دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - 18 Nov 2019
 
۰
در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۵

برنامه‌کامل مرحله‌گروهی لیگ‌قهرمانان اروپا

جمعه ۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۴
کد مطلب: 441163
پس از انجام قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان اروپا، برنامه کامل این مرحله فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۵ معتبرترین رقابت باشگاهی دنیا به اطلاع عموم رسید
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، برنامه اعلام شده از سوی یوفا برای مرحله گروهی فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۵ لیگ‌قهرمانان اروپا نشان داد کاسیاس، دروازه‌بان پورتو برای انتقام از مورینیو، سرمربی چلسی باید تا روز ۷ مهرماه صبر کند.

برنامه کامل مرحله گروهی این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

هفته اول
سه‌شنبه ۲۴ شهریور
گروه اول: پاری‌سن‌ژرمن- مالمو، رئال‌مادرید- شاختار
گروه دوم:ولفسبورگ- زسکامسکو، آیندهوون- منچستریونایتد
گروه سوم: گالاتاسرای- اتلتیکومادرید، بنفیکا- آستانا
گروه چهارم: منچسترسیتی- یوونتوس، سویا- مونشن‌گلادباخ
چهارشنبه ۲۵ شهریور
گروه پنجم: لورکوزن- باته، رم- بارسلونا
گروه ششم: دیناموزاگرب- آرسنال، المپیاکوس- بایرن‌مونیخ
گروه هفتم: دیناموکیف- پورتو، چلسی- مکابی
گروه هشتم: والنسیا- زنیت، خنت- لیون

هفته دوم
سه‌شنبه ۷ مهر
گروه پنجم: بارسلونا- لورکوزن، باته- رم
گروه ششم: بایرن‌مونیخ- دیناموزاگرب، آرسنال- المپیاکوس
گروه هفتم:مکابی- دیناموزاگرب، پورتو- چلسی
گروه هشتم: لیون- والنسیا، زنیت- خنت
چهارشنبه ۸ مهر
گروه اول: شاختار- پاری‌سن‌ژرمن، مالمو- رئال‌مادرید
گروه دوم: منچستریونایتد- ولفسبورگ، زسکامسکو- آیندهوون
گروه سوم: آستانا- گالاتاسرای، اتلتیکومادرید- بنفیکا
گروه چهارم: گلادباخ- منچسترسیتی، یوونتوس- سویا

هفته سوم
سه‌شنبه ۲۸ مهر
گروه پنجم : باته- بارسلونا، لورکوزن- رم
گروه ششم: آرسنال- بایرن‌مونیخ، دیناموزاگرب- المپیاکوس
گروه هفتم: پورتو- مکابی، دیناموزاگرب- چلسی
گروه هشتم: زنیت- لیون، والنسیا- خنت
چهارشنبه ۲۹ مهر
گروه اول: شاختار- مالمو، پاری‌سن‌ژرمن- رئال‌مادرید
گروه دوم: زسکامسکو- منچستریونایتد، ولفسبورگ- آیندهوون
گروه سوم: اتلتیکومادرید- آستا، گالاتاسرای- بنفیکا
گروه چهارم: یوونتوس- گلادباخ- منچسترسیتی- سویا

هفته چهارم
چهارشنبه ۱۴ آبان
گروه پنجم : بارسلونا- باته،رم- لورکوزن
گروه ششم:بایرن‌مونیخ آرسنال،المپیاکوس- دیناموزاگرب
گروه هفتم:مکابی پورتو، چلسی- دیناموزاگرب
گروه هشتم: لیون- زنیت، خنت- والنسیا
سه‌شنبه ۱۳ آبان
گروه اول:مالمو- شاختار، رئال‌مادرید پاری‌سن‌ژرمن
گروه دوم:منچستریونایتد- زسکامسکو، آیندهوون- ولفسبورگ
گروه سوم: آستانا- اتلتیکومادرید،بنفیکا- گالاتاسرای
گروه چهارم:گلادباخ- یوونتوس، سویا- منچسترسیتی

هفته پنجم
سه‌شنبه ۳ آذر
گروه پنجم:باته- لورکوزن، بارسلونا- رم
گروه ششم: آرسنال- دیناموزاگرب، بایرن‌مونیخ- المپیاکوس
گروه هفتم:پورتو- دیناموکیف، مکابی- چلسی
گروه هشتم:زنیت- والنسیا، لیون- خنت
چهارشنبه ۴ آذر
گروه اول: مالمو- پاری‌سن‌ژرمن، شاختار- رئال‌مادرید
گروه دوم:زسکامسکو- ولفسبورگ،منچستریونایتد- آیندهوون
گروه سوم: اتلتیکومادرید- گالاتاسرای،آستانا- بنفیکا
گروه چهارم: یوونتوس- منچسترسیتی،گلادباخ- سویا

هفته ششم
سه‌شنبه ۱۷ آذر
گروه اول:پاری‌سن‌ژرمن- شاختار،رئال‌مادرید- مالمو
گروه دوم:ولفسبورگ- منچستریونایتد،آیندهوون- زسکامسکو
گروه سوم:گالاتاسرای- آستانا، بنفیکا- اتلتیکومادرید
گروه چهارم:منچسترسیتی- گلادباخ، سویا- یوونتوس
چهارشنبه ۱۸ آذر
گروه پنجم:لورکوزن- بارسلونا، رم- باته
گروه ششم: دیناموزاگرب- بایرن‌مونیخ، المپیاکوس- آرسنال
گروه هفتم:دیناموزاگرب- مکابی،چلسی- پورتو
گروه هشتم: والنسیا- لیون، خنت- زنیت
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *