چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - 1 Apr 2020
 
۰
۳

مبلغ قرارداد سیدمهدی رحمتی اعلام شد

چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۶
کد مطلب: 371863
مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر گفت: مهدی رحمتی و جلال آل نعمه بیشترین مبلغ قرار داد را در بین بازیکنان دیگر به نام خود ثبت کردند، رحمتی صد میلیون نسبت به آل نعمه مبلغ قرار دادش بیشتر است.
به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، مصطفی شهبازی افزود: قرارداد مهدی رحمتی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است اما مبلغ قرار داد آل نعمه یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است بر این اساس مهدی رحمتی بازیکن گران لیگ برتر است.

شهبازی درباره اینکه مبلغ قرار دادها درست یا سوری است بیان کرد: مبلغ قرار داد بازیکنان قانونی‌ در هیات فوتبال به ثبت رسیده است همچنین ما این مبالغ را مورد بازرسی‌ قرار می‌دهیم تا صحبت و سقمش‌ را مشخص کنیم.

وی درباره انتشار قرارداد‌ها توسط تیم‌های لیگ برتر تصریح کرد: همه تیم‌ها موظف هستند تا۵ مرداد ماه قرارداد‌هایشان‌ را منتشر کنند اگر این کار را نکنند ما مبلغ قرار داد‌ اعضای تیمشان را اعلام می‌کنیم.

مسئول نقل و انتقالات ‌ لیگ برتر درباره بازیکنان جامانده‌ برای حضور در لیگ برتر بیان کرد: اگر بازیکنان جا مانده شرایط سهمیه آزاد را داشته باشد می توانند با یک تیم لیگ برتری قرارداد ببندند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تیم‌های لیگ برتر برای جذب بازیکنان خارجی هم تا ۴ مرداد ماه فرصت دارند و این مهلت تمدید نمی‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


مردم ایران
Iran, Islamic Republic of
بخورید و بچاپید مارا که حقمان است.
بخورید و بیاشامید ولی دیگه شورشو در نیارید
شرکت های پیمانکاری با دولت همچین قراردادهایی نمی بندند!!!!
مهدی
باشگاه پیکان متعلق به ایران خودرو که چند سالی هست به قول خوشان ضرر ده هستند حال این یک و نیم میلیارد از کجا آمده ؟ از افزایش قیمت خودرو و از جیب مردم