سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - 12 Nov 2019
 
۰
۱

مازیار ناظمی و کمپین فردوسی پور!

سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۴۰
کد مطلب: 410508
«من هم عادل فردوسی پور هستم ، خوشحالم از اینکه گزارشگرهای تلویزیونی از عادل حمایت کردند. با اینکه چند سالی است از آنها دور هستم اما من هم یک عادل فردوسی پور هستم.»
به گزارش جهان به نقل از خبرآنلاین ؛  مازیار ناظمی عکسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و از عادل فردوسی پور حمایت کرد.

مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش که سال ها مجری برنامه های ورزشی تلویزیون بوده است ، عکسی در اینستاگرامش منتشر کرد که در آن نوشته بود :«من هم عادل فردوسی پور هستم ، خوشحالم از اینکه گزارشگرهای تلویزیونی از عادل حمایت کردند. با اینکه چند سالی است از آنها دور هستم اما من هم یک عادل فردوسی پور هستم.»

مازیار ناظمی اینگونه کمپینی را برای حمایت از عادل فردوسی پور به راه انداخته است. مجری برنامه ۹۰ با شکایتی از سوی امیر قلعه نویی مواجه شده . قلعه نویی به دلیل یکی از آیتم های برنامه ۹۰ درجه از این مجری تلویزیونی شکایت کرده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


مهدی
باید به حال شما و دیگر مجریانی که به این کمپین ملحق شدندتاسف خورد که چشم خود را بر روی حقیقت میبندند و چشم بسته کمپین به راه میاندازند و خود را قاضی فرض میدانند بدون اینکه بدانند حق با چه کسی است .