن گل تساوی از دست داد تا نیمه اول با برتری لیورپول به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم، لیورپول باز هم دامنه حملات خود را وسیع تر کرد و در همان ابتدا اوریگی می توانست دروازه وستهام را باز کند اما ضربه محکم او با عکس العمل زیبای آدریان همراه بود.
اما در دقیقه 57، لیورپول به گل دوم رسید. ضربه دیدنی وینالدوم از پشت محوطه به دیرک دروازه برخورد کرد اما در برگشت کوتینیو با حرکتی انفرادی و ضربه ای زیبا از پشت محوطه موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.
در دقیقه 60 و در موقعیتی مشکوک توپ به دستان وینالدوم برخورد کرد اما بر خلاف نظر بازیکنان وستهام، داور اعتقادی به پنالتی نداشت.
4 دقیقه بعد، کوتینیو یک بار دیگر موفق شد گلزنی کند. با انجام یک حرکت انفرادی زیبا، کوتینیو از فاصله ای نزدیک گل سوم لیورپول را به ثمر رساند. این بار وینالدوم پاس گل کوتینیو را فراهم کرد.
اما این پایان کار نبود و لیورپول در دقیقه 75 به گل چهارم رسید. ضربه استوریچ توسط آدریان دفع شد و در ریباند، وینالدوم به سمت دروازه شلیک کرد اما در میانه راه اوریگی روی توپ اثر گذاشت و گل چهارم را به ثمر رساند.
در دقیقه 84 و با پاس فغولی، اسنوگراس می توانست اختلاف را کمتر کند اما ضربه والی او با اختلاف کمی به یبرون رفت. در ادامه و علیرغم تلاش لیورپول اتفاق خاصی رخ نداد تا مرسی سایدی ها با 4 گل وستهام را مغلوب کنند.
منبع: ورزش 3
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *