کميته مسابقات سازمان ليگ، برنامه هفته ششم تا سيزدهم ليگ دسته اول را اعلام کرد.
برنامه هفته ششم تا سيزدهم ليگ یک
28 مهر 1393 ساعت 19:59
کميته مسابقات سازمان ليگ، برنامه هفته ششم تا سيزدهم ليگ دسته اول را اعلام کرد.
به گزارش جهان، کميته مسابقات سازمان ليگ، برنامه هفته ششم تا سيزدهم ليگ دسته اول را اعلام کرد.
برنامه مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای کشور فصل ۹۳-۹۴ از هفته ششم تا سیزدهم به شرح زیر اعلام شد:
در ضمن زمان نقل و انتقالات نیم فصل مسابقات لیگ دسته اول کشور از روز پنجشنبه مورخ ۴/۱۰/۹۳ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۱۱/۱ اعلام میگردد.
* هفته ششم
چهارشنبه ۲۸/۸/۹۳
بین دو تیم تربیتنوین یزد- آلومینیوم هرمزگان/ ساعت شروع ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
گلگهر سیرجان- فولاد یزد/ ساعت ۱۴ در ورزشگاه اختصاصی گلگهر سیرجان
سیاهجامگان مشهد- راهیان کرمانشاه/ ساعت ۱۴ در ورزشگاه ثامنالائمه مشهد
شهرداری اردبیل- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی اردبیل
نیروی زمینی تهران- گیتیپسند ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید نزاجا تهران
نفت و گاز گچساران- استقلال اهواز ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهدای نفت گچساران
مس کرمان- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان
داماش گیلان- پارسه تهران ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید عضدی رشت
پاس همدان-صنعت نفت آبادان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه قدس همدان
شهرداری تبریز- مس رفسنجان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
شهرداری بندرعباس- صنایع اتکاء گلستان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
فولاد نوین اهواز- نساجی مازندران ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
* هفته هفتم
سهشنبه ۹۳/۹/۴
گیتیپسند اصفهان- تربیت نوین یزد ساعت ۱۴ در ورزشگاه آرارات اصفهان
نساجیمازندران- مس کرمان در ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
فجرسپاسی شیراز- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظیه شیراز
مسرفسنجان- پاس همدان ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی رفسنجان
فولادیزد- داماش گیلان ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
پارسهتهران- شهرداری بندرعباس ساعت ۱۴ در ورزشگاه صنایع دفاع تهران
صنایع اتکا گلستان- سیاهجامگان مشهد ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهدای گرگان
آلومینیوم هرمزگان-شهرداری اردبیل ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
راهیان کرمانشاه- شهرداری تبریز ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه کارگران کرمانشاه
ایرانجوان بوشهر-فولادنوین اهواز ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر
استقلال اهواز- نیروی زمینی تهران ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه تختی اهواز
صنعت نفت آبادان- گلگهر سیرجان ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان
*هفته هشتم
سهشنبه ۹۳/۹/۱۱
مسابقه بین تیمهای گیتیپسند اصفهان - آلومینیوم هرمزگان ساعت ۱۴ در ورزشگاه آرارات اصفهان
مسابقه بین تیمهای تربیت نوین یزد - استقلال اهواز ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
مسابقه بین تیمهای مس کرمان - ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید باهنر کرمان
مسابقه بین تیمهای نیروی زمینی تهران - فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهدا نزاجا تهران
مسابقه بین تیمهای نفت و گاز گچساران - نساجی مازندران ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء نفت گچساران
مسابقه بین تیمهای مس رفسنجان - صنعت نفت آبادان ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی رفسنجان
مسابقه بین تیمهای داماش گیلان - گلگهر سیرجان ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید عضدی رشت
مسابقه بین تیمهای سیاهجامگان مشهد - پارسه تهران ساعت ۱۴ در ورزشگاه ثامنالائمه مشهد
مسابقه بین تیمهای پارس همدان - راهیان کرمانشاه ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه قدس همدان
مسابقه بین تیمهای شهرداری بندرعباس - فولاد یزد ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مسابقه بین تیمهای شهرداری تبریز - صنایع اتکاء گلستان ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
مسابقه بین تیمهای فولاد نوین اهواز - شهرداری اردبیل ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
*هفته نهم
سهشنبه ۹۳/۹/۱۸
مسابقه بین تیمهای شهرداری اردبیل - مس کرمان ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی اردبیل
مسابقه بین تیمهای فجرسپاسی شیراز - تربیت نوین یزد ساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظیه شیراز
مسابقه بین تیمهای نساجی مازندران - نیروی زمینی تهران ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
مسابقه بین تیمهای گلگهر سیرجان - شهرداری بندرعباس ساعت ۱۴ در ورزشگاه اختصاصی گلگهر سیرجان
مسابقه بین تیمهای صنایع اتکاء گلستان - پاس همدان ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء گرگان
مسابقه بین تیمهای فولاد یزد - سیاهجامگان مشهد ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
مسابقه بین تیمهای پارسه تهران - شهرداری تبریز ساعت ۱۴ در ورزشگاه صنایع دفاع تهران
مسابقه بین تیمهای آلومینیوم هرمزگان - فولاد نوین اهواز ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مسابقه بین تیمهای راهیان کرمانشاه - مس رفسنجان ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه کارگران کرمانشاه
مسابقه بین تیمهای استقلال اهواز - گیتیپسند اصفهان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی اهواز
مسابقه بین تیمهای ایرانجوان بوشهر - نفت و گاز گچساران ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
مسابقه بین تیمهای صنعت نفت آبادان - داماش گیلان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان
*هفته دهم
پنجشنبه ۹۳/۹/۲۷
مسابقه بین تیمهای مس کرمان - فولاد نوین اهواز ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهیدباهنر کرمان
مسابقه بین تیمهای گیتیپسند اصفهان - فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴ در ورزشگاه آرارات اصفهان
مسابقه بین تیمهای نفت و گاز گچساران - شهرداری اردبیل ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء نفت گچساران
مسابقه بین تیمهای تربیت نوین یزد - نساجی مازندران ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
مسابقه بین تیمهای نیروی زمینی تهران - ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء نزاجا تهران
مسابقه بین تیمهای راهیان کرمانشاه - صنعت نفت آبادان ساعت ۱۴ در ورزشگاه کارگران کرمانشاه
مسابقه بین تیمهای شهرداری بندرعباس - داماش گیلان ساعت ۱۴ در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مسابقه بین تیمهای مس رفسنجان - صنایع اتکاء گلستان ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی رفسنجان
مسابقه بین تیمهای سیاهجامگان مشهد - گلگهر سیرجان ساعت ۱۴ در ورزشگاه ثامنالائمه مشهد
مسابقه بین تیمهای پاس همدان - پارسه تهران ساعت ۱۴ در ورزشگاه قدس همدان
مسابقه بین تیمهای شهرداری تبریز - فولاد یزد ساعت ۱۴ در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
مسابقه بین تیمهای استقلال اهواز - آلومینیوم هرمزگان ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی اهواز
هفته یازدهم
چهارشنبه ۹۳/۱۰/۳
آلومینیوم هرمزگان-مس کرمان، ساعت ۱۴:۰۰ در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
فجر سپاسی شیراز-استقلال اهواز، فجر سپاسی شیراز-استقلال اهواز،ساعت ۱۴:۰۰،حافظیه شیراز
نساجی مازندران-گیتیپسند اصفهان، ساعت ۱۴:۰۰، شهید وطنی قائمشهر
شهرداری اردبیل-نیروی زمینی تهران، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه تختی اردبیل
صنایع اتکاء گلستان-راهیان کرمانشاه، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهداء گرگان
داماش گیلان-سیاه جامگان مشهد، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید عضدی رشت
پارسه تهران-مس رفسنجان، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه صنایع دفاع تهران
گل گهر سیرجان-شهرداری تبریز، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه اختصاصی گلگهر، سیرجان
فولاد یزد-پس همدان، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید نصیری یزد
فولاد نوین اهواز -نفت و گاز گچساران، ساعت ۱۴:۱۵، در ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
ایرانجول بوشهر-تربیت نوین یزد، ساعت ۱۴:۱۵، در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
صنعت نفت آبادان-شهرداری بندرعباس، ساعت ۱۴:۱۵، در ورزشگاه تختی آبادان
هفته دوازدهم
یکشنبه ۹۳/۱۱/۱۲
فجر سپاسی شیراز-آلومینیوم هرمزگان، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه حافظیه شیراز
مس کرمان-نفت و گاز گچساران ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید باهنر کرمان
نساجی مازندران-استقلال اهواز ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
شهرداری اردبیل-تربیت نوین یزد ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه تختی اردبیل
صنایع اتکاء گلستان-صنعت نفت آبادان ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهداء گرگان
پارسه تهران-راهیان کرمانشاه، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه صنایع دفاع تهران
داماش گیلان-شهرداری تبریز ، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه شهید عضدی رشت
فولاد یزد-مس رفسنجان ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید نصیری یزد
گلگهر سیرجان-پاس همدان ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه اختصاصی گلگهر سیرجان
شهرداری بندرعباس-سیاه جامگان مشهد ، ساعت ۱۴:۱۵، در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
فولاد نوین اهواز-نیروی زمینی تهران ، ساعت ۱۴:۳۰،در ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
ایرانجوان بوشهر-گیتی پسند اصفهان ، ساعت ۱۴:۳۰، در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
هفته سیزدهم
شنبه ۹۳/۱۱/۱۸:
فجر سپاسی شیراز-نساجی مازندران، ساعت ، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه حافظیه شیراز
نیروی زمینی تهران-مس کرمان، ، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
تربیت نوین یزد-فولادنوین اهواز، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه شهید نصیری یزد
گیتیپسند اصفهان-شهرداری اردبیل،ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه آرارات اصفهان
صنایع اتکاء گلستان-پارسه تهران، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهدای گلستان
شهرداری تبریز-شهرداری بندرعباس،ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه اختصاصی تبریز
راهیان کرمانشاه-فولاد یزد، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه کارگران کرمانشاه
پاس همدان-داماش گیلان،ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه قدس همدان
مس رفسنجان-گلگهر سیرجان،ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه تختی رفسنجان
هرمزگان- نفت و گاز گچساران،ساعت ۱۴:۳۰، در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
آلومینیوم
استقلال اهواز- ایرانجوان بوشهر،ساعت ۱۴:۴۵،در وزرشگاه تختی اهواز
صنعت نفت آبادان-سیاه جامگان مشهد، ساعت ۱۴:۴۵، در ورزشگاه تختی آبادانبرنامه مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای کشور فصل ۹۳-۹۴ از هفته ششم تا سیزدهم به شرح زیر اعلام شد:
در ضمن زمان نقل و انتقالات نیم فصل مسابقات لیگ دسته اول کشور از روز پنجشنبه مورخ ۴/۱۰/۹۳ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۱۱/۱ اعلام میگردد.
* هفته ششم
چهارشنبه ۲۸/۸/۹۳
بین دو تیم تربیتنوین یزد- آلومینیوم هرمزگان/ ساعت شروع ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
گلگهر سیرجان- فولاد یزد/ ساعت ۱۴ در ورزشگاه اختصاصی گلگهر سیرجان
سیاهجامگان مشهد- راهیان کرمانشاه/ ساعت ۱۴ در ورزشگاه ثامنالائمه مشهد
شهرداری اردبیل- ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی اردبیل
نیروی زمینی تهران- گیتیپسند ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید نزاجا تهران
نفت و گاز گچساران- استقلال اهواز ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهدای نفت گچساران
مس کرمان- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان
داماش گیلان- پارسه تهران ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه شهید عضدی رشت
پاس همدان-صنعت نفت آبادان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه قدس همدان
شهرداری تبریز- مس رفسنجان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
شهرداری بندرعباس- صنایع اتکاء گلستان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
فولاد نوین اهواز- نساجی مازندران ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
* هفته هفتم
سهشنبه ۹۳/۹/۴
گیتیپسند اصفهان- تربیت نوین یزد ساعت ۱۴ در ورزشگاه آرارات اصفهان
نساجیمازندران- مس کرمان در ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
فجرسپاسی شیراز- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظیه شیراز
مسرفسنجان- پاس همدان ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی رفسنجان
فولادیزد- داماش گیلان ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
پارسهتهران- شهرداری بندرعباس ساعت ۱۴ در ورزشگاه صنایع دفاع تهران
صنایع اتکا گلستان- سیاهجامگان مشهد ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهدای گرگان
آلومینیوم هرمزگان-شهرداری اردبیل ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
راهیان کرمانشاه- شهرداری تبریز ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه کارگران کرمانشاه
ایرانجوان بوشهر-فولادنوین اهواز ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر
استقلال اهواز- نیروی زمینی تهران ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه تختی اهواز
صنعت نفت آبادان- گلگهر سیرجان ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان
*هفته هشتم
سهشنبه ۹۳/۹/۱۱
مسابقه بین تیمهای گیتیپسند اصفهان - آلومینیوم هرمزگان ساعت ۱۴ در ورزشگاه آرارات اصفهان
مسابقه بین تیمهای تربیت نوین یزد - استقلال اهواز ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
مسابقه بین تیمهای مس کرمان - ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید باهنر کرمان
مسابقه بین تیمهای نیروی زمینی تهران - فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهدا نزاجا تهران
مسابقه بین تیمهای نفت و گاز گچساران - نساجی مازندران ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء نفت گچساران
مسابقه بین تیمهای مس رفسنجان - صنعت نفت آبادان ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی رفسنجان
مسابقه بین تیمهای داماش گیلان - گلگهر سیرجان ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید عضدی رشت
مسابقه بین تیمهای سیاهجامگان مشهد - پارسه تهران ساعت ۱۴ در ورزشگاه ثامنالائمه مشهد
مسابقه بین تیمهای پارس همدان - راهیان کرمانشاه ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه قدس همدان
مسابقه بین تیمهای شهرداری بندرعباس - فولاد یزد ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مسابقه بین تیمهای شهرداری تبریز - صنایع اتکاء گلستان ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
مسابقه بین تیمهای فولاد نوین اهواز - شهرداری اردبیل ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
*هفته نهم
سهشنبه ۹۳/۹/۱۸
مسابقه بین تیمهای شهرداری اردبیل - مس کرمان ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی اردبیل
مسابقه بین تیمهای فجرسپاسی شیراز - تربیت نوین یزد ساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظیه شیراز
مسابقه بین تیمهای نساجی مازندران - نیروی زمینی تهران ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
مسابقه بین تیمهای گلگهر سیرجان - شهرداری بندرعباس ساعت ۱۴ در ورزشگاه اختصاصی گلگهر سیرجان
مسابقه بین تیمهای صنایع اتکاء گلستان - پاس همدان ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء گرگان
مسابقه بین تیمهای فولاد یزد - سیاهجامگان مشهد ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
مسابقه بین تیمهای پارسه تهران - شهرداری تبریز ساعت ۱۴ در ورزشگاه صنایع دفاع تهران
مسابقه بین تیمهای آلومینیوم هرمزگان - فولاد نوین اهواز ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مسابقه بین تیمهای راهیان کرمانشاه - مس رفسنجان ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه کارگران کرمانشاه
مسابقه بین تیمهای استقلال اهواز - گیتیپسند اصفهان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی اهواز
مسابقه بین تیمهای ایرانجوان بوشهر - نفت و گاز گچساران ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
مسابقه بین تیمهای صنعت نفت آبادان - داماش گیلان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان
*هفته دهم
پنجشنبه ۹۳/۹/۲۷
مسابقه بین تیمهای مس کرمان - فولاد نوین اهواز ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهیدباهنر کرمان
مسابقه بین تیمهای گیتیپسند اصفهان - فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴ در ورزشگاه آرارات اصفهان
مسابقه بین تیمهای نفت و گاز گچساران - شهرداری اردبیل ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء نفت گچساران
مسابقه بین تیمهای تربیت نوین یزد - نساجی مازندران ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید نصیری یزد
مسابقه بین تیمهای نیروی زمینی تهران - ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهداء نزاجا تهران
مسابقه بین تیمهای راهیان کرمانشاه - صنعت نفت آبادان ساعت ۱۴ در ورزشگاه کارگران کرمانشاه
مسابقه بین تیمهای شهرداری بندرعباس - داماش گیلان ساعت ۱۴ در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مسابقه بین تیمهای مس رفسنجان - صنایع اتکاء گلستان ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی رفسنجان
مسابقه بین تیمهای سیاهجامگان مشهد - گلگهر سیرجان ساعت ۱۴ در ورزشگاه ثامنالائمه مشهد
مسابقه بین تیمهای پاس همدان - پارسه تهران ساعت ۱۴ در ورزشگاه قدس همدان
مسابقه بین تیمهای شهرداری تبریز - فولاد یزد ساعت ۱۴ در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
مسابقه بین تیمهای استقلال اهواز - آلومینیوم هرمزگان ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی اهواز
هفته یازدهم
چهارشنبه ۹۳/۱۰/۳
آلومینیوم هرمزگان-مس کرمان، ساعت ۱۴:۰۰ در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
فجر سپاسی شیراز-استقلال اهواز، فجر سپاسی شیراز-استقلال اهواز،ساعت ۱۴:۰۰،حافظیه شیراز
نساجی مازندران-گیتیپسند اصفهان، ساعت ۱۴:۰۰، شهید وطنی قائمشهر
شهرداری اردبیل-نیروی زمینی تهران، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه تختی اردبیل
صنایع اتکاء گلستان-راهیان کرمانشاه، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهداء گرگان
داماش گیلان-سیاه جامگان مشهد، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید عضدی رشت
پارسه تهران-مس رفسنجان، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه صنایع دفاع تهران
گل گهر سیرجان-شهرداری تبریز، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه اختصاصی گلگهر، سیرجان
فولاد یزد-پس همدان، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید نصیری یزد
فولاد نوین اهواز -نفت و گاز گچساران، ساعت ۱۴:۱۵، در ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
ایرانجول بوشهر-تربیت نوین یزد، ساعت ۱۴:۱۵، در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
صنعت نفت آبادان-شهرداری بندرعباس، ساعت ۱۴:۱۵، در ورزشگاه تختی آبادان
هفته دوازدهم
یکشنبه ۹۳/۱۱/۱۲
فجر سپاسی شیراز-آلومینیوم هرمزگان، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه حافظیه شیراز
مس کرمان-نفت و گاز گچساران ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید باهنر کرمان
نساجی مازندران-استقلال اهواز ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
شهرداری اردبیل-تربیت نوین یزد ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه تختی اردبیل
صنایع اتکاء گلستان-صنعت نفت آبادان ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهداء گرگان
پارسه تهران-راهیان کرمانشاه، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه صنایع دفاع تهران
داماش گیلان-شهرداری تبریز ، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه شهید عضدی رشت
فولاد یزد-مس رفسنجان ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهید نصیری یزد
گلگهر سیرجان-پاس همدان ، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه اختصاصی گلگهر سیرجان
شهرداری بندرعباس-سیاه جامگان مشهد ، ساعت ۱۴:۱۵، در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
فولاد نوین اهواز-نیروی زمینی تهران ، ساعت ۱۴:۳۰،در ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
ایرانجوان بوشهر-گیتی پسند اصفهان ، ساعت ۱۴:۳۰، در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
هفته سیزدهم
شنبه ۹۳/۱۱/۱۸:
فجر سپاسی شیراز-نساجی مازندران، ساعت ، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه حافظیه شیراز
نیروی زمینی تهران-مس کرمان، ، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
تربیت نوین یزد-فولادنوین اهواز، ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه شهید نصیری یزد
گیتیپسند اصفهان-شهرداری اردبیل،ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه آرارات اصفهان
صنایع اتکاء گلستان-پارسه تهران، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه شهدای گلستان
شهرداری تبریز-شهرداری بندرعباس،ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه اختصاصی تبریز
راهیان کرمانشاه-فولاد یزد، ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه کارگران کرمانشاه
پاس همدان-داماش گیلان،ساعت ۱۴:۰۰،در ورزشگاه قدس همدان
مس رفسنجان-گلگهر سیرجان،ساعت ۱۴:۰۰، در ورزشگاه تختی رفسنجان
هرمزگان- نفت و گاز گچساران،ساعت ۱۴:۳۰، در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
آلومینیوم
استقلال اهواز- ایرانجوان بوشهر،ساعت ۱۴:۴۵،در وزرشگاه تختی اهواز
صنعت نفت آبادان-سیاه جامگان مشهد، ساعت ۱۴:۴۵، در ورزشگاه تختی آبادان
کد مطلب: 386976
آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/analysis/386976/برنامه-هفته-ششم-سيزدهم-ليگ-یک