يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 20 Sep 2020
 
۰

اهدای خون اینترنتی می‌شود

چهارشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۱
کد مطلب: 442296
مدیرکل انتقال خون استان تهران از اینترنتی شدن اهدای خون خبر داد.
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، سیدمرتضی طباطبایی که به همراه بشیر حاجی بیگی مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون کشور برای بازدید از اهدای خون خبرنگاران و مدیران خبرگزاری تسنیم در این خبرگزاری حضور یافته بودند، از اینترنتی شدن اهدای خون خبر داد.

طباطبایی با اشاره به کمبود نیروی انسانی و امکانات در سازمان انتقال خون عنوان کرد: بیشتر کمبودها برای آن است که ما باید از نیروهای انسانی این سازمان به روش بهینه‌تری استفاده کنیم، بنابراین اگر این مقوله میسر شود حتی نیروی مازاد نیز خواهیم داشت.

وی درباره برنامه‌های بهینه‌کردن پزشکان و کادر سازمان انتقال خون بیان کرد: بر این اساس به روش ثبت اینترنتی اهدای خون را ایجاد خواهیم کرد تا افراد بر اساس زمان‌های خالی آنان و همچنین آمادگی نیروهای سازمان انتقال خون تهران بتوانیم اهدای خون بهینه‌ای از شهروندان تهرانی انجام دهیم.

مدیر کل انتقال خون تهران در خاتمه، خاطرنشان کرد: بنابراین در سایت اهدا کنندگان خون که لینک آن در سایت رسمی انتقال خون کشور نیز گذاشته خواهد شد، به زودی اهدای خون به صورت اینترنتی میسر خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *