سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - 23 Jul 2019
 
۰
۲

مخالفت دولت با تجمع برابر سفارت عربستان

شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب: 417946
رییس اول اداره سیاسی استانداری تهران گفت: برای برگزاری تجمع مقابل سفارت عربستان سعودی مجوزی صادر نشده، اما ممکن است با درخواست تجمع مقابل سازمان ملل موافقت شود.
به گزارش جهان، سید سراج الدین تقوی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هر گونه راهپیمایی، تجمع و اعتراض مقابل سفارت عربستان سعودی با توجه به مخالفت وزارت امورخارجه ممنوع بوده و نباید برگزار شود.

وی گفت: برگزاری تجمع و راهپیمایی نیازمند کسب مجوز پس ازارسال درخواست به اداره سیاسی استانداری تهران است که تاکنون هیچ مرجعی درخواست تجمع نکرده است.

تقوی در خصوص بیانیه سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ مبنی بر برگزاری تجمع در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه صبح امروز مقابل سفارت عربستان سعودی گفت که چنین درخواستی تاکنون دریافت نشده اما از سوی این سپاه خواسته شده تا مجوز برای برگزاری تجمع مقابل سازمان ملل صادرشود که در این ارتباط در تلاش برای صدور مجوز لازم با این درخواست هستیم.

بر اساس بیانیه روابط عمومی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص ) تهران بزرگ صبح امروز قرار است از سوی بسیجیان فرهنگی و دانش آموزبسیجی در اعتراض به هتک حرمت به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده توسط دو مامورعربستان سعودی و حملات جنایتکاران و وحشیانه ارتش آل سعود با همراهی آمریکا و رژیم صهیونیستی به یمن تجمعی همزمان مقابل سفارت عربستان و سازمان ملل متحد در تهران برگزار شود.

پیش از این از سوی استانداری تهران بر ضرورت دریافت مجوز برای هرگونه راهپیمایی و تجمع تاکید شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


باز تندروها خواستند حرف بزنند
اینقدر تندروی نکنید تا تدبیر دولت تدبیر رفاقت سعودیهای رفیق اصلاحات در ایران را کامل کند
اینقدر به سعودی ها پر و بال دادن تا کار به اینجا رسید . باز هم از خواب بیدار نشدن یعنی نمیخوان که بیدار بشن .