يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - 31 May 2020
 
۱۱
۲۸
حجت الاسلام نقویان:

اگر ستون رهبری بیفتد، سقف روی سر همه خراب می‌شود/رهبرانقلاب‌همه رابه ایستادگی‌دعوت‌می‌کند

دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۹
کد مطلب: 364259
استاد حوزه و دانشگاه گفت: ۲۰ سال است که رهبر انقلاب موضوع ناتوی فرهنگی و شبیخون فرهنگی را فریاد می‌زند ولی عده‌ای خواب هستند.
اگر ستون رهبری بیفتد، سقف روی سر همه خراب می‌شود/رهبرانقلاب‌همه رابه ایستادگی‌دعوت‌می‌کند
به گزارش جهان، حجت الاسلام ناصر نقویان مدرس حوزه و دانشگاه در همایش مادران چشم به راه (بزرگداشت مادران شهدای گمنام ) که در فرهنگسرای انقلاب برگزار شد، اظهار داشت: مادران شهدای گمنام مانند مادر وهب از شهدای کربلا هستند؛ مادر وهب آنچه را در راه خدا داده بود، بازپس نگرفت و مادران شهدای گمنام نیز اینگونه هستند.

وی ادامه داد: پیش از انقلاب خانواده‌های متدین، زیارت عاشورا می‌خواندند و در زیارت اصحاب امام حسین(ع) شعار یا لیتنا کنا معکم سرمی‌دادند و آرزو می‌کردند ای کاش ما نیز در کنار شما بودیم و از فرزند رسول خدا (ص) دفاع می‌کردیم؛ اینها یک ادعا بود و خدا خواست ما را امتحان کند که آیا راست می‌گوییم یا خیر و امتحانی عظیم برای ما پیش آورد که میدان مسابقه جانفشانی و تیر و ترکش بود.

این استاد حوزه و دانشگاه در خصوص وضعیت کشور پیش از انقلاب افزود: روزگاری بود که این کشور به ظاهر مشکلی نداشت و مردم کوچه و بازار به ظاهر زندگی آرامی داشتند اما چند نعمت بزرگ از ما دریغ شد. از جمله اینکه اجازه حرف زدن به ما داده نمی‌شد و در یک چهاردیواری اگر فرزندی می‌خواست سخن به زبان آورد، پدر از ترس مانع می‌شد.

حجت الاسلام نقویان با بیان اینکه نسل امروز ضرب‌المثل دیوار موش دارد را نمی‌فهمد، گفت: ما در آن دوران در مملکت خودمان نوکر اجنبی بودیم. سال‌ها بعد از جنگ در سفری به آبادان یکی از راهنمایان ما را به محلی برد و گفت اینجا قبل از انقلاب محل اسکان آمریکایی‌ها بود و در آن مکان تابلویی وجود داشت که روی آن نوشته بود ورود سگ و ایرانی ممنوع؛ تا اینکه یک نغمه داوودی و دم مسیحایی ما را زنده کرد و آنها که آن روزگار را چشیده بودند، می‌دانند که برای هر نعمتی باید شکر کرد.

وی ادامه داد: اگر کسی عظمت نعمت را درک کند، اعتراف خواهد کرد که بذل جان برای آن می‌ارزد؛ علاوه بر جوانان شهید ما مادران آنها نیز که امروز قدشان زیر بار غم فرزندانشان خمیده است، این نعمت عظیم را درک کرده‌اند.

این استاد حوزه و دانشگاه در مورد اعتراضاتی که به سهمیه خاص برای خانواده شهدا در دانشگاه‌ها می‌شود، تأکید کرد: بعضی از فرزندان شهدا به علت انفعال در برابر کنایه‌های همکلاسی‌های خود از سهمیه خودداری می‌کنند در حالی که آنها باید با افتخار پشت پیراهن خود بنویسند که من با سهمیه یک جفت چشم، تاول‌های دست و سینه از گلوله سوراخ شده پدرم به دانشگاه آمدم و خطاب به همکلاسی‌هایش بگوید آیا شما حاضرید دو چشم پدرتان را با مدرک لیسانس عوض کنید و آیا جان پدرتان را با مدرک دکتری عوض می‌کنید؟

حجت‌الاسلام نقویان افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند امروز جنگ، جنگ فرهنگی، علمی و جنگ انرژی هسته‌ای است و جنگ اسلحه نیست؛ جنگ گلوله نیست و اگر دشمنان ما بخواهند گلوله برسر ما بریزند، باید نادان باشند.

وی ادامه داد: امروز با امواج ماهواره یا موبایل کوچک جوانان ما را می‌گیرند و برخی از خانواده‌ها می‌گویند این موبایل دختر من را از من گرفت و اینترنت و شبکه‌های جنایتکار ما را از جوانانمان دور کرد البته بسیاری از این مشکلات به غفلت ما باز می‌گردد.

این کارشناس فرهنگی افزود: حدود ۲۰ سال است که رهبر انقلاب موضوع ناتوی فرهنگی و شبیخون فرهنگی را فریاد می‌زند ولی عده‌ای خواب هستند و دنبال سه هزار میلیارد و پست و میز و مقام خودشان هستند؛ یکی عمامه‌اش را محکم گرفته است که باد نبرد، فرد دیگری دفتر و دستک و میز و پستش را گرفته است تا باد نبرد. کسی به داد مظلومانه او نمی‌رسد.

حجت‌الاسلام نقویان با اشاره به پیام شهدای گمنام که گفته‌اند مادر ما می‌رویم ولی رهبر را رها نکنید، تأکید کرد: یادتان باشد که رهبر مانند ستون است و سقف روی ستون‌ها قرار دارد و این ستون‌ها اگر به زعم برخی‌ها کج هم باشد، ستون که هست و سقف نیز روی آن وجود دارد؛ اگر ستون بیفتد، سقف روی سر همه خراب می‌شود و کسانی که به این موضوع توجه ندارند و حواسشان نیست نه تنها به خودشان بلکه به دیگران جفا می‌کنند، یعنی برخی ساقه را می‌برند که اگر درخت افتاد نه خودش بلکه به سر صدنفر دیگر نیز خواهد افتاد.

وی گفت: یادمان باشد نعمتی که به خاطر آن دلاورمردان ما و جوانان پیرو علی اکبر حسین (ع) رفتند، می‌ارزید و آنها پشیمان نیستند؛ من خودم خانواده شهید هستم و آیا خانواده شهیدی دیده‌اید که پشیمان باشد؟ امروز مادر شهید با همه قد خمیده خود قد می‌افرازد و بالا بلند می‌ایستد و خودش را همه جا مفتخر نشان می‌دهد که من مادر شهید هستم.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: زمانی که فرزند پیامبر(ص) فوت کرد، به او گفتند که شما گریه می‌کنید و او پاسخ داد بله من پدر هستم و جگرگوشه‌ام را از دست داده‌ام؛ تا انسان مادر نشود، نمی‌فهمد. من برای جوانان می‌گویم مادر مانند دو نیم کره زمین می‌ماند، نصف زمین همیشه روشن است به دلیل اینکه رو به خورشید است و نصف دیگر تاریک است به این دلیل که پشت خورشید است؛ نیمی از کشور ما عظمت دارد البته نیمی که می‌گویم، نیم ریاضی نیست بلکه عظمت‌های بزرگی داریم و هر زمان به آرمان‌های شهدا رو کردیم، روشن هستیم.

حجت‌الاسلام نقویان ادامه داد: زمانی که شهید و رزمنده می‌رفت، دنبال این نبود که فلان پسر من امتیاز بگیرد؛ ماهیانه ۳۰۰ تومان به رزمندگان حقوق می‌دادند. چه نادان هستند کسانی که می‌گویند هرچه این کشور دارد، به مادران شهدا می‌دهند. من شنیدم در ویتنام یک جانباز ویتنامی که با امریکا جنگیده بود، اگر بخواهد با ویلچر خود از این طرف خیایان به طرف دیگری برود، تمام ماشین‌ها به احترامش می‌ایستند. ولی وقتی دیدم که در دانشکده‌ای یکی از رزمندگان به شهادت رسیده بود، یکی از جانبازان با ویلچرش می‌خواست در این مراسم شرکت کند، به دلیل اینکه این مکان شیب داشت، این جانباز با تمام انرژی که در دستانش خلاصه شده بود، آن را با پاهایش حل می‌داد تا برای مراسم دوست شهیدش شرکت کند، جگرم سوخت.

وی با اشاره به مشکلات کشور گفت: امروز مشکلات زیادی در کشور داریم، سالی که امسال رهبری آن را به نام اقتصاد و فرهنگ نام نهادند، مهمترین نامی است که به این سال‌ها گذاشتند و اگر اقتصاد و فرهنگ حل شود، تمام مشکلات ما حل می‌شود. الآن خانواده‌ایی هستند که مشکل مالی ندارند بلکه مشکل حالی دارند چراکه بچه‌هایشان در کنترل اخلاق، ادب و پاکی نیستند.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: خانمی با من درددل می‌کرد و می‌گفت شوهر من هر شب یک دسته تراول به خانه می‌آورد ولی ای کاش جای فرصت یک دیدار به جای آن همه پول بود؛ فقر و فلاکت و حقوق‌های ۵۰۰ و ۶۰۰ هزارتومانی وجود دارد و مردی که باید سه شیفته کار کند تا نان شبش را دربیاورد، چطور می‌تواند به فرهنگ و بچه‌هایش برسد. من برای این فرد صحبت کنم که سر نماز حضور قلب داشته باش اما او به من می‌گوید من سر نماز حضور قبر دارم.

حجت الاسلام نقویان گفت: پولدارهای بالاشهری شعارشان عوض شده و می‌گویند فرزند کمتر سگ و گربه بیشتر؛ آنها مشکل فرهنگ دارند و اینها مشکل اقتصاد، بنابراین اگر فرهنگ و اقتصاد حل شود، باور کنید ایران به بهشت روی زمین تبدیل می‌شود و اینها نخواهد شد مگر اینکه به آرمان‌های شهدا رو کنیم و شهیدانی که به آرمان‌های امام (ره) و رهبری روکردند و آن جمله‌ای که امام (ره) فرمود پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشور آسیبی نرسد؛ امام می‌فرمود ولایت فقیه آمده است تا دیکتاتوری را از بین ببرد ولی برخی فکر می‌کنند ولایت فقیه یعنی دیکتاتوری و این نادانی باید تبدیل به علم و دانش شود. ما به دلیل از دست دادن عزیزترین عزیزانمان که جوانان برومند جامعه هستند، جگرمان آتش گرفته است. خاک، آب و نفت ارزشی ندارد و همه این کشور اگر انرژی هسته‌ای شود ولی جوانان ما معتاد و عوضی شوند، آیا فایده‌ای دارد؟

وی افزود: به تعبیر رهبر معظم انقلاب ای کاش روزی برسد که سر چاه‌های نفت را ببندند و ملت بدانند که باید روی پای خودشان بایستند؛ هم اکنون کشورهایی وجود دارند که یک قطره نفت ندارند اما تلاش می‌کنند. آن روز است که ما به وجود جوانانی که سلامت جسم و روح داشته باشند، افتخار می‌کنیم.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: این ملت به دنبال حساب‌های بانکی چنین و چنان نیستند بلکه می‌خواهند جوان‌های خوب داشته باشند. اگر در خانه فرزندانی داشته باشیم که مایه روشنی چشممان باشند، همه چیز داریم و اگر همسری داشته باشیم که نجابت داشته باشد، باز هم همه چیز داریم.

حجت الاسلام نقویان اظهار داشت: امروز در اروپا به خاطر اینکه چشمشان به سمت آسمان نیست، خبر مرگ عادی که برای یک خانواده می‌رسد، دو نفر خودکشی می‌کنند و مادران شهید چه شیرمرد و شیرزن هستند که سال‌ها ایستادگی و افتخار کردند؛ امام خمینی(ره) می‌فرمود من بر دست و زبان شما جوانان بوسه می‌زنم و امروز ما افتخار می‌کنیم که هنوز سرو قامتانی داریم که اگرچه قامتشان خمیده شده و داغ عزیزانشان به قلبشان فشار آورده ولی می‌بینیم که این افراد بلندترین فردی هستند که در زندگی دیده‌ایم و با یک کلمه همه را فدای رهبر کردند و ما بر این نعمت شاکریم و باید حافظ این نعمت بود.

وی تأکید کرد: حافظ این نعمت بودن از همه مهمتر است؛ برخی خوب رأی می‌آورند ولی نمی‌توانند آن را حفظ کنند و بعد از اینکه دوره‌شان تمام می‌شود، مردم شکر می‌کنند و جشن می‌گیرند و برخی حال معنی خوبی دارند ولی نمی‌توانند حفظ کنند.

وی در پایان یادآور شد: مسئولان، مجلس و هیئت دولت ما اگر می‌خواهند ایرانی سربلند داشته باشیم، باید این پیام‌ها را به جان بخرند و گوش به فرمان نازنینی باشیم که از عمق جان فریاد می‌کشند و خودش از خیل جانبازان است و ایستاده است و همه را به ایستادگی دعوت می‌کند و آن کسی نیست جز رهبر نازنینی که این بچه‌ها در زمان امام (ره) دور او می‌گشتند و امروز هم تمام انسان‌های فهمیده، انتقادی اگر هست، در جای خود لازم است و واجب است ولی یادمان باشد که باید این آرمان‌ها را با گوشت و پوستمان حفظ کنیم؛ به امید روزی که ایرانی با کمترین مشکل و با افتخار داشته باشیم و بگوییم من ایرانی مسلمان هستم.

منبع: تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


ف
یادتان باشد که رهبر مانند ستون است و سقف روی ستون‌ها قرار دارد واگرنباشدسقف روی سرهمه خراب می شود وهیچکس از زیرآوارجان سالم بدر نمی برد حتی کسانی که ضدولایت هستند!!!!آمریکا ازهوش وذکاوت واقتدارما(رهبری)میترسد وبدش می آیدوحتی ازمهره هایش دفاع نمی کند!!
آقای نقویان اگر شما به این حرف مقید بودید از آقای خاتمی کسی که همه تلاش خود را برای فتنه انگیزی کرد دفاع نمی کردید.
سرور
انقلاب و رهبری نیازی به تایید آدمهای هردم به جایی ندارد.وی بهتر است خود را بررسی و به روز کند.
آقای نقویان! یک توصیه به شما می کنم تا حجت را بر شما تمام کرده باشم: من پای منبرهای مختلف شما بوده ام؛ از جمله منبرهایی که سال گذشته در اصفهان برگزار کردید و آنقدر جلف و زننده و هتاکانه بود که حتی صدای بالاشهرنشینان اصفهانی را در آورد و شما مجبور به عذرخواهی شدید. شما صلاحیت دفاع از مقام ولایت را ندارید. ماهیت شما برای مردم روشن شده است. دفاع شما از رهبری و ولایت، به آبروی اسلام و خط امامت و ولایت لطمه می زند. اگر واقعا توبه کرده و عوض شده اید به شما توصیه می کنم که لب فرو ببندید و منبر و موعظه را ترک کنید و از این پس فقط در خانه خدا تضرع نمایید و غفران و رحمت الهی را بطلبید تا بلکه بخشیده شوید. با این حرفها نمی توانید خود را تطهیر کنید زیرا دفاع شما از مقدسات، آن را تضعیف می کند.
سلام جهان چند دقیقه پیش متنی رو نوشتم منتسب به آقای نقویان که با بررسی در اینترنت و شنیدن سخن اصلی فهمیدم که اشتباه کردم . زود از کوره در رفتم. از خدا می خواهم که مرا ببخشد. از آقا نقویان هم می خواهم مرا ببخشد که زود عصبانی شدم. دلیل عصبانی شدن هم این بود که فکر کردم از نقویان انتظار نمی رود.
اگر شما هم آقای نقویان رو دیدین بگویید امثال بنده را ببخشد.
احمد
احسنت .
آقای نقویان پس با این بیان شما که مقام معظم رهبری ستون خیمه انقلاب میباشد آقای استوانه یا همان حاج آقای خاطره چرا خود را ستون انقلاب میداند و چرا تا حال این خیمه بر سر ما سقوط نکرده است ؟ لطفا ذهن ما را روشن کنید .
س
اون آقای استوانه که فرمودین، خودش این توهم رو داره، و اگر نه بیشتر برای این نظام یک زلزله بوده تا ستون و استوانه
جانباز کم درصد
Iran, Islamic Republic of
کاشکی استاد نقویان از این سخنان بیشتر بگویند تا سخنانی که باعث سوء استفاده دشمنان شود من که به برنامه های تلویزیونی و رادیویی ایشان معمولا علاقمند بودم جدیدا مایل نبودم سخنان دشمن پسند ایشان را بشنوم
در همین سخنان هم نشریات فرصت طلب از جملاتی مثل ... دیکتاتور ...ستون کج..... کشور هسته ایی ....... بهره برداری لازم را خواهند کرد
/خدایارتان
شروین
البته ایشون حرف بدی نزدن به هیچ وجه . حرفشون در مورد بت نساختن از آدما کاملا حق بوده . ولی خب بعضیا هم تعصب خیلی بیجایی دارن . من مطمئن هستم امام خامنه ای هم راضی نیستن ازشون بت ساخته بشه . ایشون هم فرمودن ملاک حق بودن هست حتی اگه رهبر جامعه از حق خارج بشه دیگه رهبر نیست . و ما باید اول حق رو ملاک قرار بدیم نه افراد رو . ولی این حرف های درست به کام بعضیا که تعصب کورکورانه دارن خوش نیومد . حتی امام خمینی هم همین حرف هارو زدن. باید بدونیم که توی جامعه اسلامی تنها چیزی که مهمه صراط مستقیمه و هرکسی هم آبرویی داره از قرار گرفتن تو این مسیره.نباید حتی رهبر جامعه از نقد و نظارت مصون باشه و این حکومت حقه که برای کسی حاشیه امنیت ایجاد نمیکنه
محمد
Iran, Islamic Republic of
وصیت امام را بهتر بخوانید تا راه امام و رهبری را بصیرانه بیابید جانم فدای سید علی
رشتی
بابا خسته شدیم از اینهمه حرفهای تکراری حاجی بعنوان یک روحانی اگر مردی بیفت جلو و با فساد اخلاقی و رانت خواری و سگ بازی وتجملگرایی و ....(کف اوردم)-- عملی مبارزه کن و بدان در چارچوب قانون -- رهبر و امت حزب ا... همراهت هستند اگر هم مقام پرستان دخلت را اوردند که ثوابش را میبری این منابر هم شده محل حرف -حرف - حرف ....(کف کردن مجدد)
مهدی
شرق بین بسیاری از دوستان انقلابی چهره ای شبیه حمام عمومی به خود گرفته و گهگداری مشغول تطهیر عناصر مختلف میشه. اون از آقای خاتمی که یه مدت با کیسه و لیف داشت تطهیرش میکرد. این هم از آقای نقویان که مواضع سیاسی و حتی فرهنگی شون برای مردم دیگه پوشیده نیست...
اسدیان
آقا مهدی عزیز. ممکنه افراد یک زمانی اشتباهی بکنند. وقتی موضع قاطعی بعدش میگیرند که دیگه نباید این طوری باهاشون برخورد کرد.
پس جذب حداکثری که حضرت آقا گفتند چی میشه؟ توبه رو خدا برای چی گذاشته؟ برای من این سخنان به منزله بازگشت آقای نقویان به جبهه انقلابه.
امیدواریم دیگه ازایشان حرکت زیگزاگی نبینیم. رفتن ایشون رو هم به ختم پدر محمد خاتمی رو هم نمی پسندم. ای کاش نمی رفتم. البته پدر خانم محمد خاتمی روحانی فاضلی بوده ولی نمی رفت بهتر بود.
فایل ویدیویی که از نقویان منتشر شد چی بود؟ بالاخره خاتمی را باید پذیرفت یا سران فتنه را؟
مهدی
United States
آقای اسدیان با کلیت حرف شما موافق هستم. اما باید گفت چرا باید این نوع اطلاع رسانی بشه روش سایتهای انقلابی مثل جهان؟!
شما اگر یه سر توی آرشیو سایت بزنید میبینید که چطور از آقای خاتمی در بیان اخبار به تمام معنا تطهیر صورت گرفته
اصلا چه لزومی داره از عناصری که دیگه حناشون بین مردم رنگی نداره این همه خبر و اطلاع رسانی و حساسیت سازی بشه؟
مگر نه اینه که صرف خبر پراکنی توی رسانه ها این افراد خود به خود جایگاهی اگرچه کاذب در جامعه پیدا میکنن؟! و سر زبونها میفتن؟!
محمدصادق
Iran, Islamic Republic of
"آنها باید با افتخار پشت پیراهن خود بنویسند که من با سهمیه یک جفت چشم، تاول‌های دست و سینه از گلوله سوراخ شده پدرم به دانشگاه آمدم و خطاب به همکلاسی‌هایش بگوید آیا شما حاضرید دو چشم پدرتان را با مدرک لیسانس عوض کنید و آیا جان پدرتان را با مدرک دکتری عوض می‌کنید؟" حرفشون تو مورد بالا درسته اما متأسفانه بچه مسجدی و بچه هیأتی به ظاهر متشرع ما هم میگه این تبعیض و بی عدالتیه و میگه ........
به شکلی که یه دونه از همین بچه شهیدا تو (محل کار مذهبیش) هنوز جرأت نکرده بگه بچه شهیدم و همکارش نمیدونه.....
امین
Iran, Islamic Republic of
با سلام
صحبتهای ایشون انصافا خوب بود لیکن بودن در مسیر حق و به قول خودشون ستون میطلبد که پیام ها رو دقیق ببینیم ایشون در فیلمی که در فضای مجازی هم موجود است به شدت از رئیس جمهور وقت انتقاد و رهبری رو علاقمند آقای خاتمی نشون میدند، حال آنکه همه از خط مشی آقای احمدی نژاد حداقل در خصوص امور اجرایی و رهبری معظم اطلاع دارند (ارجاع به سخنرانی خطبه نماز جمعه معروف سال 88)
در این موارد است که باید دقت بیشتر کرد.بنده در بسیاری از موارد حامی ایشان بوده ام لیکن از کلیات رهبری حمایت کردن و از مصادیق پرهیز کردن نشان از مورد دیگری می دهد.(التماس دعا)
چی شده رو به سوی نقویان کرده‌اید؟!!!
مهدی مرادیان سرخی از قائمشهر
Iran, Islamic Republic of
احسنت احسنت
بر منکرش لعنت
صفایی
United States
دوستان مواظب خودتان باشید ودر اظهار نظرها تقوا را رعایت نموده وجذب حداکثری ودفع حداقلی یادمون نره.
در اظهارنظرهاتون تقوا رارعایت کنیدو قابل توجه جناب نقویان
چرا حاج آقا آن CD که از ایشان در بین ملت در مورد رهبر عزیزمان پخش شد چرا از رسانه های گروهی سراسری تکذیب نکردند؟ من قبلا خیلی اعتقاد و عقیده داشتم ولی از روزی که آن CD را گوش کردم نسبت به ایشان عقیده ام برگشت اگر هنوز هم تکذیب کنند باز جای امیدواری می باشد.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
به نظر من کسی که به رئیس جمهور منتخب مردم که تنفیذ رهبری عزیز و به قول آقای نقویان ستون خیمه انقلاب رو داره لقب کمثل الحمار یا کمثل الانعام رو میده به نوعی ضربه به نظام و ستونش نزده من که بعد از اون بی احترامی ایشون فقط به خاطر اینکه ایشان مدتها درس اخلاق تو تلویزیون میداند و برعکس حرفهاشون عمل کردند و شدند خوراک تبلیغاتی یه سری خائن وطن فروش دورشون رو خط کشیدم و دیگه حرفهاشون حتی روی ایات و احادیث هو از زبانشون تاثیری در من بچه مسلمان ندارد مگر با عذر خواهی از شخصی که بهشون توهین کردند تا بفهمم که نه بابا این دروس اخلاقی که میگفتند رو یه ذره هم خودشون ازش بهره بردند
غلامعلی
هر سه ساعت یک طلاق به خاطر بد حجابی و بی قیدی در ایران به ثبت میرسد . و این همون شبیخون فرهنگیه که رهبر مدام تذکر دادند و دودش توی چشم کسانی که سهل انگاری کردند رفت . برای حجاب نیاز به جوانمردی داریم و امر به معروف و نهی از منکر . همت و غیرت کنید که فساد همهی برکات مملکت را از بین میبرد .
آقای نقویان! قسم حضرت عباستان را باور کنیم یا دم خروس را؟؟
جابرمکرم
Iran, Islamic Republic of
ایشان از سرمایه های نظام اسلامی و حوزه های علمیه هستند و تاثیر مثبت کلام نافذایشان بر کسی پوشیده نیست.
تهمت و تفرقه افکنی از نقشه های همیشگی استکبار سرخورده است و به دنبال به انزوا کشیدن نیرو های انقلابی و ولایی و شکاف میان این افراد است.
اگز اشتباهی هم از کسی سر زد، حتی الامکان،همچون رهبر عزیزمان باید راه هدایت را مقدم بر حرکت ناجوانمردانه کنیم
دوستان عزیز و انقلابی به هوش باشیم دشمن در همین نزدیکی هاست...
متاسفانه با همه مشکلات دولت کنونی، ایشان هنوز به دولت قبل کنایه میزند. خوب معلوم است هرکس رای بیاورد یک عده ای از طرفدارانش خوشحال می شوند و اظهار شادی می کنند. معنایش این نیست که همه مردم خوشحال باشند. ایشان نتوانسته هنوز دولت قبل را بدرستی ببیند.