کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

ستایش شخصیتهای مصری از امام(ره)

24 بهمن 1393 ساعت 0:50

شخصیتهای دینی، فرهنگی و سیاسی مصر در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از شخصیت والای حضرت امام خمینی (ره) و فداکاری ملت ایران ستایش کردند.


به گزارش جهان، خبرنگار شبکه خبری العالم در قاهره گزارش داد: شخصیت های دینی، وزرا، سفرا و فرهیختگان مصری در مراسم جشن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل اقامت "محمد محمودیان" رییس دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در مصر شرکت کردند.

شرکت کنندگان در این مراسم، مسیر نورانی کشور و ملت مسلمان ایران در سایه رهبری حکیمانه کنونی به سمت پیشرفت، توسعه و شکوفایی در همه سطوح را ستودند.

محمد محمودیان به خبرنگار العالم گفت: مردم ایران با مقاومت دوران های دشوار اعم از حمله نظامی و محاصره ظالمانه را پشت سر گذاشتند.

وی افزود: مردم ایران هر ساله با حضور میلیونی خود در مراسم جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پایبندی و وفاداری خود به ارزش ها و آرمانهای انقلاب را نشان می دهند.

محمودیان با تبریک فرا رسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مردم ایران و تمام ملت های مسلمان منطقه، همکاری مثبت میان تمام ملت های منطقه به منظور رشد اقتصادی و اجتماعی خاورمیانه را ستود .

"احمد الغمراوی" رییس جمعیت دوستی مصر و ایران گفت: بدون شک، حضرت امام خمینی (ره) عالمی جلیل القدر و دارای اندیشه ای نافذ بودند و ملت خویش را به خوبی می شناختند.

خبرنگار العالم خاطرنشان کرد: پس از گذشت ۳۶ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آثار و برکات این انقلاب عظیم همچنان بر کشورهای انقلابی منطقه سایه افکنده است که به گفته ناظران، این کشورها از روحیه مقاومت، ظلم ستیزی و مبارزه با فساد انقلاب اسلامی ایران الهام می گیرند.


کد مطلب: 407040

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/analysis/407040/ستایش-شخصیتهای-مصری-امام-ره

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com