جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - 26 Feb 2021
 
۰

روحانی داد مجلس دانش‌آموزی را درآورد

شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب: 483794
آيين اختتاميه هفتمين دوره فعاليت مجلس دانش آموزی بدون حضور رئیس جمهور برگزار شد که انتقادهایی را از سوی نمایندگان دانش آموزان در مجلس دانش آموزی به همراه داشت.
به گزارش جهان به نقل از مهر، آيين اختتاميه هفتمين دوره فعاليت مجلس دانش آموزی با حضور وزیر آموزش و پرورش، سخنگوی انرژی اتمی و رئیس کتابخانه ملی در ساختمان  قديم مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

پس از قرائت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی و سرود مجلس دانش آموزان، سجاد خسرویی با انتقاد از عدم حضور رئیس جمهور در اختتامیه گفت: مجلس دانش آموزی با عدم حضور رئیس جمهور در افتتاحیه و اختتامیه رشد یافت و به فعالیت های خود ادامه داد.

وی افزود: مقام معظم رهبری مخاطب وزارت آموزش و پرورش را نیمی از جمعیت کشور دانسته اند و مجلس دانش آموزی تبلور دموکراسی است که از نمایندگان منتخبین دانش آموزان تشکیل شده است و قریب به دوسال است که منتظر حضور رئیس جمهور هستیم و هر بار دل را به حضور ایشان خوش کرده ایم اما اکنون که دوره نمایندگی دوساله رو به پایان است و رئیس جمهور در افتتاحیه و اختتامیه حضور نیافت.

رئیس مجلس دانش آموزی تصریح کرد: هفتمین دوره مجلس دانش آموزی اولین دوره مجلس است که رئیس جمهور نه در افتتاحیه نه در اختتامیه حضور نیافته است. امیدواریم رئیس جمهور فردا برای حضور در این مجلس دقایقی وقت بگذارند تا دغدغه نمایندگان دانش آموزی را بشنوند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *