جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - 23 Oct 2020
 
۴

پاسخ تند قلعه‌نویی به فرهاد مجیدی

چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۵
کد مطلب: 388665
امير قلعه‌نويي سكوتش را در برابر صحبت‌هاي فرهاد مجيدي در برنامه۹۰ شكست.
به گزارش جهان نيوز به نقل از بانک ورزش، سرمربي استقلال كه پس از صحبت‌هاي فرهاد مجيدي سكوت كرده و نخواسته بود حرمت كاپيتان سابق استقلال را بشكند، به بانك ورزش گفت: ترجيح مي‌دادم در يك برنامه تلويزيوني اين صحبت‌ها را رودرروي خود فرهاد مجيدي بيان كنم تا ديگر حرف و حديثي نباشد. قصد نداشتم به ماجراي صحبت‌هاي مجيدي ورود كنم چراكه مردم بهتر از هر كسي مي‌توانند قضاوت كنند.


امير قلعه‌نويي خطاب به فرهاد مجيدي گفت: شايد شما راست مي‌گوييد و من اشتباه مي‌كنم، خودت هم مي‌داني چقدر دوستت دارم و برايم قابل احترامي اما سه نكته را يادآور مي‌شوم تا خيلي مسائل يادت بيايد، چون در آن برنامه خيلي چيزها يادت نمي‌آمد.


سرمربي استقلال ادامه داد: البته شايد ايشان با خواندن صحبت‌هاي من باز هم چيزي يادش نيايد. مجيدي عزيز؛ يادت هست موقعي كه من از مس كرمان به استقلال بازگشتم شما در بيشتر بازي‌ها جزو ۱۸بازيكن اصلي فيروز كريمي هم نبودي؟ حالا بماند تماس‌هايي كه در آن مدت با من گرفتي، كه اگر لازم شد به وقتش مي‌گويم. نمي‌دانم آن شب تحت تاثير چه حرف‌هايي قرار گرفته بودي كه آن‌گونه صحبت كردي!


قلعه‌نويي در حالي كه از رفتار و صحبت‌هاي شاگردش ناراحت بود، سعي كرد با لحني آرام و محترمانه پاسخ فراموشي‌هاي فرهاد مجيدي را بدهد: آن زمان كه برگشتي بنا به گفته خودت ۸ماه از فوتبال دور بودي، پس خدا پدر قلعه‌نويي را بيامرزد كه بازيكن ۸ماه بازي نكرده آن هم در سن ۳۴سالگي را آن‌گونه احيا كرد و به اوج بازگرداند. من طبق گفته خودت كه مدعي هستي ۸ماه بازي نكردي مي‌توانم مدعي باشم كه چقدر خوب كار كرده‌ام كه تو را با آن شرايط سني به اوج آمادگي بازگرداندم.


قلعه‌نويي با اشاره به دوران حضورش در تيم ملي به فرهاد مجيدي گفت: شما يادت هست كه در زمان برانكو طبق گفته خودت دعوت نمي‌شدي، اما زماني كه من سرمربي تيم ملي شدم، شما را دعوت كردم تا در كنار تيم ملي باشي و در سفرها حضور داشته باشي. حالا هم متوجه اين رفتارهاي شما نمي‌شوم. اميدوارم يادت نرفته باشد روزي كه خواستي با استقلال قرارداد ببندي زنگ زدي و خواستي به منزل من بيايي، كه من گفتم برو قرارداد ببند و بعد با هم صحبت مي‌كنيم. اما اصرار كردي كه بايد من را ببيني. اتفاقا برادرش هم در آن جلسه حضور داشت. حالا نمي‌خواهم بگويم چه صحبت‌هايي در آن جلسه بيان كرد.


قلعه نويي ادامه داد: روزي كه شما برگشتيد استقلال صدر جدول بود و اينطور نبود كه به خاطر فشار مردم شما را به استقلال بياورم. هميشه مردم براي من اولويت اول بودند و دنبال فيلم بازي كردن و تغيير افكار عمومي براي شكست ها نبودم. چرا كه ما در صدر جدول بوديم و نيم فصل كه تمام شد خودم بدون آنكه حتي فتح الله زاده در جريان باشد در راديو گفتم به دنبال آوردن فرهاد به استقلال هستيم. حالا مردم قضاوت كنند كه اين رفتار من دور از اخلاق بوده يا نه؟ خودت مي داني چه زحمت هايي برايت كشيدم. يادت نرفته كه در مرغوبكار به خاطر آن مشكلي كه داشتي واسطه شدم. اين حرف ها را زماني كه به خانه ما آمدي جلوي نوري فر هم گفتم و خودت تاييد كردي. نمي خواهم ماجراي مرغوبكار را باز كنم. خودت بهتر از هر كسي مي داني اگر واسطه نمي شدم چه مسائلي برايت پيش مي آمد.قلعه نويي همچنين درباره خداحافظي فرهاد مجيدي هم اتفاقات پشت پرده را بيان مي كند: گفتي خسته شدم و مي خواهم خداحافظي كنم. جلوي برادرت و نوري فر گفتم بازي هاي شهرستان را نيا. هر بازي هم كه در آزادي بود خواستي بازي كن، هر زماني هم كه خواستي خداحافظي كن اما گفتي مي خواهي بازي كني. يك روز در مجموعه انقلاب بودم كه تماس گرفتي و گفتي خسته شدم و مي خواهم خداحافظي كنم. اميدوارم آن روزها را يادت نرفته باشد. به شما گفتم تا ۳۷ سالگي خودت را در اوج نگه داشته اي، دو ماه ديگر هم صبر كني چيزي نمي شود اما گفتي خسته شدم و مي خواهم در اوج خداحافظي كنم. در صورتي كه قبلا گفته بودم هرجوري مي خواهي عمل كن تا فشار زيادي رويت نباشد. حتي گفتم بگذار براي بازي با تراكتور كه جمعيت زيادي مي آيند خداحافظي كن اما قبول نكردي. پس من كه تو را بعد از ۸ ماه بازي نكردن احيا كردم و خواستم تو را اذيت نكنم و حتي برايت مربي بدنساز اختصاصي گرفتم دنبال خراب كردنت نبودم مجيدي عزيز!


قلعه نويي در پايان به ماجراي مرغوبكار اشاره كرد و گفت: هر موقع كه خود مجيدي خواست به مردم مي گويم در مرغوبكار چه اتفاقي افتاد. نمي دانم شايد من اشتباه مي كنم كه اين كارها را كردم و بايد بابتش عذرخواهي كنم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *