چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - 17 Jul 2019
 
۰

برخورد با هنجارشکنان چهارشنبه سوری

يکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۵
کد مطلب: 412856
معاون اجتماعی ناجا: معدود افرادی که در چهارشنبه آخر سال به هنجار شکنی اصرار کنند حتما برخوردهای سلبی خواهند شد.
به گزارش جهان، سردار منتظرالمهدی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما، با بیان اینکه چهارشنبه سوری سال گذشته در مقایسه با سال های قبل خیلی بهتر بود افزود: روند رو به کاهش آسیب ها و حوادث در چهارشنبه آخر سال در سال های اخیر نشان از حاکمیت عقل و خرد در جوانان و نوجوانان دارد.

وی گفت: به جوانان و نوجوانان که سرمایه اصلی هستند توصیه می کنیم از سه شنبه آخر سال برای با هم بودن و افزون کردن محبت بر دیگران استفاده کنند.

سردار منتظر المهدی افزود: به بزرگتر ها توصیه می کنیم تا آخرین ساعات شب همراه با جوانان و نوجوانان باشند و محل محوری و کوچه محوری توصیه پلیس به همه است.

وی گفت: صرفا با معدود افرادی که اصرار و پافشاری به هنجار شکنی و موجبات آزار و اذیت شهروندان را فراهم کنند حتما برخوردهای سلبی خواهند شد.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی افزود: افرادی که سد معبر و آلودگی صوتی ایجاد کنند حتما خودروهای آنان تا پایان تعطیلات در پارکینک های پلیس متوقف خواهد بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *