پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 6 Aug 2020
 
۱

کودکی که برای سرش جایزه گذاشتند

سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب: 658174
گروه تروریستی طالبان اعضای خود را بسیج کرده تا یک کودک خردسال را بیابند و او را تکه‌تکه کنند!
به گزارش جهان نيوز،مرتضی احمدی پسر خردسال  افغانستانی که در سال 2006 با پوشیدن کیسه پلاستیکی راه راه  آبی رنگ شبیه لباس لیونل مسی در یک ویدئو به شهرت رسید، مدتی بعد مسی برای این کودک پیراهنی با امضای خود فرستاد. مرتضی حتی طی  یک مسابقه دوستانه در قطر با قهرمان خود دیدار کرد اما اکنون به همراه خانواده اش از ترس تروریست های طالبان آواره شده اند.

آنها برای حفظ جانشان مدام در حال جابجایی و فرار هستند و حالا از جنوب شرق افغانستان راهی کابل شده‌اند. بنا بر اعلام بی‌بی‌سی مادر مرتضی می گوید: این بار دومی است که خانه و کاشانه خود را به خاطر آنها ترک می‌کنیم، نمی دانم چرا از وقتی پسرم مشهور شده، تروریست‌های طالبان به خون او تشنه اند و قسم خوردند اگر دستشان به فرزندم برسد او را تکه تکه می کنند.
از طرفی عده ای هم با تصور اینکه پس از شهرت پسرم ما پولدار شده ایم مدام ما را تعقیب می کنند، آنها فکر می کنند مسی به ما پول بسیاری داده است. ما به این حرف و حدیث ها اهمیتی ندادیم اما با رسیدن طالبان به روستای انگوری محل زندگی سابق ما دیگر امنیت جانی نداشتیم. بار اول برای فرار راهی پاکستان شدیم و اکنون کابل، به هر حال امیدواریم اینجا امنیت کامل داشته باشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دنیای دیوانه
Iran, Islamic Republic of
موضوع مهم روانی بودن وخوی وحشی گری گرگ صفتی گروه تروریستی و شیطاتی طالبان است و سرکزدهای آنها میباشد که همگیشان از نطفه حرام و شیطان زنا زاده می باشند وبویی از انسانیت نبرده اند ولی تادلشان بخواهد بو و رنگ حیوانیت و توحش رابرده اندمرگ بر گروه وحشی کرگ صفت طالبان