پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - 1 Oct 2020
 
۱
وزارت کشور اعلام کرد:

ارائه مشاوره حقوقی رایگان برای کاندیداها

جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب: 461986
رئیس هیئت مرکزی بازرسی انتخابات از برنامه وزارت کشور برای ارائه مشاوره حقوقی رایگان به داوطلبان انتخابات از آغاز نام نویسی تا پایان رای‌گیری در انتخابات اسفند خبر داد.
به گزارش جهان به نقل از مهر، سیدسلمان سامانی با بیان اینکه برای نخستین بار در تاریخ وزارت کشور، فرمانداران کشور در آزمون جامع قانون انتخابات شرکت کردند تا بتوانیم میزان تسلط فرمانداران را به عنوان رؤسای هیئت های اجرایی در موضوع انتخابات احراز کنیم گفت: بر اساس سوابق موجود در وزارت کشور آنچه داوطبان انتخابات باید از آن آگاه باشند اعم از حقوق و تکالیفشان جمع بندی کرده ایم و هنگام نام نویسی در اختیارشان قرار می دهیم.

سامانی همچنین از برنامه ریزی برای ارائه مشاوره حقوقی رایگان به داوطلبان انتخابات از آغاز نام نویسی داوطلبان تا زمان برگزاری انتخابات، پایان شمارش آراء و اعلام نتایج انتخابات با هدف آگاهی داوطلبان از حقوق و تکالیفشان خبر داد. با ارائه این مشاوره ها علاوه بر استفاده حداکثری داوطلبان از حقوقشان، می توان از تخلفات احتمالی و ناخواسته پیشگیری و اجتناب کرد.

رئیس هیئت مرکزی بازرسی انتخابات افزود: تلاش بخش بازرسی این است که انتخابات به بهترین شیوه برگزار و هرگونه کمبود احتمالی با دقت ، شناسایی و با سرعت در چاچوب قانون برطرف شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *