جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 19 Jul 2019
 
۱

خبر خوش به بازنشستگان فاقد مسکن

چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۸
کد مطلب: 387393
معاون حقوقی وامورمجلس سازمان تامین اجتماعی از برنامه ریزی حمایتی و تلاش برای تامین مسکن بازنشستگان فاقد مسکن زیر پوشش این سازمان خبر داد.
به گزارش جهان به نقل از مهر، عبدالرحمان تاج الدین گفت: اجرای برنامه تامین مسکن سازمان تامین اجتماعی برای بازنشستگان فاقد مسکن ،جدا از طرح های مسکن دولت در قالب مسکن مهر و دیگر طرح هاست. وی ادامه داد: رفع دغدغه های بیمه شدگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی یکی از اهداف این سازمان است که در دولت تدبیر و امید به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است.

معاون حقوقی و امور مجلس تامین اجتماعی به تأکید مدیر عامل این سازمان به منظور همکاری در روند اجرای طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت : اجرای کامل و مناسب این طرح می تواند مستمری بگیران و بیمه شدگان را از وابستگی به بیمه تکمیلی بی نیاز کند.

وی از تلاش برای اجرایی کردن قانون الزام درمان رایگان بازنشستگان و مستمری بگیران در بیمارستان های دولتی و دانشگاهی خبرداد و گفت: در حال حاضر این قانون در بیمارستان های ملکی تامین اجتماعی اجرا می شود که بر اساس آن تمامی خدمات درمانی و بستری به بیمه شدگان تامین اجتماعی رایگان ارائه می شود.

تاج الدین ابراز امیدواری کرد که با تعمیم این قانون به بیمارستان های دولتی ، دغدغه بیمه شدگان تامین اجتماعی در پرداخت هزینه درمان و بستری در این دسته از بیمار ستان ها رفع شود. وی از مصوبه اخیر هیأت مدیره این سازمان در خصوص تخصیص اعتبار قابل توجهی درپرداخت تسهیلات به بازنشستگان خبرداد و گفت: البته تخصیص این اعتبار به معنای پرداخت این تسهیلات به تمامی متقاضیان نیست.

وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی به دنبال خدمت به جامعه هدف خود است ودر این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *