دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 21 Sep 2020
 
۲
۱

واکنش فرمانده ناجا به تمدید مذاکرات

پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب: 393423
فرمانده نیروی انتظامی گفت: جبهه دیپلماسی یک جبهه بسیجی است و آنها نیز در برابر دشمن باید ایستادگی کنند.
به گزارش جهان به نقل از فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در تجمع حماسی و نمایش اقتدار بسیجیان در پارک لاله اظهارداشت: عزیزان باید بدانید گرچه دشمن تلاش می‌کند اراده مردم را با تحریم، تبلیغ، تفرقه و سیاه‌نمایی بشکند و آنها را مجبور کند که از مواضع خود عقب بیایند تا بخشی از اموال مصادره شده را با هزار قید و شرط به ما برگرداند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: جبهه دیپلماسی یک جبهه بسیجی است و آنها نیز باید در برابر دشمن ایستادگی کنند گرچه هر روز دفاع از انقلاب هم اقتضاعاتی دارد اما توفیقی که ما در این مدت بدست آورده‌ایم آن است که مذاکرات با دشمن باعث شده که نقاب نفاق را از چهره دشمن کنار بزنیم.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این مطلب که موضوع هسسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست، ادامه داد: خود آنها مصاحبه می‌کنند و می‌گویند هرچه ما از ایران خواسته‌ایم موافقت کرده و انجام داده اما باز هم می‌خواهیم تا ۷ ماه دیگر این مذاکرات را ادامه دهیم.

وی به گفته رؤسای کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: آنها افتخار می‌کنند که تکیه‌گاه آنها ایران است و در این ۳ سال با وجود تحریم‌ها نقش ایران بیش از گذشته برجسته شده است.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: شرط اساسی برای اینکه در این مسیر به درستی حرکت کنیم و اراده دشمن را بشکنیم تمسک به ریسمان ولایت است.

وی به تکفیری‌ها اشاره کرد و گفت: امروز تکفیری‌ها با ظاهر قرآن ودفاع از اسلام بزرگ‌ترین فجایع را خلق می‌کنند و به اسم اهل سنت بیشترین ضرذبه را به آنها می‌زنند و ما برادران اهل سنتمان در عراق و سوریه آواره هستند.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه جریانات فریب خورده همه حوادث در منطقه را با پول‌های نفتی و نقش مدورانه با ظهر دفاع از اهل سنت رقم می‌زنند به نشست بزرگان اسلام و جهان در قم اشاره کرد و گفت: همه علما اذعان کرده‌اند که این حرکت تکفیری‌ها انحرافی است.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی نمادی برای اقتدار اسلامی و مبارزه با ظلم و کنار زدن پرده از چهره منافقانه استکبار است.

فرمانده نیروی انتظامی یکی از ویژگی‌های اصلی بسیج را ارتباط با ولایت عنوان کرد و گفت: رهبر ما همان است که پرچم امام خمینی و امام حسین را بر دوش دارد و عامل اساسی پیشرفت ماست.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


محمد
درود بر شما
میدان مذاکرات میدان نبرد با شیطان بزرگ است
در میدان نبرد معامله با دشمن برابر با خیانت است

امیدواریم همه پیام سردار را بفهمند