سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 23 Apr 2019
 
۱۱
۵

نوحه حماسی مطیعی با شعر بانوی بحرینی بازداشت شده+صوت

سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۵
اربعین شهدای فاجعه منا در حالی سپری شد که هنوز قلب میلیون ها مسلمان و انسان آزاده، مالامال از درد و غصه است. آلامی که اقدامات و مواضع رژیم سعودی نه تنها مرهمی بر آن نشد، که بی کفایتی و سوءتدبیر کسانی که خود را خادم الحرمین می خوانند، چون نمک بر زخم آسیب دیدگان این فاجعه پاشیده شد. آل سعود که دستانش آلوده به خون بیگناهان در شام و بحرین و یمن است، اینبار جنایتی دیگر را رقم زد تا هزاران ضیوف الرحمن در لباس احرام، در طریق عبودیت حق، قربانی ددمنشی و حماقت مَشتی شاهزاده شوند.
نوحه حماسی مطیعی با شعر بانوی بحرینی بازداشت شده+صوت
به گزارش جهان، نوحه جدیدی که میثم مطیعی برای ایام اربعین امسال خوانده، یک نکته قابل توجه دارد و آن نام شاعرش است. «آیات القرمزی» بانوی مبارز بحرینی سراینده نوحه جدید مطیعی است. مطیعی سه ماه قبل نیز نوحه‌ای علیه داعش با شعر یک مبارز بحرینی خوانده بود.
 
کد مطلب: 454715
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


جملی
۱۳۹۴/۰۸/۱۹ ۱۲:۳۴
جالب بود
۱۳۹۴/۰۸/۱۹ ۱۴:۵۶
ضمن تشکر؛
چطوری میشه این فیلم رو دانلود کرد؟
۱۳۹۴/۰۸/۱۹ ۲۳:۱۶
گزینه دانلود زیر پلیر
۱۳۹۴/۰۸/۱۹ ۱۷:۱۲
در این جنگ سطانی ، کسانی که دنیا را خریدند و مومنانی که آنرا فروختند ، کسانی که عاقبت را فروختند و پاک دلانی که آخرت را خریدند ، رو در رو در روز دوشن _ کاش من و شما نه از تماشکران عاشورا باشیم و نه با سپاه بزرگ پیروز در آن روز _ که بزرگی در کنار امام است.
یا حسین شهید(ع)
۱۳۹۴/۰۸/۲۰ ۰۸:۰۷
به داشتن برادری همچون مطیعی افتخار می کنم و احساس غرور دارم.