جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 19 Jul 2019
 
۱
۳

مدرسه‌ای‌که‌پوست‌بچه‌ها‌را‌می‌کند!+عکس

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۵
کد مطلب: 401774
در میان زیبایی کوه‌های "آنهوی" در چین که منطقه‌ای بسیار آرام و تمیز است، مدرسه‌ای بنا شده است که به آن پادگان دانش‌آموزان گفته می‌شود. در این مدرسه ۲۰ هزار دانش‌آموز مشغول به تحصیل هستند و از کمترین امکانات رفاهی برخوردارند.
به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، این دانش‌آموزان همگی برای امتحان بزرگی به نام "گائو کائو" که تقریباً شبیه به همان کنکور است آماده می‌شوند. در این مدرسه به معنای واقعی پوست بچه‌ها کنده می‌شود و آن‌ها هیچ تفریحی ندارند و حتی از زمان استراحت و خوابشان هم برای درس خواندن کم شده است.


دبیرستان "مائو تان چنگ" تمام تفریحات زندگی را برای دانش‌آموزان ممنوع کرده است. آن‌ها نمی‌توانند تلویزیون ببیند، تلفن همراه داشته باشند، اینترنت داشته باشند و حتی خواب و استراحت آن‌ها نیز برنامه‌ریزی شده است. درون خوابگاه این دانش‌آموزان حتی پریز برق نیست، برای اینکه نتوانند کار مخفیانه انجام دهند. آن‌ها تمام ۲۴ ساعت تحت نظر دوربین‌های امنیتی هستند.


تمام استادان این دبیرستان آموزش‌های نظامی دیده‌اند و باید با دانش‌آموزان سختگیرانه رفتار کنند. آن‌ها تنبیه‌های سختگیرانه اعمال می‌کنند. البته این استادان سختگیر دو تا سه برابر دیگر معلم‌ها نیز حقوق دریافت می‌کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


خوشا به سعادتشون
مهدی
Iran, Islamic Republic of
خداشفا بده........
France
مطمئن باشید از این کارشون هدف بزرگی دارند. نمیگم ما هم از ایین کارا بکنیم ولی کاش ما هم هدفهایی برای خودمان، جامعه مان و فرزندانمان میداشتیم.