پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - 15 Apr 2021
 
۳۵
۱۰۷
جزئیات ردشدگان از فیلتر شورای نگهبان؛

آمار تکان دهنده از برخی رد صلاحیت شدگان!

شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۷
کد مطلب: 469264
340 نفر از داوطلبین رد صلاحیت شده هر سه جرم قتل، زنا و سرقت را مرتکب شده اند.
آمار تکان دهنده از برخی رد صلاحیت شدگان!
گروه سیاست جهان نيوز ـ  منابع نزدیک به هیات های نظارت گزارش جامعی از ردصلاحیت شدگان را برای برخی مقامات ارشد نظام همراه با مستندات ارسال کرده اند.

از میان رد صلاحیت شدگان:

603 نفر مرتکب قتل و در دادگاه ها محکوم شده اند.(غیر عمد، رضایت اولیای دم، فرصت مرخصی برای ثبت نام و...)

422 نفر مجرم به زنا شناخته شده که احکام قضایی این افراد ضمیمه این گزارش شده است.

570 نفر در دادگاهها به سرقت محکوم شده اند.

340 نفر از داوطلبین رد صلاحیت شده هر سه جرم قتل، زنا و سرقت را مرتکب شده اند.

415 نفر عضو گروههای منحله اعم از کموله، مجاهدین خلق(منافقین)، نهضت آزادی، مشارکت، مجاهیدین، پ.ک.ک، سلطنت طلبی و.. بوده اند.

250 نفر تابعیت ایران را نداشته اند.

176 نفر دو تابعیتی بوده اند(طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران افراد غیرایرانی و یا دارای تابعیت دوگانه نمی‌توانند در هیچ‌کدام از انتخابات‌ نامزد شوند.)

460 نفر هیچ آدرسی در فرمهای ثبت نامی خود ارایه نکرده اند.

330 نفر از داوطلبانی که صلاحیت‌شان احراز نشده، آدرس دقیقی برای تحقیقات در پرونده ثبت‌نام‌شان ارایه نکرده‌اند.

استعلام از نهادهای چهارگانه نشان می دهد که یکی از نهادهای مهم دولتی 1223 نفر را کلا دستور به رد صلاحیت داده است. نهاد دیگر دولتی 953 پرونده رو نیز با پاسخی منفی اعلام کرده است.

یک نهاد غیر دولتی با ارسال مستندات نیز حدود 850 پرونده را کلا دستور به رد صلاحیت داده است.

برخی چهره‌های مشهور سیاسی هم به‌دلیل تشابه اسمی صلاحیت‌شان برای اعضای هیئت نظارت بر انتخابات احراز نشده است.

از میان 12هزار و 123 نفری که برای نامزدی در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام کرده بودند، تاکنون بیش از 900 نفر در طول روند بررسی صلاحیت‌ها انصراف داده‌اند.

 عدم‌جدیت قابل قبول هیئت‌های اجرایی در امر احراز صلاحیت‌ها موجب شد به‌دلیل حجم بسیار بالای ثبت‌نامی‌ها کار بر دستگاه‌های نظارتی سخت‌تر از پیش شود.

یک منبع مطلع در مراجع استعلام‌ها چند روز قبل گفته بود با وجود جواب منفی این نهاد به استعلام برخی از ثبت‌نام کنندگان، اما آنها توسط هیئت‌های اجرایی تأیید صلاحیت شده‌اند. براساس اعلام همین مرجع استعلام بین برخی تأیید صلاحیت‌شدگان افرادی با برخی سوابق منفی از جمله تابعیت اسرائیلی همسر، تابعیت چندگانه، سقط جنین غیرقانونی، رشوه‌گیری، سابقه عضویت در برخی گروهک‌های ضدانقلاب، مشارکت در قتل، اقدام علیه امنیت ملی، زنای محصنه، زنا با بستگان و محارم، نزاع خیابانی، اخلال در نظم عمومی و ... وجود داشتند.

با وجود آمار مذکور بایستی دقت شود که برخی احراز صلاحیت نشده اند به این معنا که هیچ سابقه و جرمی مرتکب نشده اند ولی ویژه گی نمایندگی را نداشته اند. تفاوت آنهایی که به‌طور قطع صلاحیتشان احراز نشده و آنهایی که تاکنون مشمول عدم‌احراز هستند، آنجاست که احتمال تأیید صلاحیت دسته دوم تا زمان آغاز تبلیغات همچنان وجود دارد. این افراد می‌توانند با ارائه اسناد و مدارک و یا معرفی معرف‌های مورد اعتماد دستگاه‌های نظارتی در راستای احراز صلاحیت خود اقدام کنند.
منبع:پارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


امین
خدایا ازشر اشرار به خودت پناه میبریم
Romania
اف بر نویسندگان چنین مطالبی که به هر وسیله ای به دنبال رسیدن به هدف هستند ....
Iran, Islamic Republic of
خدا دروغ گویان را دوست ندارد

برای تنویر افکار عمومی پیشنهاد می شود وزارت کشور و یا قوه قضاییه امار دقیق استعلامه را اعلام نمایند تا از پخش شایعات نیز جلوگیری شود
Iran, Islamic Republic of
سلام
آیا نباید نهاد اجرایی که باید آنهایی که خیلی واضح بودن را رد صلاحیت میکرد مجازات کرد تا بیخود کسی را تایید نکنن؟
موفق باشید.
دروغ شاخدار یعنی همین. نسبت مجرمین به کل داوطلبان بسیار بیشتر از درصد چنین مجرمانی در کشور است و این بیشتر شبیه به جک و لطیفه است.
ابوذر
Iran, Islamic Republic of
1- از میان 12هزار و 123 نفری که برای نامزدی در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام کرده بودند، تاکنون بیش از 900 نفر در طول روند بررسی صلاحیت‌ها انصراف داده‌اند
2- مجموع 3566 نفر ردصلاحیت یا عدم احراز شدند. جامعه آماری که شما مثال می زنی به جمعیت کشور چه ارتباطی داره؟؟؟
اره دیگه از نظر شماها همه مجرمن جز اصولگرایان .حالا چرا اقای ئطهری را رد صلاحیت کردید؟
Romania
اخه مگه گفتگوی خبری پریشب رو ندیدی اقای مطهری باید بیاد اثبات کنه مسلمونه
مطهری خودش بهتر میدونه چرا رد صلاحیت شده !
مطهري حامي فتنه و مخلص رأس آن!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستي در قيامت جواب آن پدر روشن ضمير و دشمن شناس را چه مي دهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فضا سازی یعنی همین! برو بگرد و اره و اوره را جمع کن تا فله ای از سوی دولت تایید بشن.و ان گاه شورای نگهبان مقصر می شود برای اجرای قانون
مجید
Iran, Islamic Republic of
دست دولت تدبیر و امید درد نکنه ، امیدواریم سازوکاری تعریف شود تا متولیان تایید صلاحیت در وزارت کشور که افراد زناکار ، دزد و قاتل رو تایید کرده اند رو هر چه زودتر از خدمت اخراج کند .
این افراد حتما باید از محل کار خود اخراج و ممنوعیت اشتغال آن ها در کلیه نهاد های حاکمیتی ابلاغ گردد .
این اتهاماتو باور کردید
Iran, Islamic Republic of
ايا براي يك كشور اسلامي كه در بين نخبگان آن وافرادي كه خودر را در معرض نمايندگي پارلمان مي بينند،وجود چنين آماري فاجعه نيست؟از عامه مردم چه انتظاري مي توان داشت؟واقعا متاسف شدم.
جالبه!
دولتی ها با این همه ادعا و دبدبه و کبکبه، افرادی با داشتن سوابق سرقت، زنای محصنه، رشوه گیری، عضویت در گروههای ضد انقلاب و داشتن همسر اسرائیلی و اقدام علیه امنیت ملی، را لایق نمایندگی مردم ایران میدونن و کسی مثل رسایی و کوچک زاده را ردصلاحیت می کنن! بعد رئیسشون علیه شورای نگهبان داد سخن میده!
آیا اگر دشمن را جای اینها میگذاشتیم، رفتاری جز این داشتند؟
اینقدر دم از مردم میزنند ولی ارزشی برای مردم قائل نیستن.
روحانی تا ابد لامچکریم
روحانی جواب خدا را بعدا بده. جواب مردمی که با چشمانی باز می بیننت چی میدی؟؟؟؟ برای کدخدا چقدر خود شیرینی می کنید؟؟
علی
شنیدن اواز دهل از دور خوش است.
جهان نیوز بی اطلاع خبر نداری از وضع مملکت بیخود مطلب میزنی.
amin
Iran, Islamic Republic of
این گزارش بی پایه و اساس هست و توهین به همه مردم هست . فقط نویسنده خواسته یک جوری اشتباه و شتابزدگی شورای نگهبان را توجیه کنه.
همه مردم تابع تصمیمات و نظرات شورای نگهبان هستند ولی یادمون نرود ایشان هم امکان اشتباده دارند . پس لازم نیست به مردم شریف اینطور تهمت زده بشه و فردای قیامت قطعا باید پاسخگوی این افتراها باشید.
اونوقت جناب امین (که حتما در گفتارات امین هستی)شما چطور ؟؟؟؟؟فردای قیامتی هم برای شما هست؟؟؟؟؟؟
نظر شما 100درصد با پایه و اساس و بدون اشتباه و شتابزدگی است!
هادی
Iran, Islamic Republic of
برادر چرا به شما بر خورده . این از برکات عالیجناب سرخ پوش که اعلام کردند همه و هرجور میتونن در انتخابات شرکت کنند . تا فضا برا فشار به شورا نگهبان بیشتر بشه .
حسین
Netherlands
ارائه این آمار بسیار مهم وضروری است و در سطح جهان می تواند جوابگوی بعضی اعتراضات باشد و از فتنه ای دیگر بگاهد. ان شاءالله
سرباز رهبری
Iran, Islamic Republic of
ارائه این آمار غلط یعنی اتهام به جامعه ی ایرانی.. حالا شما پیشنهاد میدید در سطح جهانی مطرح بشه؟؟؟ اونا هم میگن شورای نظارت چقدر کارش خوبه؟؟ دوست عزیز این آمار غلط داره میگه جامعه ی ایران یه جامعه ی مجرم و فاسده!!! در سطح جهان منتشرش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
مرگ بر آمریکا - اسرائیل - ان گلیس و فرانسه
Netherlands
سرباز دلسوز ، شما توجه کن که شاید ثبت نام مجرمین از جائی خط می گیرد.
ضمنا تنها کسانی سرباز رهبرند که تولید می کنند و محصولات خارجی نمی خرند و سیگار نمی کشند و کوکا نمی نوشند...
اگد چنین هستی سربازی و اکر نه ،چنین شو
التماس دعا
برو بابا
Iran, Islamic Republic of
اگه از نظر شما دزد و قاتل ، مردم شریفند پس مردم بی شرف دیگه چی هستند؟؟
سرباز رهبری
Iran, Islamic Republic of
متاسفم برای فهم دوستان و هموطنانم... این آمار توهین به همه ی مردم ایرانه آقای فیلسووف!! این دوازده هزاز نفر یک جامعه ی آماری محسوب میشه.. وقتی از اینها حدود 10 درصد مجرم محکوم آنهم با این جرایم هستن این یعنی مردم شریف ایران را در مذان اتهام قرار دادیم.. این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Romania
وای جیغ بنفش .آزیر اصلاح طلبی جیغ بنفش نه نه وای وای .....جیغ .. بنفش ...
این گزارش توهین نیست. ثبت نام چنین افرادی توهینه و صد البته تایید صلاحیت شان
مردم شریف؟؟؟!! یاد بیانیه های اون فتنه گر افتادم که به هتک حرمت کنندگان عاشورا امت خداجو خطاب می‌کرد!
روحانی برای رد صلاحیت این افراد داره دل میسوزونه؟؟!
این اتهامات الکی هست
ا ف
Iran, Islamic Republic of
احتمالا تو هم از همین سنخ افراد هستی و برای گمراهی بعضی از مردم وجه حق به جانب گرفتی مردم تا بحال که به نمایندگان قبلی ها رای دادند دیدند که خیلی از انها با دروغ و کلک و اصلاخ نمایی رای گرفتند و بعد که به مجلس راه پیدا کردند بر خلاف گفته های خود همین طور به ضرر مملکت کار کردند و حالا کسانی مثل شما ها که یا خیلی ساده و بی خبر هستید یا وابسته به بیگانگان و با مظلوم نمایی می خواهید در مردم شک ایجاد کرده و انها را گول بزنید و فتنه دیگری ایجاد نمائید .
محسن
Russian Federation
احتمالاً خودت جزو رد صلاحیت شده ها هستی !
مزخرف نگو. حد خودت رو نگه دا. تصور نکن چون نظرت را با عطوفت درج کرده اندف میتوانی مؤموریت خود را انجام دهی. تو به مستندات و مدارک میگویی تهمت؟! معنای تهمت را نمیدانی یا مخاطب خود را سفیه فرض کردی؟!
برای پاسخ به شبهات افراد مریض القلبی که شورای نگهبان را میکوبند تا به مطامع شطانی خویش برسند، لازم است روشنگری شود. این هم روشنگری. شما جریان فاسد معلوم شد در دورغگویی و تهمت به نهادهای یک نظام اسلامی، بدترین مردمید. اما قیافه حق به جانب گرفته ای؟! توکی هستی؟!
برادر یه لیوان آب . برادر
سرباز رهبری
Iran, Islamic Republic of
در عجبم از پرخاش جنابعالی.. ایشان از مردم شریف ایران که در سیبل این اتهامات کثیف قرار گرفتن دفاع کرده.. شما اطلاعی از مباحث آماری و علمی داری؟؟
اگه میدونستی که اینجوری چشم ها رو نمیبستی و دهن رو باز نمیکردی و پرخاش نمیکردی..
امت حزب الله
Romania
نترس این سایت به موقع اطلاعات لازم رو به کاربراش داده شما زحمت نکش مگه سایت های اسرائیلی شده از مردم ایران تعریفی کنند که شما نگران بد گویشون هستید جیغ نزن بنفش بود
کریمی
Iran, Islamic Republic of
سلا م>فرض کنیم این ها فاسدند، نشان از یک فساد در طبقه ای از تحصیلکردگان ارشد ...
تایید این افراد با این سوابق تاریک و بدون هیچ حجت قانونی و شرعی نه تنها توهین بلکه ظلم به مردم است . ظلمی که پیامبر مکرم آن را خیانت به خداوند ، پیامبر و مومنین می داند . براستی تعدادی از علمای تراز اول و پاک که هیچ چیزی از دنیای ما نمی خواهند را با کدام دلیل به برخورد سلیقه ای و حزبی متهم می کنید آقای رییس جمهور ؟
اونوقت شما از کجا فهمیدی که بی پایه و اساس هست ؟
Iran, Islamic Republic of
دقیقا گزارش درستیه . یکی از اقوام ما که بنده خودم شاهد زندان رفتن ایشان بودم جز رد صلاحیت شده ها است و خیلی هم دارد اعتراض میکند
کاش می گفتی دلیل زندان رفتنش چی بوده . قاچاق ، آدمکشی یا دفاع از حق مردم
آی
یا خدا ...
بعضی از این افراد، برخی از گناهان که تعبیر دیگش جرمه و آدم حتی نمیخواد اسم ببره انجام دادند به طوری که علنی بوده و دیگران خبردار شدند اونوقت اومدند نماینده مجلس در کشور اسلامی بشند و قانون اسلامی وضع کنند ...
اینا اصلا چه جوری روشون میشه زندگی کنند ، چه برسه به اینکه چه جور روشون شده ثبت نام کنند برا نمایندگی مجلس ...
اصلاً اینها با چه رویی ثبت نام کرده اند
من نمی فهمم چرا از همون اول برای ثبت نام سخت گیری نمی کنند تا بعدا شورای نگهبان متهم نشه, انگار قصدشون با این ثبت نامها فقط خراب کردن شورای نگهبانه, به نظر من کار ثبت نام رو باید خود شورای نگهبان انجام بده واز همون جا یه سری شرایط رو برای ثبت نام بزاره که هر کسی نتونه ثبت نام کنه که بعدا با رد صلاحیت بتونن به شورای نگهبان حمله کنند واقعا شورای نگهبان خیلی مظلومه, خدا اجرشون بده, من به سهم خودم ازشون تشکر می کنم و خیلی ممنونم که از نظام و کشور محافظت می کنند و نمی گذارن به دست گرگها بیفته
بله فقط دلواپسان و ولایت مداردان خوبن!!! فقط اونا باید برن مجلس
معلومه که فقط دلواپسان استقلال کشور و ولایمتداران خوبن. نه پس ولایت نداران یاغی بی دین خوبن!!!
نه مجلس شهربازیه، همه باید برن
ابوذر
Iran, Islamic Republic of
سفسطه نکن. دلواپس بودن از وطن فروشی بهتره
پ نه پ ! عزیزم شاید تو اینایی که رد صلاحیت شدن رو به عنوان نماینده ی خودت قبول داشته باشی اشکالی هم نداره؛ چون خلایق هر چه لایق! ولی اکثر قریب به اتفاق ملت ایران افراد باشرفی هستن که حتی از ثبت نام چنین افرادی هم شرم میکنن .
این آمار درسته؟
سیدحسنی
Norway
کسی که زنای محصنه کرده چجوری زنده است اصلا؟ زنای با محارم؟ بعد زنده است هنوز؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟
یاشار
لابد آقایان مطهری و رسائی و 340نماینده فعلی مجلس هم از این افراد بودند که رد صلاحیت شده اند؟!!
وقتی بین 10 نفر 4 نفر رد صلاحیت بشن به 2 علت یعنی اون 4 نفر علت هاشون یکیه؟؟
ریز علت ها با آمار نوشته شده چرا اسم میبری و به بقیه تهمت میزنی که نتونی فردای قیامت جوابگو باشی؟
هر کس به علتی که مدارکش توسط نهادهای دیگه جمع آوری شده رد صلاحیت شده (منظورم فقط در مورد رد صلاحیت های شورای نگهبان نه وزارت کشور)
ناشناس
بعیدنیست.
Iran, Islamic Republic of
چه طور ممکنه کسانی تابعیت ایرانی نداشته باشند و در هنگام ثبت نام مشخص نشود!!!!
این خبر غیر واقع می باشد.
داده های برخی از این خبر با روند اجرایی انتخابات غیر ممکن است.
غیر ممکن نیست. شما تا به حال پاتون رو تو ستاد ثبت نام نگذاشتید، یه چیزی میگید. ثبت نام کنندگان اگه اصرار کنن، با هر وضعیتی ثبت نامت میشن. چون قانوناً نمیتونن مانع ثبت نامی کسی بشن، به این بهونه که به نظر فرد پشت میز، صلاحیت نداره. بعداً بررسی ها شروع میشه.
ابوذر
Iran, Islamic Republic of
این رو باید از هیات اجرایی سوال کنید که چرا تایید کردند
عزیزم شما اهل کدوم کشوری؟
اعظمی
Iran, Islamic Republic of
بله اینها درسته مطهری جزء کدام است!
... سوابقش مشخصه.
امین
عزیزم شما اگر فراخوان هم بدین 600 تا قاتل و 400 تا زناکار نیمیان اسم بدن بعدبرای امر مهم انتخابات برای بردن آبروی خودشون میان اسم نویسی کنند. حرفها می زنیا!!! با این آمار 1600 نفر از 12000 نفر فاسق و فاجر بودند یعنی تقریبا از هر 12 نفر ثبت نام کننده یکی. آخه عقل هم خوب چیزیه
Iran, Islamic Republic of
خیلی از خلافکارها برای اینکه بگن مشکلی ندارن میان و ثبت نام میکنن که بتونن برای خودشون مرتبه و شانی درست کنن . مهم اینکه چرا وزارت کشور اینها رو تائید کرده نه اینکه چرا شورای نگهبان جلوی ورود این مفسدین رو گرفته
درسته دیگه. اصلاح طلبان دسته جمعی رفتند ثبت نام.
ابوذر
Iran, Islamic Republic of
یعنی شما عاقلی؟؟؟؟
در استانداری دولت تدبیر و امید این چیزها بسیار بسیار عادی است
Iran, Islamic Republic of
علت ثبت نام اين قبيل افراد سياست "سنگ مفت گنجشك مفت" است كه اگر برحسب اتفاق صلاحيت آنان تاييد شد مشكل سوء پيشينه آنان حل شود .
میر حسین موسوی خامنه
بالاخره ما نفهمیدیم اقای هاشمی به اینها گفته بیاند کاندید بشن یا به خاطر مسله سو پیشینه کاندید شدن تکلیف ما رو مشخص کنید برادران اصولگرا
جلال
دربين هزاران نفر كه شوراي نگهبان رد يا عدم احراز كرده دو سه نفر را پيدا كرديد و بعنوان كليد پيروزي در تاييد شوراي نگهبان مطرح ميكنيد واي بر ما كه شما مخاطبانتان را اينقدر سبك عقل مي پندارييد
عزیزم این فضایی هست که متاسفانه با ادبیات خاص رییس جمهور ایجاد شده . وقتی نقطه ی زیر پونزی مثل جیبوتی واسه کشور ایران شاخ میشه، دیگه هزار تا قاتل و دزد که لااقل ملیت ایرانی دارن چرا جرات پیدا نکنن؟
سلا مگه آقای روحانی قدرت و اختیاری دارد که کاری را به نفع یا ضرر بکند وقتی مردم خودشان می فهمند ...
Iran, Islamic Republic of
وقتي بحث انتقاد پيش مياد همه از عدم نظارت ودزدي اختلاس وخيانت انتقاد ميكنيم ولي در چنين مواقعي كه شوراي نگهبان رد ميكند غوغا سالاري حربه متخلفين است! كسي كه متخلف بوده ويا مدرك تحصيلي مربوطه ندارد مستحق رد صلاحيته. (شايد استثناء هم در اثر اشتباه ويا .. رخ داده باشه كه قابل تجديد نظراست). براي ساختن ايراني آباد فقط انسانهاي داراي عدم سوء پيشينه بايستي منصب ومسئوليت بگيرند ولاغير. دستگاههاي نظارتي مديون ملت هستند.
واقعا خاک بر سرشون چه جور ثبت نام کردند
نکنه روحانی دلش برای اینا شور میزده
نه پس برای بابای من دلش شور میزنه که نیومده ثبت نام کنه !
هیئت اجرایی که این گونه افرادرا تاییدکرده چگونه می خواهدانتخابات برگزارکند؟
اجازه حضور در انتخابات كه بهشون نداديد چرا آبروشون رو مي بريد؟
Iran, Islamic Republic of
مگه اسم کسی رو برده اند که شما بهت برخورده؟
مگه باید اجازه حضور میدادن؟!
آبروشون رو نبردند. اسمی نمی بینیم که آبروی شخصی بره.
آخی؟! شما سال هاست دارید عملکرد فقهای شورای نگهبان رو مخدوش معرفی میکنید و آبروشون رو می برید، ولی از یک روشنگری درد گناه گرفتید!
قضیه همه معتاد قمارباز شرابخوره که چای کم رنگ مصرف میکرد. چون چای پر رنگ ضرر داشت!!! بلا نسبت شما البته.
مگه اسم بردن که آبروی کسی بره. فقط آمار دادن.
محمداسماعیل وندی
United States
اگر آبرو داشتند سرقت نمی کردند بعد بیایند کاندیدای مجلس بشوند
کی آبروشون رو برده ؟ این مطلب در جواب نگرانی رئیس جمهور از رد صلاحیتهاست که بصورت فله ای ثبت نام کردند
میگن فحشو بنداز زمین داشتان اینه
اقای ریس جمهور اینها میخواهند نماینده مردم باشند یا نماینده شهر.............
مهدی
سلام، اگر آمار ذکر شده واقعی است شورای نگهبان باید از طریق رسانه ها بطور رسمی اعلام کنه تا پاسخ کسانی که شورا رو متهم میکنند با قاطعیت و مستدل داده بشه .
سبقت از جناح راست بدون راهنما مطلقا ممنوع بخصوص کسانی که دوم خردادی هستند .
این جمله احساسی رو کجا نوشته بود؟! تو سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی؟!
آخه گفتم در فتنه 88 هم شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران رو از این سایت گرفتید گفتم شاید منبع شعار اونجاست!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
از رد صلاحیت موارد مذکور حمایت میکنیم.
Iran, Islamic Republic of
اینا برای رد گم کردنه خدا بداد شورای نگهبان برسه در مورد رد صلاحیت برخی چهره های مثبت مثل علی مطهری و امثالهم حق مردم ضایع شد .
یک سوال دارم .... علی مطهری برای چه کسانی مثبته ؟
از عقلای جمع فقط یک سوال دارم زنا و قتل حکم اعدام داره این افراد چطوری در جامعه راست راست می چرخند؟!
چرا رد گم می کنید .مگر قرار بوده مجرم وقمارباز وزناکار به مجلس راه یابد .مشکل عمده بر سر این است که اگر آقایان بگویند ماست سیاه است ، اشخاصی مثل مطهری نمی گویند ماست سیاهه.لذا رد صلاحیت می شوند !؟
دلوا پسی اصول گریایان بجا بود ٱقای روحانی قبلا فرمودند مشکل ٱب خوردن مردم هم به برداشتن تحریم هااست واما امروز میبینیم یک بشک آب گران تر از یک بشک نفت میباشد پس ثلواپسی ٱنها بجا بود ،الان اصلاح طلبان دلواپس رد صلاحیت ها شده اند این دلواپسان نگران پرژه ٱمریکا یی خود هستند نه نگران رفع مشکلات مردم ،حال باید لبینیم به دستور ریاست جمهور کدام دست از دلواپسان باید بروند به جهنم ،اونیکه دونبال ریاست است یا اونیکه به دنبال حقوق مردم است
United States
کسانی که ثبت نام میکنند همگی مدرک کارشناسی ارشد دارن یا سابقه نمایندگی.با این اوضاع میشه گف جنایت در بین طبقه فرهیخته جامعه نفوذکرده!!!خدا آخر و عاقبت کشور رو ختم به خیر کنه!!!ولی من بعید میدونم این همه فوق لیسانس جنایتکار داشته باشیماا
امت حزب الله
Romania
مطمئن باش که مدارک افساد طلبان مثل قانون پذیری و بقیه کارهای افساد طلبان قلابی هست وگرنه دانشکاه های باسواد مثل تهران وبهشتی و شریف و علم وصنعت وغیره این ها را تایید نمی کنند نمونه اش در دانشگاه صنعتی شریف بود که دکتردر 16 آذر از ترس دانشجویان دانشگاه تهران به صنعتی شریف رفت و اون قضایا یی را خلق کرد که برای همه ایرانی ها کسر شان بودضمنا برنامه دکتر سلام را ببینید تا یادتون بیاد و جیغ بنفش نزنید
حسن
Romania
خدا رو شکر نمردیم و رنگ اعتدال رو هم دیدیم
دبیر
این امار دروغ به نظر می رسد و فقط برای توجیه رد ها می باشد.
چون خوشت نمیاد پس دروغه ؟ واقعیت تلخه عزیز من
حالا روحانی نگران کدوم دسته شونه ؟
یالوار
Romania
عجب .............
احمد ارجمند
با سلام جرم رد صلاحیتها را مطالعه کردم من هم از رد صلاحیتها هستم البته با ضریب هوشی که دارم و الان سه کد دانشجویی در سه مقطع کارشناسی مهندسی ، کارشناسی ارشد مهندسی و دکترای تخصصی را داشته و مشغولم و در زمان بیداری هیچکدام ار مراتب فوق مبنی بر رد صلاحیت را نداشته و شاید در خواب خوابی دیده و در پرونده ام قید شده باشد. بدنبال حرکتهای حضرت امام فعال سیاسی قبا از انقلاب که موجب زندان ساواک- فرمانده سپاه چند شهر-43 ماه جبهه از اول بسیج بسیجی فعال- جزء هادیان سیاسی سپاه- عضو شورای مرکزی بسیج مهندسی استان محل زندگی- مهندس بسیجی نمونه سال 1385 استاد دانشگاههای استان در رشته های عمران و معماری جانباز 45 درصد و آزاده زندانی سیاسی و در خط امام و ولایت- اگر اینها جرم است و مستحق رد صلاحیت باشد ، قبول - ولی ......
به خاطر اون چیزی که ننوشتی و به شما اعلام شده، رد صلاحیتت کردند. به هر حال به هر کسی علت رو اعلام میکنند.
شما راست میگی و پول نمیگیری که شانتاز کنی، علت اعلامی رو بنویس. نه مواردی که علت نیست دکتر زرنگ!
خب چون سه کد دانشجویی داری تأییدی؟!
خاوری هم تحصیل کرده بود. موسوی هم مهندس بود. رطبی نداره.
خوب بود نظرتان را در مورد وقایع سال88 هم مینوشتید و اینکه آیا فعالیتی خدای نکرده فتنه گرانه هم داشته اید یا خیر? خودتان که میدانید چه میگویم
ﻋﻤﺮاﻥ
United States
ﭼﺮا ﭼﻴﺰﻱ ﻣﻴﮕﻮﻳﻴﺪ ﻛﻪ ﻣﺮﺟﻊ و ﻣﻨﺒﻊ ﺭﺳﻤﻲ ﺑﺮاﻳﺶ اﻋﻼﻡ ﻧﻤﻴﻜﻨﻴﺪ? اﺻﻮﻝ ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ ﻧﮕﺎﺭﻱ ﺭا ﭼﺮا ﻳﺎﺩ ﻧﮕﺮﻓﺘﻴﺪ?
روحاني بخوان بخوان و بخوان هر چند كار خود مي كني !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
United States
خیلی جالبه که نهضت آزادی و مشارکت در کنار کومله و سلطنت طلب و مجاهدین خلق آورده شده. چاقویی که دسته خود را میبرد ....