سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - 26 Jan 2021
 
۰

تعهد وزیرکشور در تامین امنیت اجرای شعارسال

يکشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳
کد مطلب: 480670
وزیر کشور گفت: اجرای اقتصاد مقاومتی در فضای امن استان‌ها، مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر واعتیاد، در کنار ساماندهی حاشیه نشینی و تکریم ارباب رجوع از مهمترین اولویت های سال ۹۵ وزارت کشور و استانداری‌ها خواهد بود.
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور پیامی فرارسیدن سال 1395 را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام قولا من رب رحیم

حلول فصل بهار و زایش دوباره طبیعت را تبریک و شادباش می‌گویم، خجسته ایامی که شما ملت بزرگ ایران اسلامی باردیگر عظمت و سترگی تاریخ پر برکت سرزمین‌مان را با تحقق دو حماسه بزرگ توافق برجام و برگزاری دو انتخابات باشکوه مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با رهنمودهای مقام معظم رهبری و عنایت ریاست محترم جمهوری اسلامی رقم زدید.

اکنون وظیفه مسئولان کشور است که به شکرانه این نعمات الهی با تلاش مضاعف پاسخگوی خواست‌ها و مطالبات مشروع و به حق مردم عزیزمان در ابعاد اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و فرهنگی باشند. باور دارم این امید و اعتماد صمیمانه شما پشتوانه عظیمی برای رسیدن به مرزهای عدالت و پیشرفت انقلاب اسلامی می‌باشد.

تلاش خستگی‌ناپذیر فرزندان‌تان در وزرات کشور با همدلی و همکاری سایرنهادها و دستگاه‌های اجرایی توفیق برگزاری قانونی، سالم و امن انتخابات، مدیریت هیجانات و التهابات حادثه غم انگیر شهادت زائران حرم امن الهی، برگزاری راهپیمایی با شکوه اربعین حسینی و تامین کامل امنیت داخلی و... تنها و تنها به شکرانه همین سرمایه اجتماعی و اعتماد شما ملت سرافراز انجام گرفت.

اجرای اقتصاد مقاومتی در فضای امن استان‌ها، مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر واعتیاد، در کنار ساماندهی حاشیه نشینی و تکریم ارباب رجوع از مهمترین اولویت های سال 95 وزارت کشور و استانداری‌ها خواهد بود که در این مسیر نیز مثل همیشه نیازمند لطف خدا، رهنمودهای مقام معظم رهبری، عنایت رئیس جمهور محترم و مشارکت، اعتماد، امید و تلاش صادقانه شما هستیم.

باشد که توفیق خدمتگذاری به شما شایستگان ، ذخیره خیر دنیا و آخرت همه همکاران خانواده بزرگ وزارت کشور باشد.

التماس دعا

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور و رئیس شورای امنیت کشور
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *