دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - 23 Sep 2019
 
۱
۳
برنامه جدید دولت برای مقابله با فساد و تخلف؛

اسامی و تلفن بازرسان عالی همه ادارات اعلام شد +سند

چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۶
کد مطلب: 424740
دولت یازدهم تاکنون مصوبات و دستورالعمل های مختلفی را تحت عنوان "اصلاح نظام اداری" پیش بینی و ابلاغ کرده است که مبحث "نظارت و ارزیابی" یکی از مهمترین و اصلی ترین شاخه از این دستورالعمل هاست.
اسامی و تلفن بازرسان عالی همه ادارات اعلام شد +سند
به گزارش جهان به نقل از صبحانه، یکی از تاکیدات مهم رهبر انقلاب به همه دولتها، تلاش برای مبارزه با فساد و ارتقاء سلامت اداری در قوه مجریه است تا ثمرات این اقدام مهم، باعث رشد هرچه بیشتر اقتصاد کشور و شاخص های اعتماد مردم به نظام شود.

بر این اساس، دولت یازدهم تاکنون مصوبات و دستورالعمل های مختلفی را تحت عنوان "اصلاح نظام اداری" پیش بینی و ابلاغ کرده است که مبحث "نظارت و ارزیابی" یکی از مهمترین و اصلی ترین شاخه از این دستورالعمل هاست.

از مصادیق مهم این اقدام را می توان تعیین ناظرین حسن اجرای قوانین و مقررات اداری، استخدامی و مدیریتی و بازرسین هیات عالی نظارت در دستگاههای اجرایی دانست که بر اساس تاکیدات سازمان مدیریت، مقرر شده اسامی و شماره تلفن آنها در اختیار مردم و کارکنان دولت به صورت فیزیکی و در وب سایت های مربوطه قرار بگیرد.

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000424/nf00424740-1.jpg

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000424/nf00424740-3.jpg
http://www.jahannews.com/images/docs/files/000424/nf00424740-2.jpg
بر این اساس، طبق ابلاغیه معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به همه دستگاههای اجرایی، ضمن اعلام لیست بازرسان مذکور، درخواست شده است در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا انحراف از اجرای قوانین و مقرراتدر دستگاهها، مراتب با قید فوریت به امور سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم این سازمان منعکس شود تا نسبت به اعزام ناظر یا بازرس در این زمینه اقدام شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
بازرسی از خود ریس جمهور را بدهید
نسل اول
دوصدگفته چون نیم کردارنیست!
اسد
سلام
لجمعیت هلال احمر بازرسی نظارتی ندارد ؟