دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 18 Jun 2018
 
۱
۱
چمران خبر داد

سروری رییس ستاد «لیست خدمت» برای شورای شهر شد

چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۴
مهدی چمران گفت: در جلسه صبح امروز نیروی های انقلاب با اکثریت آراء پرویز سروری به عنوان رئیس ستاد لیست خدمت انتخاب شد.
سروری رییس ستاد «لیست خدمت» برای شورای شهر شد
به گزارش جهان نيوز، مهدی چمران با اشاره به برنامه ریزی نیروهای انقلاب برای انتخابات آتی شورای شهر تهران، گفت که با رایزنی که با برخی از افراد شد، از مدتی پیش با محوریت گروه‌های به نام و مشهور و کسانی که پشتوانه مردمی دارند در سه فاز تدوین برنامه، گفتمان و راهبرد فعالیت خود را آغاز کرده ایم.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه در جلسه صبح امروز اعضاء با اکثریت آراء آقای پرویز سروری را به عنوان رئیس ستاد «لیست  خدمت» انتخاب کردند، گفت: با توجه به وجهه مردمی، تجربه و توانمندی ایشان با تصمیم جمعی مقرر شد وظیفه راهبری لیست خدمت را بر عهده بگیرند.

چمران با تاکید بر اینکه اولویت نیروهای انقلاب برای شهر تهران تداوم مدیریت جهادی با رویکرد دوری از سیاست زدگی است، تصریح کرد که برنامه، گفتمان و راهبردهای تدوین شده کاملا کارشناسی و تخصص محور است و در صورت تداوم این خدمت رسانی مردم تهران از آن بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به تجربه تلخ انحلال شورا در یک مقطع خاص گفت: مسائل سیاسی و مدیریت اشرافی عواملی است که در نهایت اقبال مردم را به سمت مدیریت نیروی های انقلاب می کشاند و بیش از یک دهه است که تداوم دارد. امیدواریم در این دوره نیز خدمت رسانی جهادی ادامه داشته تا با انسجام و هماهنگی بیشتری در جهت خدمت رسانی به شهروندان و مردم گام برداریم.
کد مطلب: 512423
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


افشین
Iran, Islamic Republic of
برای ایشان ارزوی موفقیت میکنم درست است که ایشان وام دار حزب مطبوعشان است ولی امیوارم فقط منافع مردم و کشور نه کس دیگر در نظر بگیرند در کلام اخر خدا کند این کارشناسی و تخصص محمر بودند را مردم در کوچه و شهر با پوست و استخوان خود بیشتر لمس کنند ...