جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - 28 Feb 2020
 
۰

غیبت معنادار فان‌خال در تمرین منچستر

دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۷
کد مطلب: 469976
رایان گیگز امروز در غیاب لوئیس فان خال مسئولیت تمرین منچستریونایتد را بر عهده گرفت و این تیم را تمرین داد.
به گزارش و به نقل از ایسنا  از تایمز، منچستریونایتد روز شنبه در اولدترافورد مقابل ساوثهمپتون شکست خورد تا فشار روی لوئیس فن خال بیشتر شود. تنها ۱۵ مسابقه تا انتهای فصل باقی مانده و فان خال فشار زیادی را متحمل می شود. او گفت که در تلاش است تا انتظارات هواداران را برآورده کند اما تاکنون موفق به انجام آن نشده است.

رسانه‌های انگلیسی امروز تصاویر فان خال را در فرودگاه این شهر دیدند که به سمت هلند پرواز کرد. او اعلام کرد به خاطر جشن تولد دخترش به هلند رفته ولی گمانه زنی هایی نیز به گوش می‌رسد که او دیگر به انگلیس بازنخواهد گشت.

در غیاب فان خال، تمرین‌ امروز منچستریونایتد را رایان گیگز هدایت کرد.

او درباره وضعیت تیمش گفت: من بسیار ناامید و مایوس هستم. نتوانستم انتظاراتی را که هواداران از منچستریونایتد می‌خواهند برآورده کنم. آنها انتظارات زیادی از من دارند یا داشتند. من نتوانستم این کار را برای آنها انجام دهم، به همین دلیل من بسیار ناامیدم.

فان خال درباره هو شدن از سوی هواداران منچستر گفت: آنها نیز از دانش فوتبالی برخوردار هستند و می‌خواهند فوتبال سرگرم کننده‌ای ببینند. شما باید فوتبال سرگرم کننده‌ای را برای آنها ارائه دهید. در روز شنبه فکر نمی‌کنم که ما توانستیم آنها را سرگرم کنیم بنابراین می‌توانند بسیار عصبانی باشند.

فان خال در حالی 3 برابر مویس در منچستریونایتد هزینه کرده که عملکردش نسبت به فصل اول مویس ضعیف‌تر بوده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *