جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - 26 Feb 2021
 
۱
۱

آپارتمان‌های دو منظوره در بازار اجاره +جدول

چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب: 435817
بازار اجاره مسکن در روزهای میانی فصل جابه‌جایی‌ها، این روزها، شاهد عرضه متنوع‌ترین فایل‌های مسکونی نسبت به سایر ماه‌ها و روزهای سال است.
به گزارش جهان به نقل از دنیای اقتصاد، در شرایطی که این روزها، بازار اجاره پررفت و آمدترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد، تنوع فایل‌های موجود در بنگاه‌های مسکن، امکان انتخاب بیشتری برای متقاضیان اجاره مسکن ایجاد کرده است.

در میان انبوه فایل‌های موجود در بازار اجاره، علاوه بر موارد معمولی، برخی مستاجران به فایل‌هایی برخورد می‌کنند که قیمت آنها با مشخصات آپارتمان عرضه شده به بازار اجاره بسیار فاصله دارد.

به عنوان مثال، طی روزهای اخیر، مالکی، واحد ۲۵ مترمربعی خود را در محدوده تهران پارس، با اجاره ماهانه یک میلیون و۲۰۰ هزار تومان به اضافه ۵۰ میلیون تومان ودیعه، به بازار اجاره عرضه کرده است.

یا در فایل دیگری، مبلغ درخواستی مالک آپارتمان ۵۲ متری در خیابان فاطمی، معادل ۵۰ میلیون تومان رهن به علاوه اجاره ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ذکر شده است.

بررسی‌های به عمل آمده از این دسته آپارتمان‌های با اجاره بالا حاکی است، این آپارتمان‌ها در شرایطی قرار دارند که هر چند سند و کاربری آنها مسکونی است اما موقعیت آنها طوری است که می‌توان برای موارد اداری یا تجاری هم از آنها استفاده کرد و به همین علت است که مالک، با در نظر گرفتن اجاره بالا، از این طریق به متقاضیان بازار اجاره اعلام کرده که علاوه بر سکونت می‌توانند از این واحد برای کسب‌و‌کارهای کوچک و کم‌رفت و آمدتر هم استفاده کنند.

در کنار این دسته از فایل‌ها، مالکان دیگری هم هستند که برای آنکه زودتر واحدشان اجاره برود و فایلشان در بنگاه بسته شود، شرایط مناسبی را برای اجاره آپارتمان خود در نظر گرفته‌اند.

یکی از این موارد، آپارتمانی ۹۳ متری در محدوده اشرفی اصفهانی است که با شرایط ۷۰ میلیون تومان رهن کامل به بازار اجاره عرضه شده است.

نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رضا
از قدیم گفته اند که هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت
از کجا ملوم که آن ملک ارزن نیز مشکلات عدیده ای نداشته باشد مثلا" اصلا" مالک آن را برای اجاره نگذاشته و افرادی برای سوء استفاده این قیمت را پیشنهاد داده اند
تا ازار مکسکن و املاکی های کشور سرو سامان نیابد باید منتظر این اختلاف ها بود