دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ - 25 Jun 2018
 
۰

لوفتانزا به خلبانان ایران ایر آموزش می دهد

چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱
مدیران شرکت هواپیمایی لوفتانزا گفتند، این شرکت در تلاش برای منتفع شدن از فرصت های جدید تجاری در ایران پس از لغو تحریم ها، در حال مذاکره با ایران ایر در مورد ارائه خدمات مواد غذایی، تعمیرات و آموزش خلبانان به این شرکت است.
لوفتانزا به خلبانان ایران ایر آموزش می دهد
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم ، مدیران شرکت هواپیمایی لوفتانزا گفتند، این شرکت در تلاش برای منتفع شدن از فرصت های جدید تجاری در ایران پس از لغو تحریم ها، در حال مذاکره با ایران ایر در مورد ارائه خدمات مواد غذایی، تعمیرات و آموزش خلبانان به این شرکت است.

مدیر منطقه ای شرکت لوفتانزا در منطقه خلیج فارس گفت: «ما در حال انجام مذاکرات خیلی خیلی فشرده به صورت تقریبا هفتگی هستیم.»

وی افزود، با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در ماه می، انعقاد هر گونه توافقی ممکن است زمان ببرد.

وی در ادامه گفت: «ما در حال مذاکره با ایران ایر هستیم، زیرا هواپیماهای جدید آنها در راه است. البته که آنها نیاز به آموزش دارند و ما در همه این زمینه ها دارای تجربه هستیم اما ما نمی توانیم محدوده زمانی مشخصی را در این باره تعیین کنیم.»

لوفتانزا در سال گذشته به یک توافق محدود با شرکت هواپیمایی اتحاد دست یافته بود و در ماه فوریه نیز همکاری خود در زمینه ارائه خدمات مواد غذایی و همکاری ها در زمینه تعمیرات هواپیما با این شرکت را تقویت کرد.

هیکه بیرلنباخ، مدیر امور فروش شرکت لوفتانزا گفت، دو طرف در مورد گام های بعدی امضای یادداشت تفاهم مربوط به تعمیرات هواپیما مذاکراتی را انجام داده اند، اما هیچ مقطع زمانی ای برای این توافق مشخص نشده است.
کد مطلب: 512413
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *