شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - 27 Feb 2021
 
۵
۴

پاسخ کوبنده کاربران‌ایرانی به نتانیاهو+عکس

سه شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۴
کد مطلب: 433218
همزمان با اوج گرفتن مذاکرات ایران و ۱+۵ بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اقدام به راه‌اندازی حساب توییتری فارسی زبان کرد.
به گزارش جهان به نقل از فارس، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بعد از ظهر دیروز اقدام به راه‌اندازی حساب توییتری فارسی زبان کرد؛ دو مطلب نخست این حساب نیز به موضوع مذاکرات ایران و ۱+۵ مربوط می‌شود.

اما مطلب نخست وی به زبان فارسی مورد تمسخر کاربران قرار گرفت؛ متوسل شدن نتانیاهو به راه‌اندازی صفحه توییتر فارسی در آستانه جمع‌بندی نهایی مذاکرات هسته‌ای ایران و کشورهای موسوم به «۱+۵» نیز جالب توجه است.

پیش از این نیز نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همواره با اظهارات مداخله جویانه علیه حق هسته‌ای ایران ادعای‌های بسیاری را مطرح کرده بود؛ که اقدام اخیر مبنی بر راه‌اندازی حساب توییتری فارسی زبان نشاندهنده ناامیدی وی از مورد توجه قرار گرفتن اظهاراتش در این زمینه است.

در ادامه بخشی از نظرات کاربران در واکنش به این مطلب نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را مشاهده می‌کنید:


نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل
... دهنت را آب بکش ،سپس اسم امام خامنه ایی را کامل به زبان بیاور .ضمنا کلام مقام معظم رهبری برای ما اتمام حجت است ولا غیر.
Netherlands
یکی نوشته : حداقل بده کیهان برات ویرایش کنه!

خیلی خوب بود!
Iran, Islamic Republic of
با این ضایع کردن های خفن احتمالا نتانیاهو افاضات میفرمایند که این صفحه به ایشان تعلق ندارد
کاوه استرالیا
Australia
مرگ بر اسرائیل و این جنایتکار......لبیک یا خامنه ای