جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - 3 Apr 2020
 
۱
۱

اولین متخلف لیگ امسال فوتبال مشخص شد

شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب: 372296
باشگاه استقلال تهران چندی پیش مبلغ قرارداد بازیکنان خود را منتشکر کرد که از سقف مجاز تخطی نکرده است اما پس از انتشار مبلغ قرارداد اعضای کادر فنی این تیم از سقف بودجه فدراسوین فوتبال بالاتر رفته است و نخستین تیم متخلف معرفی شد .
به گزارش جهان به نقل از شبکه خبر، به دستور بهرام افشارزاده ، صبح امروز شنبه فهرست رقم قراردادهای اعضای کادر فنی جهت انتشار در اختیار سایت رسمی باشگاه استقلال قرار گرفت.
طبق اعلام باشگاه استقلال، رقم قراردادهای منعقده میان باشگاه استقلال و اعضای کادر فنی تیم بزرگسال در فصل ۹۳-۹۴ به شرح زیر است:

نام اعضای کادر فنی رقم قرارداد (ریال)
امیر قلعه نویی ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
جواد زرینچه ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰
کریم بوستانی ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰
محمود فکری ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰
امیر حاج قاسم ۸۰۰۰۰۰۰۰۰
دکتر ستوده ۶۵۰۰۰۰۰۰۰
اکبر رضایی ۴۵۰۰۰۰۰۰۰
مدد جباری ۴۰۰۰۰۰۰۰۰
محمد نوری فر ۴۰۰۰۰۰۰۰۰
جمع: ۱۷۲۰۰۰۰۰۰۰۰

این در حالیست که چندی پیش نیز رقم بازیکنان به شرح زیر اعلام شده بود :


ارقام بازیکنان تیم استقلال

که مبلغ کل بازیکنان :۱۴۰۲۰۰۰۰۰۰۰۰

مجموع رقم قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی ۱۵۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است که این مبلغ نشان می‌دهد که باشگاه استقلال سقف بودجه تعیین شده توسط سازمان لیگ را رعایت نکرده است.

این در حالی است که رقم قرارداد میرشاد ماجدی سرپرست، دکتر امین نوروزی رئیس کمیته پزشکی و آنالیزورهای تیم استقلال اعلام نشده است.

سقف تعیین شده از طرف فدراسیون فوتبال ۱۵۰ میلیارد ریال بوده است که طبق این ارقام باشگاه استقلال ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تا کنون تخلف انجام داده است .
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


عادل م ه
البته اگه این ارقام که گفتن درست باشه!!!!!!!!!!!!
یعنی تیموریان بعد این همه ......... به یک میلیارد راضی شد؟؟؟؟ یا سرمربی محترم تیم!!!!! و...