دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 21 Sep 2020
 
۰
۵
افشای جزئیات تازه ای از تخلفات جاسبی:

رشوه کلان مدیریت دانشگاه آزاد به رئیس کلانتری

سه شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۸ ساعت ۰۱:۵۶
کد مطلب: 47959
آقاي قاليباف مي‌گفت: به رئيس كلانتري محل گفتم كه مسئله را بررسي كند اما او گفت كه هيچ خبري نيست. من رفتم و ديدم كه اين اتفاقاتي كه مي‌گفتند صورت مي‌گيرد ، بعد كه بررسي كردم ديدم كه مسئول كلانتري آنجا 2 ملك ويلايي رشوه گرفته است.
رشوه کلان مدیریت دانشگاه آزاد به رئیس کلانتری
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: جاسبي 2 ملك 2 هزار متري متعلق بازنشستگان كشوري را تصاحب كرده و اين2 ملك را به نام مؤسسه خديجه كبري زده كه هيئت رئيسه آن جاسبي و خانمش و خواهر خانمش هستند. 

به گزارش فارس، عليرضا زاكاني نماينده مجلس شوراي اسلامي روز دوشنبه در مراسمي كه با عنوان بازخواني يك پرونده بعد از يك سال و با موضوع رسيدگي به اتهامات مديريت دانشگاه آزاد در دانشگاه اميركبير برگزار شد،اظهار داشت: بعد از ابلاغ پيام 8 ماده‌اي مقام معظم رهبري در خصوص مبارزه سران سه قوه با مفاسد اقتصادي از مسئولان كشور خواسته شده بود كه بي‌اغماض با مفاسد اقتصادي برخورد شود. 

نماينده مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه در طول اين 8 سال جسته و گريخته با مفاسد اقتصادي مبارزه شد، تأكيد كرد: ولي همچنان مبارزه سازمان يافته‌اي با مفاسد اقتصادي در كشور انجام نمي‌شود. 

زاكاني افزود: ما به واسطه اعتقاد خويش به بيان مفاسدي كه جاسبي با نام دانشگاه آزاد انجام مي‌دهد مي‌پردازيم و بايد حقيقت را پاس بداريم و بيان
اين ملك‌ها متعلق به 979 هزار بازنشسته كشوري است كه با ناحق در اختيار مؤسسه خديجه كبري قرار گرفته كه هيئت رئيسه آن جاسبي و خانمش و خواهر خانمش هستند
كنيم و البته هزينه اين حقيقت گويي را نيز مي‌دهيم. 

زاكاني اضافه كرد: در زمان فعلي حقيقت ذبح شده ولي ما از خود هزينه مي‌كنيم و هر اتفاقي كه براي ما بيفتد افتخار ماست. 

وي در بخشي از سخنانش با اشاره ملاقات دو هفته‌ پيش خود با وزير رفاه گفت: در اين ديدار از وي درباره مسائل مربوط به 2 ملك سوال كردم، چرا كه مدعي هستيم كه در دانشگاه آزاد يك سري مفسده‌هايي شكل گرفته و عده‌اي نيز در دستگاه‌هاي اجرايي، تقنيني و قضائي وام‌دار شده‌اند تا پاسدار منافع جاسبي باشند. 

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه براي ادعاهايي كه در مورد تخلفات جاسبي داريم، اسناد مختلفي را عرضه كرده‌ايم، خاطرنشان كرد: دانشگاه آزاد 2 ملك را به واسطه توافقنامه‌اي با سازمان بازنشستگي كشور كه زير آن را عبدالله جاسبي امضا كرده، خريداري كرده است، بدين صورت كه اين دو ملكي كه نزديك به 2 هزار متر مربع مساحت دارد را در سال 68 از مسئول بازنشستگي كل كشور خريداري كرده اما تعهداتش را نيز انجام نداده است در حالي كه اين توافقنامه خلاف تمام قوانين آن روز كشور است. 

زاكاني ادامه داد: در سال 74 آقاي جاسبي طي نامه‌اي به مسئول جديد سازمان بازنشستگي كل كشور به وي مي‌گويد كه بياييد تا بيع‌نامه بنويسيم كه آن مسئول نيز هيچ وقت حاضر نشده چنين اقدامي انجام دهد اما به واسطه برخي ارتباطات، در سال 83 دادگاه
تمام حرف‌هايي كه من مي‌زنم و تخلفاتي كه به آن اشاره مي‌كنم با سند است ولي متأسفانه هيچگاه فردي با سند پاسخ اين اتهامات را نداده و فقط با هوچي‌گري مي‌خواهند فضا را مسموم كنند
به نفع جاسبي رأي داده و اين2 ملك را به نام مؤسسه خديجه كبري زدند و جالب آنكه هيچ پولي بابت آن پرداخت نشده بود. 

وي تصريح كرد: اين ملك‌ها متعلق به 979 هزار بازنشسته كشوري است كه با ناحق در اختيار مؤسسه خديجه كبري قرار گرفته كه هيئت رئيسه آن جاسبي و خانمش و خواهر خانمش هستند. 

زاكاني در ادامه اظهار داشت: تمام حرف‌هايي كه من مي‌زنم و تخلفاتي كه به آن اشاره مي‌كنم با سند است ولي متأسفانه هيچگاه فردي با سند پاسخ اين اتهامات را نداده و فقط با هوچي‌گري مي‌خواهند فضا را مسموم كنند. 

زاكاني با بيان اينكه ما مدارك تعدادي از تخلفات دانشگاه آزاد را با مدارك به دادگاه نيز تحويل داده‌ايم تصريح كرد: وظيفه ما حق‌گويي در برابر تخلفاتي است كه توسط دانشگاه آزاد صورت گرفته و بايد با توجه به سخنان مقام معظم رهبري و تأكيد ايشان بر مبارزه با مفاسد اقتصادي ما به عنوان مسلمانان حق داريم كه به تخلفات اشاره كنيم كه اين بيان تخلفات جهاد در حق ملت است و دوري از آن عدول از حدود اسلامي است. 

وي در ادامه با اشاره به جريان تصرف ملك هادوي و تخلفات صورت گرفته از سوي مديريت دانشگاه آزاد در تصرف ملك وي به تشريح نحوه تصرف ملك هادوي از سوي جاسبي پرداخت. 

نماينده مردم تهران در مجلس با بيان اينكه خدا كند اشتباه كرده باشيم اما بدبختي آنجاست كه اين چيزها اشتباه نيست و ما مدارك آن را در اختيار داريم، ادامه داد: در تاريخ 11 شهريور 1376 يك كارشناس رسمي براي رسيدگي به شكايت
در اين بين از قوه قضائيه زنگ زدند كه كجا مي‌روي؟ تو حق نداري بروي! اما من رفتم و ديدم كه اين اتفاقاتي كه مي‌گفتند صورت مي‌گيرد و افراد را كتك مي‌زنند و بعد كه بررسي كردم ديدم كه مسئول كلانتري آنجا 2 ملك ويلايي رشوه گرفته است
هادوي از دانشگاه آزاد رفته و در گزارش خود نوشته است كه دانشگاه آزاد مقدار 7/69899 متر مربع از اراضي هادوي را تصاحب كرده است. اما شعبه 1210 گفته است كه اين گزارش را قبول ندارم لذا 3 نفر را مأمور مي‌كند كه به اين موضوع رسيدگي كنند و اين 3 نفر پس از رسيدگي در تاريخ 12 مرداد 80 اعلام مي‌كنند كه دانشگاه آزاد متخلف نيست! در پي اين مسائل هادوي مجددا شكايت مي‌كند و بر اساس آن آقاي كريمي‌راد وزير فقيد دادگستري 5 كارشناس را مأمور رسيدگي مي‌كند كه عين گزارش كريمي‌راد حاكي از آن است كه آقاي مهندس علي‌اكبر.پ يعني يكي از 3 كارشناس مذكور اصولات فاقد صلاحيت امور ثبتي است. 

زاكاني ادامه داد: در گزارش كريمي‌راد همچنين آمده است كه هيأت 3 نفره بدون توجه به نقشه تحديد حدود كه داراي متراژ بوده، عدم تجاوز را اعلام كرده‌اند در حالي كه تجاوز دانشگاه آزاد به زمين‌هاي هادوي محرز است. 

وي با تأكيد بر اينكه در دستگاه قضائي نيز عناصر پاكدامني هستند كه دلشان از توافقات پشت‌پرده خون است، خاطرنشان كرد: بر اين اساس دو نفر ديگر از آن هيأت 3 نفره نيز در دادگاه بدوي محكوم شدند. 

نماينده مردم تهران در مجلس همچنين گفت: در ادامه اين ماجرا يك نفر ديگر مآمور رسيدگي به اين موضوع مي‌شود كه وي نيز رأي 5 كارشناس آخر را تأئيد كرده و مي‌گويد كه تجاوز به زمين‌هاي هادوي صورت گرفته است، اما با اين حال دادگاه گفته كه رأي همان رأي سابق است كه به خاطر صورت جلسه سران سه قوه در سال 67 سال صادر شده در حالي كه بررسي‌ها نشان داد كه مراد از آن صورت جلسه، صورت جلسه كميسيون ماده
ما بسياري از مدارك خود را به مجامع قضايي تحويل داده‌ايم ولي به دليل حمايت بعضي از افراد حاضر در مجامع قضايي از جاسبي حمايت كرده و اجازه رسيدگي به تخلفات وي را ندادند
5 شهرداري است. 

زاكاني در ادامه سخنان خود به بيان خاطره‌اي به نقل از قاليباف در خصوص زمين‌هاي هادوي پرداخت و گفت: آقاي قاليباف مي‌گفت كه شنيدم در زمين‌هاي ياد شده افراد را كتك مي‌زنند لذا به رئيس كلانتري محل گفتم كه اين مسئله را بررسي كند اما او گفت كه هيچ خبري نيست. لذا خودم رفتم كه ببينيم چه خبر است كه در اين بين از قوه قضائيه زنگ زدند كه كجا مي‌روي؟ تو حق نداري بروي! اما من رفتم و ديدم كه اين اتفاقاتي كه مي‌گفتند صورت مي‌گيرد و افراد را كتك مي‌زنند و بعد كه بررسي كردم ديدم كه مسئول كلانتري آنجا 2 ملك ويلايي رشوه گرفته است. 

زاكاني در بخش ديگري از سخنانش در پاسخ به سوال يكي از حاميان دانشگاه آزاد كه مي‌گفت چرا مدارك را به مراكز قضايي تحويل نمي‌دهيد، گفت: ما بسياري از مدارك خود را به مجامع قضايي تحويل داده‌ايم ولي به دليل حمايت بعضي از افراد حاضر در مجامع قضايي از جاسبي حمايت كرده و اجازه رسيدگي به تخلفات وي را ندادند. 

زاكاني با اشاره به فعاليت جاسبي و به دست گرفتن رسانه توسط وي و استفاده از آن براي منحرف كردن افكار عمومي گفت: متأسفانه اين افراد با دست گرفتن تريبون حرف خود را مي‌خواهند، حق جلوه دهند. 

زاكاني تأكيد كرد: چند روز دنيا ارزش هزينه كردن خود براي حمايت از تخلفات ديگري را ندارد و اگر شما معتقديد اين حرف‌ها حق است حرف شما حق است پس پاسخ اين حرف‌هاي ما را بدهيد و ملك اين همه بازنشسته را به آنها بازگردانيد. 


نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


اگر این همه مستندات درست وصحیح میباشد پس مسولین دنبال چه مدارک دیگری میگردند؟ واگر صحت ندارند ترا بخدا افکار مردم را پریشان وانها را نگران نکنید اگر در مورد اقای هادوی اینچنین حق کشی شده پس وای بحال مردم عادی.
اگر در این راه کشته شوید شهیدید
بد نيست دوستان عزيز سري به خبرگزاري آنا بزنند و وقايع دانشگاه امير كبير را از زبان آنا بشنوند تا متوجه شوند اين مفسده مديريتي چه اراجيفي را به خورد مردم ميدهد و خود قضاوت نمايند
ايشان ديگر كار را به جايي رسانده اند كه خبرهاي كذب را هم توليد مي كنند
اگر فيلم اين جلسه موجود است، بد نيست تا سايت جهان آنرا منتشر كند تا همگان از حقايق مطلع شوند.
رييس جمهور آينده به دادمون برس
از دست ... و باند مخوفش.
دانشگاه آزاد نماد واقعي ريا و ظاهرفريبي و كه خفقان داخلي در آن كيلومترها با اسم آزاد بودن فاصله دارد.
دانشگاه آزاد براي مشروعيت بخشيدن به خودش حتي از پيكر شهدا هم سو استفاده مي كند
به یکی میگن 3 تا دورغ گنده بگو میگه دانشگاه آزاد اسلامی اما انگار جک و اینها هم نیست راسته راسته این قضیه