يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ - 21 Jul 2019
 
۱
۲

خسارات سیل ویرانگر در شیراز

دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰
در سیل ویرانگر عصرگاه روز دوشنبه 5 فروردین در منطقه دروازه قرآن شهر شیراز، 18 تن از هموطنان جان خود را از دست دادند و حدود 100 نفر مصدوم شدند.
کد مطلب: 679119
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


اقبال
Iran, Islamic Republic of
ألّلهُمَّ اغفِر لِیَ الذُّنوُبَ الَّتی تُنزِلُ البَلاء./
هموطن
Iran, Islamic Republic of
مطابق با آیین نامه اجرایی ماده (51) قانون‌توزیع عادلانه آب درماده 5 آیین نامه (مصوب 1379/08/11 ) مربوط به بستر و حریم رودخانه ها، انهار، مسیلها، مردابها، برکه های طبیعی و شبکه های آبرسانی، آبیاری و زهکشی ، شرکت آب منطقه‌ای مکلف به علامت گذاری نهایی حد بستر و حریم تعیین‌شده به نحو مقتضی وارسال نسخه‌ای از نقشه مربوط به بستر و حریم ، برای اطلاع به اداره ثبت اسناد و املاک، بخشداری و شهرداری‌حوزه عمل و نیز اعلام مراتب به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و جلوگیری از تجاوز اشخاص به بستر و حریم با همکاری‌مأموران انتظامی گردیده است. ماده (51) قانون توزیع عادلانه آب و مصوبه آیین نامه اجرایی ماده (51) قانون توزیع عادلانه آب توسط هیئت محترم وزیران، برای مدیریت عملکرد صحیح جریان سیلاب ها درمسیرطبیعی خود وپیشگیری از ورود سیل به حریم شهرو ایجادخطرات جانی وایراد خسارات مالی وضع گردیده است. قانون را پاس بداریم.