شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - 14 Dec 2019
 
۴
۶

مهره انتحاری مگر دوبار انتحار می کند؟

چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۴
کد مطلب: 502941
نماینده حاشیه‌ساز می‌گوید دور بعد در انتخابات نامزد نمی‌شود.
مهره انتحاری مگر دوبار انتحار می کند؟
به گزارش سرویس سیاسی جهان نيوز به نقل از کیهان، محمود صادقی عضو فراکسیون اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با سایت جماران و درباره احتمال رد صلاحیت خود در دوره بعد گفت: من دوره بعد کاندیدا نخواهم شد. اصولا اگر می‌خواهی نماینده مردم باشی، باید فکر دوره بعد را از سر بیرون کنی.

این اظهارنظر در حالی است که روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد آبان گذشته، محمود صادقی را فردی انتحاری معرفی کرد و نوشت: به نظر عده‌ای از اصلاح‌طلبان این عضو فراکسیون امید در عین حال که گاه شجاعانه و جسورانه سخن می‌گوید، اما گاه نیز سر حرفش نمی‌ماند و بابت همان حرف جسورانه فورا عذرخواهی می‌کند. در یک دانشگاه مثل شیراز حرف‌های آنچنانی می‌زند، اما در دانشگاه اراک می‌گوید «حرف‌های قبلی‌ام تند بود». یک بار در پست اینستاگرامش از عدم شفافیت می‌گوید، یک بار هم در همان اینستاگرام از شفافیت‌ها تقدیر می‌کند...  شاید همین چرخش‌های گاه و بی‌گاه محمود صادقی است که باعث می‌شود برخی اصلاح‌طلبان به ستوه بیایند و بگویند «اینکه او یک اظهارنظر نسبتا تندی را مطرح می‌کند و سپس از بابت آن عذرخواهی می‌کند نشان‌دهنده ناپختگی‌اش است.»

آفتاب یزد افزود: «در این میان عده‌ای از اصلاح‌طلبان هم معتقدند صادقی با رفتارهای تندش، کار جریان اصلاح‌طلبی را هم خراب می‌کند!  به بیانی دیگر محمود صادقی گاهی با این روند، نه تنها نماد اصلاح‌طلبی نمی‌شود بلکه آب در آسیاب رقیب می‌ریزد. گروهی دیگر از اصلاح‌طلبان هم رفتار وی را گونه‌ای از حملات انتحاری می‌دانند که هم خودش را نابود می‌سازد و هم جناحش را».

چند روز بعد کانال تلگرامی مجمع اصلاح‌طلبان نوشت که کرباسچی دبیرکل کارگزاران، مواضع صادقی را تهییجی، شعارهایش را افراطی و رفتارش را انتحاری می‌داند.
با این اوصاف در پاسخ قمپز اخیر صادقی که مدعی شده دوباره نامزد نمی‌شود، باید گفت مگر یک مهره انتحاری، دوبار انتحار می‌کند؟!
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
وقتی از عملیات اول جان سالم به در برد چه اشکال دارد دوباره عملیات کند
Iran, Islamic Republic of
اگر لازم شد حتما اين كار را خواهد كرد
اهبر
Iran, Islamic Republic of
اکثر اصلاح طلبان مثل این صادقی الکی قمپز در می کنند بعد که مردم می فهمند اینها الکی هستند با ژست مسخره روشنفکری عذر خواهی می کنند
Iran, Islamic Republic of
قیافه اش نشان میدهد شخصی است که زود کوک میشود و میکنندش کوک و تحریک و بعد گریه میکند . فردا هارت و پورت دوباره و خلاصه دارای اضداد افکار است و هرجی هم بر اینگونه افراد وارد نیست !! باید برایش دعا کرد !!!یقین شخص بد نیتی نیست !!
Iran, Islamic Republic of
احسنت به برادر قیافه شناس راستی میدونی قیلفه خودت به چی شبیهه؟
Iran, Islamic Republic of
اینان سر پل صراط گیر کرده اند.
دعا کنند فرشتگانی بیایند دستشان را بگیرند راه را نشانشان دهند.