چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - 21 Oct 2020
 
۰
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه اعلام کرد

شروع ثبت نام در کاروان‌های حج از 24 اردیبهشت

دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
کد مطلب: 516765
سازمان حج و زیارت درباره زمان اعلام ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع سال 1396 اطلاعیه‌ای صادر کرد.
شروع ثبت نام در کاروان‌های حج از 24 اردیبهشت
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، سازمان حج و زیارت درباره زمان اعلام و ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع سال 1396 اطلاعیه‌ای صادر کرد. 
در متن اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: به اطلاع واجدین شرایط تشرف به حج تمتع سال جاری می‌رساند: با استعانت از پروردگار متعال به حمدالله تلاش‌های بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت برای ایجاد زمینه تشرف خیل عظیم مشتاقان سفر حج تمتع به ثمر نشسته و از این رو مطابق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، لیست اسامی مدیران محترم کاروان‌ها با قید گروه قیمتی طی اطلاعیه‌ای روز پنجشنبه مورخ 20 اردیبهشت ماه 1396 توسط مدیریت حج و زیارت هر یک از استان‌ها برابر سنوات گذشته در روزنامه‌های محلی درج و به اطلاع عموم مردم شریف خواهد رسید.
شروع ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع امسال بصورت همزمان در کلیه استانها از ساعت 9 صبح روز یکشنبه مورخ  24 اردیبهشت ماه 1396 به مدت 5 روز خواهد بود و کلیه کسانی که از تاریخ 23 فروردین تا 21 اردیبهشت ماه نسبت به ثبت نام اولیه در شعب بانک ملی با واریز مبلغ 10 میلیون تومان اقدام کرده‌اند، می‌توانند برای ثبت نام در کاروان‌های حج اقدام کنند.
شعب بانک ملی ایران حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 21 اردیبهشت ماه 1396 نسبت به دریافت هزینه سفر (تا سقف 10 میلیون تومان) مجاز خواهند بود و طبعاً بعد از تاریخ مذکور، برابر اطلاعیه ثبت نام مرحله نهایی، شعب بانک نسبت به دریافت وجه هزینه سفر برای زائرین طبق برگه‌های پرداخت مابه التفاوت هزینه سفر که از سوی مدیران کاروان‌ها صادر می‌شود، اقدام خواهند کرد.
در صورت عدم مراجعه زائران در زمان اعلام شده، صرفاً ثبت نام در ظرفیت‌های خالی کاروان‌ها (مشروط به عدم تکمیل ظرفیت‌ها) امکان پذیر می‌باشد.
شعب بانک ملی ایران حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه تاریخ 21‏/2‏/96 نسبت به دریافت هزینه سفر (تا سقف 10 میلیون تومان) مجاز خواهند بود و طبعاً بعد از تاریخ مذکور، برابر اطلاعیه ثبت نام مرحله نهایی، شعب بانک نسبت به دریافت وجه هزینه سفر برای زائرین طبق برگه‌های پرداخت مابه التفاوت هزینه سفر که از سوی مدیران کاروانها صادر می‌شود، اقدام خواهند کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *