يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - 27 Sep 2020
 
۲
۶

پشیمانی روحانی از انتخاب برخی وزرا از زبان عطریانفر

چهارشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۷
کد مطلب: 430967
عضو مرکزیت کارگزاران سازندگی می‌گوید روحانی اکنون پشیمان است که چرا برخی افراد با صلاحیت‌تر را برای وزارت انتخاب نکرده است.
پشیمانی روحانی از انتخاب برخی وزرا از زبان عطریانفر
به گزارش جهان، محمد عطریانفر در مصاحبه با روزنامه آرمان و در پاسخ این سؤال که چرا آقای روحانی نتوانست بهترین افراد را برای کابینه خود انتخاب کند؟ گفت: این مسئله ممکن است ناشی از عدم شناخت شخص رئیس‌جمهور باشد یا ممکن است آقای رئیس‌جمهور اشراف کافی داشته‌اند اما شخص موردنظر آمادگی حضور در کابینه را نداشته و اعلام آمادگی نکرده است. البته بنده مطلع هستم که آقای رئیس‌جمهور پس از اینکه کابینه را انتخاب کرده به افراد باصلاحیت و قوی‌تری نیز رسیده است. ایشان بعدا پشیمان شده‌اند که چرا از ابتدا آن فرد باصلاحیت‌تر را معرفی نکرده است.

عطریانفر اضافه کرد: برخی از مدیران که در بخش خصوصی مشغول به کار بودند نیز در پاسخ به دعوت آقای روحانی عنوان کرده بودند که ما در گذشته به شدت از بخش دولتی و مضرات کار در آن آسیب دیده‌ایم و دیگر علاقه‌مند نیستیم در بخش دولتی فعالیت کنیم. به عنوان نمونه بنده آگاهی دارم که مهندس زنگنه برای تکمیل تیم مدیریتی خود در وزارت نفت افرادی را به کار دعوت کرده است اما این عده مقاومت کرده‌اند و درخواست ایشان را نپذیرفته‌اند. ایشان بیشتر اصرار کرده و وعده حقوق‌های بالایی داده است اما این عده عنوان کرده‌اند بیشتر از پولی که دولت قرار است به ما بدهد ما در بخش خصوصی و با زحمت و دردسر کمتری به دست خواهیم آورد. این عده عنوان کرده‌اند چرا ما باید به‌طور مداوم دلهره داشته باشیم که برای مسائل عادی و معمولی دولتی از سوی برخی که دخالت‌های غیرکارشناسی انجام می‌دهند تحت فشار قرار بگیریم.

وی همچنین گفته است: برخی از انتخاب‌های آقای روحانی هم درست بوده اما در عمل اینگونه مدیران کارآمدی خود را نشان نداده‌اند. البته حالت عکس این مسئله هم وجود داشته و انتخاب رئیس‌جمهور با وزرا که در مرحله اول زیاد مورد رضایت نبوده است با عملکرد بسیار بالا و قابل قبولی همراه شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


عین سین
Iran, Islamic Republic of
خدا رحمت کند دوره هایی را که هدف از قبول مسئولیت و پست خدمت به مردم و کشور بود
مردم هم پشیمانند که فریب وعده و وعیدها را خوردند.
عمار
Iran, Islamic Republic of
لابد یکی ازاین اشخاصی از دید رییس جمهور دور مانده جنابعلی هستید؟
وعده=عمل (این شعار پایتخت4است)
کاش شعار دولت هم همین میشد .کاش.
بصیر
Romania
پشیمانی سودی ندارد . روحانی هم بداند کسانیکه به او رای دادند پشیمان هستند عطر یانفر مردم ما دیگر مردم سال 72 نیستند گول شما را بخورند...
United States
بله در قحط الرجال اینطوری میشود.....
اساساٌ‌آیا چهره های جدیدی وارد مدیریت شده اند و یا همیش همان روش بازیافت و چهره های قدیمی بایست ادامه یابد؟ همان کهنه کارها و قدیمی ها؟
وقتی که آموزش صحیح نباشد بدیهی است که اشخاص مجرب هم نایاب خواهند بود.... که این در دوره آقای احمدی نژاد و صفرکیلومترهای بی تجربه مشهود بود.
hamid
شاید میخاسته بگه شامل حال رییس هم میشود