شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ - 20 Jul 2019
 
۰

سرمایه گذاری اروپا درصنایع ایران

دوشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۱
کد مطلب: 444404
شرکت پتروشیمی دماوند با یک شرکت اروپایی برای اتمام طرح شیرین سازی آب تفاهمنامه سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون یورویی امضا کرد.
به گزارش جهان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حسین شهریاری، مدیرعامل شرکت پتروشیمی دماوند افزود: پس از عقد تفاهم با یک شرکت اروپایی قرار است که برای اتمام پروژه شیرین سازی آب در پتروشیمی دماوند ۵۰۰ میلیون یورو سرمایه گذاری محقق شود.

مدیرعامل پتروشیمی دماوند گفت: مذاکره های اولیه با این شرکت صورت گرفته و درباره نحوه همکاری با پتروشیمی دماوند رایزنیهای مورد نیاز انجام شده است.

وی تصریح کرد: از آنجایی که پتروشیمی دماوند در گذشته با این شرکت صاحب نام اروپایی همکاری داشته است این شرکت علاقه دارد تا فعالیت خود را با این مجموعه دوباره از سر بگیرد.

شهریاری افزود: شرکت مورد اشاره پیشنهاد کرده بود که به سرمایه گذاری در پروژه هایی که به طور مستقیم زیر نظر شرکت ملی صنایع پتروشیمی فعالیت می کند علاقه مند است بنابراین با توجه به سابقه همکاریهای گذشته پتروشیمی دماوند را برای سرمایه گذاری انتخاب کردند.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهمنامه این ۵۰۰ میلیون یورو به ضمانت یک بانک اروپایی در اختیار شرکت ملی صنایع پتروشیمی قرار خواهد گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *