چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 14 Nov 2018
 
۰

علی دایی حضور در تراکتور را تکذیب کرد

جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۳
اسطوره فوتبال ایران و آسیا گفت: تاکنون با هیچ تیمی وارد مذاکره و رایزنی نشده‌ام و حضورم را به عنوان مربی فصل آینده تراکتور‌سازی تکذیب می‌کنم.
به گزارش جهان به نقل از فارس، علی دایی اظهار کرد: همه انتظار دارند که تیم شهرداری اردبیل که با حمایت شهردار به این جایگاه رسیده است در همان لیگ دسته یک با قوت حضور داشته باشد و سقوط نکند که حاضر شدن در لیگ برتر پیشکش مسئولان باشد.

وی به عدم حمایت مسئولان اردبیلی برای حضور موفق یک تیم در لیگ برتر اشاره کرد و افزود: هر چند تیم شهرداری نتایج خوبی را در لیگ یک گرفت اما عدم حمایت مسئولان سبب شد تا همچنان برخی از مشکلات و نارسایی‌ها سرجای خود باقی بماند.

اسطوره فوتبال ایران و آسیا حضور یک تیم اردبیلی را در لیگ برتر نیازمند عزم و همت جدی مسئولان اعلام کرد و ادامه داد: بنده این عزم و همت راسخ را در مسئولان استان اردبیل مشاهده نمی‌کنم.

دایی بیان کرد: آرزوی همه است که تیم شهرداری در همان لیگ دسته یک باقی بماند و سقوطی به دسته‌های پایین نداشته باشد تا در یک روند رو به جلو بتوان این تیم را در سال‌های آینده مورد حمایت بیشتر قرار داد.

وی در مورد حضور خود در یکی از تیم‌های داخلی و یا خارجی گفت: هنوز در این زمینه تصمیمی نگرفته‌ام و شایعاتی که مبنی بر حضور بنده در برخی از تیم‌ها وجود دارد تکذیب می‌کنم.

اسطوره فوتبال ایران و آسیا یادآور شد: تاکنون با هیچ تیمی وارد مذاکره و رایزنی نشده‌ام و حضورم را به عنوان مربی فصل آینده تراکتور‌سازی تکذیب می‌کنم.

دایی با ابراز خرسندی از حضورش در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز اردبیل عنوان کرد: بنده اگر در این مراسم حاضر شدم نه از باب یک خیر بلکه به عنوان یک ورزشکار در این جمع حضور پیدا کردم هر چند که قصد دارم در آینده مدرسه جدیدی را نیز بسازم.

وی کار خیرین را کار الهی و دارای ارزش معنوی توصیف کرد و افزود: کاری که خیرین انجام می‌دهند تامین رفاه و آسایش کودکان و نوجوانان نسل آینده ماست که باید قدر این موهبت الهی را بدانیم و قدردان تلاش خیرین پرتلاش باشیم.

اسطوره فوتبال ایران و آسیا در پایان سخنان خود تعهد مدرسه‌سازی را یک تعهد فرا‌انسانی و خارج از شرایط عادی اعلام کرد و گفت:‌ تعهدی که در ساخت یک مدرسه انجام می‌شود یک تعهد معنوی همراه با ارزش بسیار بالاست.
کد مطلب: 423883
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *