چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - 28 Oct 2020
 
۰
۲

کارت سوخت دوباره برگشت، مالکان اقدام کنند

شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۵
کد مطلب: 486695
براساس مصوبه مجلس دولت موظف است حداکثر تا تاریخ 31 مرداد ماه سال جاری عرضه سوخت را از طریق کارت و با قراردادن سهمیه برای خودرو ها اجرایی کند به همین دلیل مالکین خودرو باید برای دریافت کارت سوخت به مراکز پلیس+10 مراجعه کنند.
کارت سوخت دوباره برگشت، مالکان اقدام کنند
به گزارش  جهان به نقل از مهر،  براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال 95 دولت موظف است حداکثر تا تاریخ 31 مرداد ماه سال جاری عرضه سوخت را از طریق کارت و با قراردادن سهمیه برای خودرو ها اجرایی کند.

به همین دلیل مالکین خودروهای فاقد کارت سوخت باید قبل از اجرایی شدن این قانون  هرچه سریعتر کارت سوخت خود را دریافت کنند زیرا براساس این مصوبه سوخت گیری با کارت سوخت جایگاه داران منجر به پرداخت قیمت تمام شده بنزین یا همان قیمت آزاد خواهد شد.

البته این مصوبه وظیفه تعیین نرخ تمام شده بنزین و سهمیه ها را بر عهده دولت قرارداده است.

این گزارش اضافه می کند قبل از انحلال سازمان مدیریت حمل و نقل و سوخت وظیفه صدور کارت سوخت برعهده این نهاد دولتی بود اما با انتقال این نهاد به زیر مجموعه وزارت راه و شهر سازی عملا این نهاد دولتی تنها وظیفه نوسازی ناوگان حمل و نقل را دنبال می کند.

پیگیری ها حاکی است به همین دلیل مالکین خودروهای شخصی برای دریافت کارت سوخت خود باید به مراکز پلیس + 10 مراجعه کرده و با ارائه مدارک لازم درخواست صدرو کارت سوخت کنند.

همانطور که در بالا نیز گفته شد اگر مالکین خودروها پس از اجرای سهمیه بندی بنزین کارت سوخت نداشته باشند باید بنزین را با قیمت تمام شده خریداری کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دولت روحاني كه با يارانه وكارت سوخت و... مخالف بود .چه شدكه دست بدامان طرحهاي دولت قبلي شده؟ راستي هنوز 100 روز نشده؟1
Norway
قراربود سهیمه های باقیمانده در کارت ها را مصادره کنند . قیمت بنزین را به بهانه تک نرخی کردن بالا ببرند و در دور بعدری خیز بردارند بسمت دو نرخی کردن بنزین با کف 1000 تومان نرخ سهیمه و نرخ ازاد را که فعلا نمی دانم شاید 1200 تومان برای بنزین معمولی . و دوباره روز از نو روزی از نو . خخخخخخخخخخخخخخخخخ