کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

دفع حمله النصره توسط فاطمیون و دفاع ملی

7 ارديبهشت 1395 ساعت 9:21

صدها تن از عناصر تروریستی جبهه النصره حملاتی را به استان «درعا» آغاز کردند که ارتش سوریه، نیروهای دفاع ملی و تیپ فاطمیون این حملات را خنثی کردند و شماری از تروریست‌ها را از پای درآوردند.


به گزارش جهان به نقل از فارس، نیمه شب گذشته صدها تن از عناصر تروریستی جبهه النصره با هدف اشغال مناطقی از استان درعا حملاتی را از سمت مناطق مرزی استان «السویداء» از جمله ارتفاع «الشیخ حسن» و ارتفاعات «خلیف» آغاز کردند.

به گزارش فارس، این عملیات تروریست‌ها با هوشیاری ارتش سوریه، نیروهای دفاع ملی و تیپ فاطمیون رصد شد و در جریان یک عملیات غافلگیرانه حداقل 20 تن از آنان کشته شدند.

همزمان با این درگیری‌ها، توپخانه ارتش سوریه مواضع تروریست‌های حبهه النصره را در میدان بصری واقع در منطقه نیروگاه درعا هدف قرار داد که در نتیجه این حملات یکی از مراکز این گروه تروریستی با تمامی عناصر حاضر در آن کاملا منهدم شد.

بنا بر این گزارش، در منطقه درعا البلد گروهی از عناصر تروریستی جبهه النصره قصد داشتند در بخش «المنشیه» به مناطق نظامی تحت کنترل ارتش سوریه نفوذ کنند، ولی در کمین نیروهای سوری گرفتار شدند و  بیش از 15 تن از آنان کشته و زخمی شدند.

منطقه درعا البلد از مسیرهای اصلی کمک‌رسانی تروریست‌های جبهه النصره و سایر گروه‌ها از اردن  به جنوب سوریه است.


کد مطلب: 487358

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/analysis/487358/دفع-حمله-النصره-توسط-فاطمیون-دفاع-ملی

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com