چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ - 8 Jul 2020
 
۰

رئیس خندان رقیبی در فدراسیون ندارد

چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب: 456246
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه خودش گزینه حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال نخواهد بود گفت: وزارت ورزش هم هیچ گزینه‌ای برای انتخابات فوتبال نخواهد داشت.
رئیس خندان رقیبی در فدراسیون ندارد
به گزارش جهان به نقل از مهر، سیدنصرالله سجادی در خصوص برگزاری نشست با مدیران باشگاه‌ها برای بررسی مشکلات داوری فوتبال بیان کرد: در نشست ۱۴ تن از پیشکسوتان و کارشناسان داوری حضور داشتند. پیرو آن یک جلسه دیگر نیز پیش بینی کردیم و با مدیران عامل ۱۶ تیم لیگ برتری جلسه داشته باشیم تا نظرات آنها را درباره مشکلات داوری و نیز پیشنهادهایی که دارند را در نظر بگیریم.

سعی ما این است که جمع بندی کار را تا هفته آینده به فدراسیون فوتبال ارایه دهیم.

تلاش بر این است مشکلات پی در پی داروی کم شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این کار وزارت ورزش نوعی دخالت در فوتبال محسوب نمی‌شود، گفت: این وظیفه ماست که وقتی مشکلاتی تکرار می‌شود برای حل آن ورود کنیم.

در هر رشته‌ای وظیفه ذاتی وزارت ورزش این است که کمک کند و نظرات مشورتی را ارایه دهد.

معاون وزارت ورزش در واکنش به این پرسش که آیا این حرکت به نوعی زمینه سازی برای انتخابات فوتبال تلقی نمی شود، گفت: نمی‌دانم چرا این برداشت وجود دارد.

ولی در هر صورت برداشت اشتباهی است. بنده هم گزینه نیستم. وزارت ورزش اصلا کاندیدایی در فوتبال ندارد و در انتخابات دیگر فدراسیون‌ها کاندیدایی نداشته‌ایم.

بعضا برخی ها فضایی را ایجاد می کنند که حاشیه درست می کند.

به اندازه کافی فدراسین فوتبال چالش و تنش دارد.

به همین خاطر وارد آن نمی شویم.

بهرحال باید کمک کنیم تا انتخابات در سلامت کامل برگزار شود.

سجادی که با رادیو ورزش گفتگو می کرد درباره جلسه امروز با روسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: همیشه در تقویمی که پیش بینی کردیم در چهارشنبه آخر هر ماه جلسه با فدراسیون ها را داریم.

دستور جلسه امروز نیز درباره استعدادیابی و نمایشگاهی که برگزار کردند خواهد بود.

درباره انجمن روانشناسی و نیز پزشکی ورزشی نیز بحث می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *