چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - 8 Apr 2020
 
۱۲
۱۲

ادعای بامزه هاآرتص درباره پیامک حاج قاسم به دیوید پترائوس!

چهارشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۷
کد مطلب: 434590
«قاسم سلیمانی با رهبران نظامی آمریکا در عراق با پیامک در ارتباط بوده و در یکی از پیام های خود به فرمانده منطقه مرکزی، "ژنرال دیوید پترائوس" نوشته بود: "من قاسم سلیمانی، مسئول رسمی ایران در عراق، سوریه، لبنان، غزه و افغانستان هستم.»
ادعای بامزه هاآرتص درباره پیامک حاج قاسم به دیوید پترائوس!
به گزارش جهان به نقل از جام نیوز، همزمان با پایان مذاکرات هسته ای میان ایران و ۱+۵ لیستی از افراد خارج شده از تحریم منتشر شد که نام سردار بزرگ ایرانی "قاسم سلیمانی" نیز در آن قرار داشت.

در این میان، رژیم صهیونیستی و رسانه های وابسته به این رژیم همه تلاش خود را برای شکست مذاکرات انجام دادند، و حال بعد از توافق صورت گرفته عملیات رسانه ای خود علیه کشورمان را ادامه می دهند.

در همین راستا روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" در گزارشی مدعی شده است: که «ژنرال "قاسم سلیمانی" فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران، متحد آمریکا در جنگ علیه داعش است.»

روزنامه هاآرتص در مطلب خود به قلم "تسفی برئیل" ادعا کرد: «ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران مدت هاست که همکار ایالات متحده آمریکا است.

مقامات آمریکایی در پاسخ به این ادعای صهیونیستی بی اساس اظهار داشتند: «درست است که ژنرال قاسم سلیمانی از لیست تحریم نظامیان ایرانی خارج شده است ولی به این معنا نیست که بین ایالات متحده و سپاه قدس ایران همکاری های محرمانه ای وجود دارد.»

این روزنامه صهیونیستی در ادعاهای واهی خود افزود: «تازمانی که براندازی "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه از اهداف اصلی آمریکا به شمار نمی آید و تنها هدف آن ها مبارزه با داعش است، قاسم سلیمانی همپیمان واشنگتن به شمار خواهد آمد.»

نویسنده صهیونیستی هاآرتص افزود: «سلیمانی توانست "جیش المهدی" را قانع سازد تا به آمریکایی ها در بغداد حمله نکند و به صورت غیرمستقیم با آمریکایی ها در سال ۲۰۱۰ برای تشکیل حکومت "نوری المالکی"هماهنگی های لازم را انجام داد.»

این روزنامه صهیونیستی در ادامه ادعاهای خود نوشت: «قاسم سلیمانی با رهبران نظامی آمریکا در عراق با پیامک در ارتباط بوده و در یکی از پیام های خود به فرمانده منطقه مرکزی، "ژنرال دیوید پترائوس" نوشته بود: "من قاسم سلیمانی، مسئول رسمی ایران در عراق، سوریه، لبنان، غزه و افغانستان هستم.»

نویسنده اسرائیلی ادعا می کند که اطلاعات آمریکا می توانست دو بار قاسم سلیمانی را ترور کند ولی به دلیل سیاست های آمریکا از این کار خودداری کرده و از جمله سیاست های آمریکا محافظت از همکاری محرمانه ایران و ایالات متحده در جنگ در عراق است.

این نویسنده در پایان افزود: «ژنرال قاسم سلیمان همچنان مهمترین و اساسی ترین شخصیت در اداره جنگ علیه داعش خواهد ماند و همکاری های محرمانه بین ایران و آمریکا در عراق و سوریه از طریق همین شخص انجام می شود.»

این ادعاها از سوی این نشریه صهیونیستی در حالی صورت می گیرد که آمریکا در خصوص تروریست های داعش دست بسته عمل می کند و تاکنون پاسخی از سوی مقامات آمریکایی درباره کمک های ایالات متحده به این گروه تروریستی داده نمی شود. و این در حالی است که ایران تنها کشور موثر در مبارزه با تروریست ها در منطقه است و طبیعی است که درگیری میان نیروهای تحت امر ایران و آمریکایی ها در عراق هدف اصلی مبارزه با داعش را به حاشیه خواهد کشاند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Romania
چه آرزوهایی دارند وحشی های خونخوار صهیونیستی
نرگس
Iran, Islamic Republic of
این آرزو را با خود به گور خواهند برد.
عمر اسراییل رو به پایان است.
ابهت سردار ما رو ببین ماشاالله
که دشمن دیرینه به پاش به خاک افتاده
بترکه چشم حسود و دشمن
Netherlands
حاج قاسمی که نامه تهدیدش را روی میز شام وزیر دفاع آمریکا می گذارد هرگز با آنها متحد نخواهد شد بروید کتاب خاطرات وزیر دفاع آمریکا و هراسش از خواندن این نامه را بخوانید
Iran, Islamic Republic of
اسم اين كتاب چيه؟
Romania
بهتر نام حاج قاسم و دیگرمجاهدان نستوه اسلام را هیچ گاه از لیست خود خارج نکنید .با این کارها تغییری در رویکرد عزرائیل گونه ی مجاهدان راه خدا برای خود به وجود نخواهید آورد.اشباح را نمی توان با پاک کن از ذهن بیرون کرد.
چقدر خدا به این سردار و سپاه پاسداران عزت بخشیده که " کدخدا ! " هم وقتی میخواهد خودش را کسی به شمار آورد خودش را به ایشان میچسباند .. به کوری چشم آمریکا و اسرائیل تمام پاسداران دشمن آمریکای جنایتکار هستند و حامی مظلومان جهان ...
آمریکا اگر میتوانست این سردار را ترور کند لحظه ای درنگ نمیکرد همچنانکه در ترور دانشمندان ما درنگ نکرد و در ترور بزرگان انقلاب در سالهای گذشته و در ترور مردم ایران هم هر جا دستش رسید انجام داد و حتی به هواپیمای مسافر بری هم رحم نکرد .
... شتر در خواب بیند پنبه دانه .. گهی لف لف خورد گه دانه دانه ....
United States
الکی می گن. میزنم تو دهنشون.
زنده باد حاج قاسم
غلام
درود بر افتخار ايران حاج قاسم ....