شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - 18 Jan 2020
 
۷
بيانيه شاخه جوانان و دانشجويان جمعيت ايثارگران درباره نامه هوشمندانه رهبرانقلاب به جوانان اروپايي و آمريكاي شمالي؛

شاخه‌ جوانان ايثارگران: نامه رهبر‌انقلاب، وجدان‌های خفته را بيدار خواهد كرد

سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۸
کد مطلب: 404161
شاخه جوانان و دانشجويان جمعيت ايثارگران در بيانيه‌ای از وزارت امور خارجه خواست تا با الگوگيری از رهبر انقلاب دست از "اميد بستن‌های بدون تدبير" بردارد.
شاخه‌ جوانان ايثارگران: نامه رهبر‌انقلاب، وجدان‌های خفته را بيدار خواهد كرد
به گزارش جهان، شاخه جوانان و دانشجويان جمعيت ايثارگران درباره نامه هوشمندانه رهبرانقلاب به جوانان اروپايي و آمريكاي شمالي بيانيه اي صادر كرد كه مشروح آن را در ادامه می‌خوانيد:

بسمه تعالي

حوادث پاریس با وجود همه نکات مشکوک و بی پاسخی که داشت و دارد، بار دیگر فرصتی را برای تخریب چهره اسلام فراهم کرد.

تروریست‌های دست پرورده غربي‌ها، آنگونه که از ابتدا پیش‌بینی و تذکر داده می‌شد به سراغ سازندگان خویش بازگشته و اگر ديروز حوادث پاریس را رقم زدند، فردا و فرداها نیز موارد مشابه متعدد دیگری را از دل تجربیاتی که در نبرد با مردم جنگ زده سوریه بدست آوردند در خاک اروپا انجام خواهند داد.

حال آنان قصد دارند بازی باخته را با رندی تبدیل به بازی برده كرده و از طنز ماجرا، دست پرورده‌های خود را به عنوان نمادهای رحمانی‌ترین دین الهی به ملت‌های خویش و سایر ملل عالم بقبولانند! اینجاست که حقیقتا باید پرسید، مگر پیام زاینده و سخن اساسی این پیامبر خاتم (ص) که رحمت للعالمین بود، چه بوده که اینگونه با بغض و جدیت باید با سم فشانی گل آلود شود، هر چند که عمل آنان خاک بر صورت آفتاب پاشیدن باشد؟

بر این باوریم که این حرکت ددمنشانه، بنابر وعده الهی در آیه ۵۴ سوره آل عمران که می‌فرماید "و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین"، تهدید و مکری از سوی دشمن است که با عنایت و لطف خداوند تبدیل به فرصتی بی بدیل برای آشنایی هرچه بیشتر توده‌های ملت‌ها و بویژه جوانان حقیقت جوی اروپا و آمریکای شمالی با حقیقت اسلام خواهد شد، تا به دور از تصاویر‌ ساختگی اسلام آمریکایی آل سعود، اسلام اسراییلی داعش و یا حتی اسلام بی‌جان ترکیه‌‌ای که البته همان را هم بر نمی‌تابند، ملت‌ها با اسلام حقیقی آشنا شوند.

حرکت مبدعانه رهبر معظم انقلاب گامی نوین و ایجاد کانال ارتباطی جدیدی در راستای مقتضیات دهه چهارم حیات پر برکت انقلاب اسلامی با رویکرد و الزامات دیپلماسی مردم نهاد و مردم سالاري ديني می‌باشد که در عین حال از فضای انفعال بیرون آمده و ابتکار عمل را در دست گرفته و وجدان‌های بیدار و پرسشگر را نشانه گرفته است.

نکته مهم دیگر در این خصوص سبک انتشار این پیام می‌باشد، در فضایی که مستکبران زمان از رسانه‌ها به مثابه سلاحی سهمگین برای کنترل فکر و ذهن مخاطبان خویش در اقصی نقاط عالم استفاده می‌‌کنند و بر این خيالند که آنان می‌توانند و باید تصمیم بگیرند مردم خویش و مردم سایر کشورها، به چه چیزی و چگونه فکر کنند.

در فضایی که بویژه قطورترین دژهای رسانه‌ای را پیرامون اذهان ملت‌های غربی کشیدند تا میان آنان و آفتاب حقیقت دیواری از اخبار دروغ و جهت یافته کشیده باشند، "نامه مبدعانه رهبرانقلاب به جوانان اروپايي و آمريكاي شمالي"، با دور زدن همه موانع رسانه‌ای دولتمردان غربی و ارتباط گیری مستقیم و بی‌پرده با ملت‌های آنان و بویژه جوانان؛ نفوذ كرده و وجدان‌هاي خفته را بيدار خواهد كرد.

اکنون کارکرد رسانه‌های غربی و به بیان رهبر معظم انقلاب، بوق‌های استکبار جهانی ایجاد سد محافظی میان حقیقت‌های جهان اسلام، آنچه در بیداری اسلامی رخ داد و آنچه اکنون در سوریه، عراق، بحرین و یمن و ... در حال رخ دادن است با جهلی که دولتمردان غربی عامدانه به ملت‌های خویش تحمیل کرده‌اند، می‌باشد.

امروزه "سانسور" بیش از هرچیز فصل مشترک سیاست‌گذاری‌های تبلیغی غرب و تریبو‌ن‌های آنان، نسبت به جهان اسلام و یک و نیم میلیارد مسلمان شده به گونه‌اي كه تمام تلاش خود رابراي به محاق بردن اين پيام تاريخي كردند.

ما نیز به نوبه خویش از صاحبان اندیشه در حوزه های علمیه و دانشگاه ها درخواست داریم امکان دسترسی جوانان حقیقت جوی اروپایی و آمریکای شمالی را به منابع اصیل شناخت دین و شریعت اسلامی تسهیل نمایند تا آنان از ورای عروسک‌های خیمه شب بازی صهیونیست‌ها که برخی به اسم کشیش کتاب خدا را آتش می زنند و برخی دیگر به دادگاه شرعی داعش زن و مرد و کودک را از دم تیغ می گذرانند، با چهره حقیقی اسلام آشنا شوند.

شاخه جوانان جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامي، از تمامي صاحبان مناصب و فعالان حوزه ديپلماسي، به وي‍ة مسئولان وزارت خارجه و تيم مذاكره كننده هسته‌اي مي‌خواهد با الگو قرار دادن رفتار ابتكاري رهبرانقلاب در برخورد با افكار عمومي جهاني؛ دست از "اميد بستن‌هاي بدون تدبير" به غرب برداشته و در راه مذاكرات روحيه انقلابي خود را حفظ كنند.

شاخه جوانان جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامي، نیز برخود وظیفه مسلم می‌داند، استطاعت خویش را به میدان آورده و از توان ارتباط‍‌گیری با نخبگان و همچنین کانال‌های ارتباطی که با شخصیت‌های بین‌المللی و صاحبان اندیشه و آزادی‍خواهان در کشورهای غربی دارد، برای تعمیق اثر این پیام استفاده نماید؛ باشد که اسم ما نیز در صف طویل عاشقان و دلدادگان پیامبر مهر و رحمت نگاشته شده و به اندازه توان اندک خویش سهمی در انتشار و اشاعه پیام اسلام ناب محمدی داشته باشیم.

شاخه جوانان و دانشجويان جمعيت ايثارگران
۵ بهمن ۹۳
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *