يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - 28 Feb 2021
 
۰
۱

آغاز مرحله دوم رتبه بندی فرهنگیان

دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱
کد مطلب: 488699
مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش از آغاز مرحله دوم رتبه بندی معلمان از فروردین ماه خبر داد و گفت: مرحله دوم رتبه بندی تفاوتی با مرحله اول ندارد.
به گزارش جهان،‌ محمد فاضل در گفتگو با مهر در ارتباط با اجرای مرحله ی دوم رتبه بندی معلمان گفت: مرحله دوم رتبه بندی معلمان از فروردین ماه سال ۱۳۹۵ آغاز شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که مرحله دوم رتبه بندی چه تفاوتی با مرحله اول دارد بیان کرد: هیچ تفاوتی ندارد و وضعیت حقوقی فرهنگیان همانند احکام سال گذشته است اجرای مرحله دوم فقط استمرار مرحله اول است.

مشاور و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: افرادی که سابقه آنان امسال بالای ۶ سال شده است مشمول طرح رتبه بندی فرهنگیان می شوند.

فاضل بیان کرد: سال گذشته حدود ۸۳۰ هزار نفر تحت پوشش طرح رتبه بندی قرار گرفتند و برای سال جاری افرادی که شرایط لازم را برای تحت پوشش قرار گرفتن در رتبه بندی را پیدا خواهند کرد اضافه خواهند شد.

همچنین؛ به گفته ی وزیر آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴ برای رتبه بندی معلمان اعتبار ۱۳۵۰ میلیارد تومان اختصاص یافت و برای اجرای مرحله دوم بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفته شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


حامد
چرا فقط افرادی که سابقه آنان امسال بالای ۶ سال شده است مشمول طرح رتبه بندی فرهنگیان می شوند؟!
اتفاقا معلمان با سابقه کمتر زا 6 سال کمترین حقوق رو می گیرن. این تبصره باعث شده یک تفاوت فاحش بین کسانی که سابقه بالاتر از 6 سال دارند با کسانی که سابقه کمتر دارند ایجاد شود.
مثلا با مدرک فوق یک میلیون صد هزار حقوق می گیرم.
اما یک فوق دیلپم با سابقه سه چهار سال بیشتر از من 50 درصد بیشتر از من حقوق می گیرد!!
خواهش می کنم نمایندگان در این طرح این تبصره غیر منطقی رو بردارند.