چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 19 Feb 2020
 
۱

بی‌توجهی به داخل؛ معضل اقتصاد کشور

پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۰
کد مطلب: 409652
مصباحی مقدم گفت: در کشور ظرفیتهای فراوان اقتصادی داریم و به جای توجه به درآمدهای نفتی از این ظرفیتها به صورت صحیح استفاده کنیم تا مشکلات بیکاری، تورم و غیره حل شود.
به گزارش جهان، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با اتاق پرس با ذکر اینکه در برابر سیاستهای خصمانه دشمنان، اقتصاد مقاومتی یک مسئله اساسی و راهگشا است، گفت: حل بسیاری از مشکلات اقتصادی جامعه در گرو تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

وی اظهار کرد: تولید کشور یک مسئله بسیار مهم است و در سیاستهای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری به این مسئله حیاتی توجه جدی شده است.

عضو مجمع تشحیص مصلحت نظام عنوان کرد: استفاده از ظرفیت مردم و سرمایه های آنها برای رونق اقتصادی باید مورد توجه مسئولان باشد تا نقدینگی نیز در جهت تولید هدایت شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ثروت حاصل از فروش نفت باید برای ارتقای زیرساخت‌ها و افزایش علم و فناوری باشد و در این رابطه باید از بخش خصوصی حمایت کرد.

وی در پایان گفت: ما در کشور ظرفیتهای فراوان اقتصادی داریم و به جای توجه به درآمدهای نفتی از این ظرفیتها به صورت صحیح استفاده کنیم تا مشکلات بیکاری، تورم و غیره حل شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *