پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 3 Dec 2020
 
۰

تایید محرومیت کشتی گیر مصری

يکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب: 468138
شکایت کرم جابر از اتحادیه جهانی کشتی ره به جایی نبرد و این قهرمان پرآوازه مصری تا آگوست 2017 از حضور در تمامی میادین محروم است.
به گزارش جهان به نقل از ایسنا، کرم جابر، قهرمان کشتی فرنگی مصر در المپیک 2004 آتن که در بازی‌های 2012 لندن هم صاحب مدال نقره شد به دلیل ندادن تست دوپینگ از سوی اتحادیه جهانی کشتی محروم شد.

اما این کشتی‌گیر که به خاطر شکل و شمایل خاص و جثه عضلانی‌اش به غول چراغ جادو ملقب است، به دادگاه حکمیت ورزش بر علیه تصمیم اتحادیه جهانی کشتی اعتراض کرد ، ولی شکایت او مورد قبول واقع نشد.

سایت جهانی اتحادیه کشتی در این باره نوشت: کرم جابر از مصر به مدت دو سال به دلیل تخطی از قوانین ضد دوپینگ اتحادیه جهانی کشتی محروم شده است.کرم جابرجابر طبق ماده "2.4" از این قانون تخطی کرده است و در مدت 12 ماه در سه دوره حاضر به دادن تست دوپینگ نشده است.

او در مدت 9 ماه باید محل خود را برای تست دوپینگ اعلام می‌کرده ، ولی این کار را نکرده است.

جابر به دادگاه حکمیت ورزش درخواست فرجام خواهی داد، اما CAS اعلام کرد هر چهار باری که او محل حضورش را به اتحادیه جهانی در بین تاریخ دسامبر 2014 تا آگوست 2015 اعلام نکرده به درستی مورد تایید قرار دارد.

CAS همچنین اعلام کرد که تصمیم اتحادیه جهانی کشتی در تاریخ 27 آگوست مبنی بر محرومیت دو ساله او مورد تایید است.

جابر از 27 آگوست 2015 تا 26 آگوست 2017 به مدت دو سال محروم خواهد بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *