يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 20 Sep 2020
 
۰

قهرمانی سلیمی در فوق سنگین

چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۴
کد مطلب: 375019
بهداد سلیمی توانست بالاتر از بهادر مولایی عنوان نخست دسته ۱۰۵+ کیلوگرم هفته نخست لیگ وزنه برداری را به دست آورد.
به گزارش جهان به نقل از تسنیم، در وزن ۱۰۵+ کیلوگرم هفته اول لیگ وزنه برداری، بهداد سلیمی، وزنه بردار تیم ذوب آهن اصفهان با اختلاف نسبت به بهادر مولایی از تیم ملی حفاری به عنوان قهرمانی رسید.

در این رقابت حساس، بهداد سلیمی در حرکت یک ضرب با اختلاف ۲۰ امتیاز نسبت به بهادر مولایی، قهرمانی خود را تقریبا مسجل کرد اما با این حال رقابت بر سر شکستن رکورد در حرکت ۲ ضرب ادامه پیدا کرد.

در حرکت یک ضرب، بهادر مولایی به ترتیب وزنه ۱۸۲ کیلوگرم را بالای سر برد، وزنه ۱۹۰ کیلوگرمی را انداخت و در آخرین تلاش خود موفق به مهار ۱۹۰ کیلوگرم شد. بهداد سلیمی در حرکت یک ضرب خود ابتدا ۲۰۲ کیلوگرم را مهار کرد، ۲۱۰ کیلوگرم را انداخت و در نهایت ۲۱۰ کیلوگرم را بالای سر برد.

در حرکت ۲ ضرب نیز مولایی ابتدا ۲۳۱ کیلوگرم و در حرکت دوم ۲۴۷ کیلوگرم را مهار کرد. او در آخرین تلاش ۲۶۰ کیلوگرم را انداخت. سلیمی در ابتدای حرکت ۲ ضرب خود ۲۴۵ کیلوگرم را مهار کرد و در تلاش بعدی وزنه ۲۵۰ کیلوگرمی را بالای سر برد. تلاش او برای مهار وزنه ۲۶۱ کیلوگرمی بی‌نتیجه ماند.

در نهایت بهداد سلیمی از تیم ذوب آهن با مجموع ۴۶۰ کیلوگرم‌،‌ اول شد و بهادر مولایی با ۴۳۷ کیلوگرم به مقام دوم رسید.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *