شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - 29 Feb 2020
 
۵
۴

باید به سربازان اسرائیل صلح نوبل بدهند!

چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب: 371795
سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن در اظهاراتی تمسخرآمیز اعلام کرد: سربازان ما برای خویشتنداری باور نکردنی که در مقابله با حماس در غزه از خود نشان داده‌اند مستحق دریافت جایزه صلح نوبل هستند!
باید به سربازان اسرائیل صلح نوبل بدهند!
به گزارش جهان، ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی ایلاف خبر داد، رون درمر، سفیر اسرائیل در واشنگتن اظهار کرد: "مسیحیان نیز در حمایت از اسرائیل با ما متحد هستند".

وی با مقایسه پرتاب موشک‌های حماس به تل‌آویو و حملات آلمان به لندن در جنگ جهانی "از تمام کسانی که بدون شرمساری تل‌آویو را به کشتار و ارتکاب جنایت‌های جنگی متهم می‌کنند" به شدت انتقاد کرد!

درمر در سخنان خود نیروهای رژیم صهیونیستی را به خاطر "خویشتنداری غیرقابل باور" خود مستحق دریافت جایزه صلح نوبل دانست (!) و افزود: اسرائیل بدون عیب نیست و اشتباه هم مرتکب شده است.

سفیر رژیم صهیونیستی اذعان داشت: موشک‌های ما ممکن است که اشتباهی در مکان‌ها و مناطق دیگری سقوط کنند و یا در اطلاعات ما اشتباهاتی رخ داده باشد. ولی ما شهروندان غیرنظامی را مورد هدف خود قرار نمی‌دهیم!

درمر تاکید کرد: اسرائیل بارها برای خالی کردن مناطق مختلف غزه که قرار است مورد هدف قرار دهد به مردم فلسطین اعلامیه‌هایی را فرستاده بود و قبل از اینکه به آنان ضربه واقعی را وارد کند، بمب‌هایی را برای ترساندن آن‌ها پرتاب کرده بود.

وی ادعا کرد: اسرائیل هیچ شهروند فلسطینی را مورد هدف خود قرار نداده است و اگر شهروندانی کشته شده‌اند آن نتیجه شکست عملیاتی بوده که در حد خود فاجعه‌ است!

این سفیر اسرائیلی افزود: من معتقدم که اسرائیل استحقاق این را دارد که از حمایت جهان آن هم به خاطر خویشتنداری که در مقابله با این تهدیدها از خود نشان داده، بهره‌مند شود!

وی گفت: سربازان ما به خاطر اینکه مردم بی‌گناه فلسطین به زندگی خود ادامه دهند کشته می‌شوند این چیزی است که اتفاق می‌افتد.

درمر در پایان مدعی شد: حماس از مردم فلسطین به عنوان "سپرهای انسانی" استفاده می‌کند و موشک‌های خود را در مدارس و بیمارستان‌ها نگهداری می‌کند.

وی از سازمان ملل خواست تا حماس را مجازات کند!

درمر خاطرنشان کرد: تاکنون اسرائیل در حملات خود ۲۰ تونل را که حماس از آن‌ها برای نفوذ به اسرائیل استفاده می‌کرد، نابود کرده است.

وی گفت: اگر بتوانیم به صلح و آرامش همیشگی برای اسرائیل دست یابیم پس اهداف خود را محقق کرده‌ایم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


نیما
این حرف ها شوخی نیست.چند روز دیگه واقعا به پای این ایثار سربازان رژیم کودک کش جایزه ها اعطا خواهد شد.
حزب الله
Latvia
یک جایزه صلحی نشونتون بدیم
یونس
Latvia
آره خوب وقتی اهدای جایزه صلح نوبل در انحصار و دست مطلق صهیونیستها باشه امکان تحقق این ادعا کاملا محتمله . زیاد تعجب نکنیم
Iran, Islamic Republic of
البته جايزه صلح نوبل حقيقتا شايسته آنهاست. چون امروز ديگر جايزه صلح نوبل برخلاف اسمش چيزي بيش از يك فحش ركيك نيست. امروز اگر به يك انسان آزاده وصلح جو بگويند «بيا مي خواهيم بهت جايزه صلح نوبل بدهيم»، حالت تهوع مي گيرد و حالش بد مي شود و سرخورده مي شود و با خود مي گويد «مگر من چه كرده ام كه شايسته جايزه اي شده ام كه شيمون پرز و اوباما و شيرين عبادي و ... گرفته اند، مگر من چه جنايتي كرده ام كه شايسته جايزه نوبلي شده ام كه از دست خونريز ترين انسانهاي عالم به وحشي ترين انسان نماهاي عالم اهدا مي شود». بنابراين بايد گفت كه حقيقتا اسرائيلي هاي كودك كش شايسته جايزه صلح نوبل هستند و اگر اين جايزه را به اينها ندهند پس به چه كسي بدهند؟!